Şimdi Ara

Arızalı Galaxy Note - 400TL - SATILMIŞTIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    cihaz satılmıştır

Arkadaşlar merhaba, cihaz tertemiz durumdadır 1300 TL ye almıştım. Ekranda bırakın ciziği toz tanesi bile bulamazsınız , yazılım güncellemesi yaptıktan sonra resimdeki şekilde kaldı ve bir daha açılmadı, yurtdışı cihaz olduğundan (faturası olmadığından yetkili servis bakmıyor) telefoncuya götürdüm ve jtag denilen işlemin yapılması gerektiğini söyledi, bu işlemde içi açılıyor ve anakartın hafızası tamamen silinip tekrar kuruluyor,bıraktım cihazı 2 gün sonra aldım ama değişen birşey yok, başka bir arkadaşa gösterdiğimde ise içi açılmış ama jtag yapılmamış buna herkesin yapabileceği birşey değil zaten dedi ama nereye gitsem durumu anlattık sonra cihaza bir daha baktıramadım, kimse içi açılmış cihaza bulaşmak istemiyor, artık kurtulmak istiyorum bu aletten midem bulandı!.. bu işten anlayan eden arkadaşlar belki ayaga kaldırabilir cihazı ben artık uğraşamıycam.İstediğim rakam 400 TL dir.

* cihaz download moda geçiyor

* sadece ekranına 300 tl veriyor telefoncular

* kutusu ve orjinal şarj cihazı ile usb kablosu var cihazın

* cihaz düzelir mi düzelmez mi bilmiyorum, aldıktan sonra değişen birşey olmaz ise sorumluluk kabul etmiyorum.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Narki -- 28 Mayıs 2012; 10:10:46 >

• geçmiş olsun arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pugulli61

geçmiş olsun arkadaş.

eyvallah dostum

gelen pm lere bakılırsa cihazı ayaga kaldıracagını düşünen arkadaşlar var

pm leri cevapladım, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Narki

quote:

geçmiş olsun arkadaş.

eyvallah dostum

Bence de çalışır. Zira arkadaşımın i9000 ne güncelleme yaparken aynen böyle olmuştu ama onun garantisi vardı..Samsung a götürdü ana kartı komple değişip verdiler..sadece anakart serviste 400 TL idi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Narki

quote:

geçmiş olsun arkadaş.

eyvallah dostum

Bence de çalışır. Zira arkadaşımın i9000 ne güncelleme yaparken aynen böyle olmuştu ama onun garantisi vardı..Samsung a götürdü ana kartı komple değişip verdiler..sadece anakart serviste 400 TL idi.

valla hocam benim başıma bu olay 18 Mayıs'ta geldi, o günden bu güne işi gücü bıraktım bununla ugraşıyorum.. artık fena bunaldım, dedigim gibi balıkcıoğlu iş hanında sırf ekranına 300 tl verdiler vermedim belki bir umut halolur diye, sonra bi arkadaşa daha götürdüm o da jtag yapılması lazım yapmamışlar dedi, sonra 2 yere daha götürdüm ama almadılar durumu anlatınca, zaten cihaza 300 tl veriyorlar dediğim gibi ben 400 istiyorum, isteyen alsın ugraşsın valla

• bu demek oluyor ki 3 e 5 e bakmayacak fazla verip garantili alacaksın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

bu demek oluyor ki 3 e 5 e bakmayacak fazla verip garantili alacaksın...

evet malesef öyleymiş
  • Hayırlı olsun satılmış...Ben alıcaktım ama artık hayırlısı :) Umarım kafan rağatlamıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olgacxx

Hayırlı olsun satılmış...Ben alıcaktım ama artık hayırlısı :) Umarım kafan rağatlamıştır.

teşekkürler

* arkadaşlar cihaz satıldı yazdım, pm atmayın lütfen artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.