Şimdi Ara

Arızalı Ekran kartı gönderen İnventus ve Vektron Rezilliği (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
1
Favori
9.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
182 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: showshow

Size karşı değil genel olarak bir sitem sadece.

Fazla kart alan ölsün fazla kart aldığı için hakları çiğnenmeli mantığına karşıyım ben.

mesajınıza istinaden siz haklısınız , çok kart almak ile tek kart almak arasında , satıcının hatası varsa , değişen bir şey olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • showshow kullanıcısına yanıt

Hocam ikisi de aynı ürün, faturalarda ürünlerin seri numaraları yazıyo mu? Sadece marka/model yazıyo diye biliyorum ben. Son siparişinizi iade talebi oluşturup ilk gelen kartı gönderecektiniz 29K'lık fatura ile, bu bozuk çıktı diyecektiniz. Olmaz mıydı böyle bişey?

• heyysanadiyom kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bu yüzden detay vermedim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • srcn.90 S kullanıcısına yanıt
    Onlarda kayıtlıdır hocam ön muhasebe programları vardır en azından 😁Yoksa ama olabilir dediğiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi showshow -- 10 Ağustos 2021; 18:12:29 >
  • Darkangel7182 D kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin videonuz mu

• Darkangel7182 D kullanıcısına yanıt
    Beğenir abone oluruz saygılar,

Arızalı Ekran kartı gönderen İnventus ve Vektron Rezilliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi showshow -- 10 Ağustos 2021; 18:15:16 >
  • şu bizim bildiğimiz , yani herkesin bildiğin Türksel süperonline varya , o da az aşşaya kalmıyor , onlarda tokatçı , resmi sitesinden başvuru yapıyorsunuz abonelik için , sizi kendileri değilde dolandırıcı şahıslar arıyor abonelik için , sonra soruyorum bu numara aradı diye , bizim bayimiz değil diyorlar

thhk kararı geldi , paşa paşa döküldüler

Herkes ya yerse yapıyor.Yemeyin yedirmeyin :)

• quote:

Herkes ya yerse yapıyor.Yemeyin yedirmeyin :)

kendileri bilir , dosya savcılıkta , tazminat alırım kısmetse

Dibine kadar alın dostum.Hakkınız varsa kullanın.

• Bu arada, normalde asla ve asla bu kartı iade almazlar. Benim hasarlı ulaşan anakartım (MSI marka) bile iade alınmadı. Anakartın kutusu vs. tertemiz, en ufak bir çizik yok ancak 1-2 jumperında eğiklik vardı. Ben de iade etmek istedim, servis raporu lazım vs. diyorlar.

• Forum1th kullanıcısına yanıt

Hocam yaptıkları belli 9bin tl fazlaya satmak varken neden değişim yapsın ya, eminim kartta tamir edilmeyecek gibi dğeildir ve tamir edip ordan da bi 9 bin kazanmıslardır.Eee geldimi size arızalı üründen 18 bin 1 kart parası ::)

Hatta bana tepki göstermişler ürünün seri numarasını paylaştım diye :))

Neden tamir edip sattılar sahibi burda görürse arızalanıp tamire gittiğini fark edecek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi showshow -- 10 Ağustos 2021; 18:38:51 >
  • quote:

Hocam yaptıkları belli 9bin tl fazlaya satmak varken neden değişim yapsın ya, eminim kartta tamir edilmeyecek gibi dğeildir ve tamir edip ordan da bi 9 bin kazanmıslardır.Eee geldimi size arızalı üründen 18 bin 1 kart parası ::)

Hatta bana tepki göstermişler ürünün seri numarasını paylaştım diye :))

Neden tamir edip sattılar sahibi burda görürse arızalanıp tamire gittiğini fark edecek :)

Valla hocam, konu baya uzamış, ilk açıldığında da okumuştum yine biraz okudum son sayfaları.

İnventus'un şu olayını anlamadım cidden.

Siz kartı alıp kullanmışsınız ve sorun çıkmış, size TÜKETİCİ gibi davranmıyor. TÜKETİCİ 100 tane kart almaz diyor. Kardeşim, TÜKETİCİ veya değil, burada olay o mu? Adam senin müşterin, senden para karşılığı mal alıyor. Cidden garip.

Konuyu tam olarak okumadığım için daha fazla yorumda bulunmayacağım.

• Forum1th kullanıcısına yanıt
    Evet hocam işte insanları hedef saptırıp kendi yapmadığı şeyin değil de farklı şeyin konuşulmasına sebep oldu konu altında.

Ben bunu tahmin ederek adet miktarını söylemedim farklı yerlere çekilmesin diye.Teşekkürler.

• showshow kullanıcısına yanıt
    Bu adem helvacı denilen arkadaşta popülizmci.

Kendini tüketici dostu olarak tanıtanlara itibar etmeyiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi showshow -- 10 Ağustos 2021; 18:54:16 >
  • quote:

Sizi. Gibi kıskanç insanlar genelde 1 den fazla mal alınca insanı hemen firma ya da başka birşey olmak zorunda olduğunu düşünüyor sizin gibi insanların desteğine de ihtiyacım yok.

Sadece umarım sizin başınıza da gelmez bir benzeri yoksa ben zaten parayı aldım ezdim.Buraya farkındalık yaratmak icin konuyu açtım ki ben konuyu açtıktan sonra bi arkadaş aynı şeyleri yaşamış.

Sizin gibi insanlara müstahak herkes layiğini yaşasın.

Mesajlarını okuyunca ortada rezillik kalmıyor. son cümleni yaşamışsın sadece :)

• Egrino E kullanıcısına yanıt
    😁 tamam kardeşim.Bu cümleye gelene kadar sabırla herkese düzgün cevap verdim.Herneyse söylediğim gibi ben dert etmiyorum artık bu saatten sonra benim başıma gelen yarın seninde başına gelebilir.En az benim kadar dert etmesi gereken sizlersiniz.Sizin için problem yoksa benim için de yok bu saatten sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi showshow -- 10 Ağustos 2021; 19:40:59 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.