Şimdi Ara

Arızalanan Ekran Kartı QP Bilişim Ve ASUS Infocomm Sorunu [ ÇÖZÜLDÜ ] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
3
Favori
21.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
326 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aynı dertten ben de muzdaribim bu ayın başında ekran kartım birdenbire yandı , direkt garantiye yolladım ayın 8’inde asustan para iadesi kararı çıktı 1,5 yıl önce 2500 TL’ye almıştım

Arızalanan Ekran Kartı QP Bilişim Ve ASUS Infocomm Sorunu [ ÇÖZÜLDÜ ]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, Pazartesi günü Asus TUF gaming RTX 3060 Tİ OC modeli ekran kartım elime ulaştı. Sizleri de bilgilendirmek istedim, Konuyu öne çıkaran, destek olan herkese tekrardan teşekkürlerimi iletmek isterim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalım

Merhaba arkadaşlar, Pazartesi günü Asus TUF gaming RTX 3060 Tİ OC modeli ekran kartım elime ulaştı. Sizleri de bilgilendirmek istedim, Konuyu öne çıkaran, destek olan herkese tekrardan teşekkürlerimi iletmek isterim.

"15 Ocak tarihinde 6200 TL'ye QP bilişimden ASUS DUAL RTX3060Tİ OC ekran kartı aldım"

Hayırlı Olsun.Gule gule kullanın.Yalnız bence Asus GOld Edition Altın Kaplama 3060Tİ de verseler fark olmadan vermeliydiler diye dusunuyorum.

3070 verseler fiyat farkı istenebilirdi ama 3060 icin bence fiyat farkı istememeliydiler.

Tabii ki sorununuzu tam olarak cozmeseniz de buyuk olcude cozdugunuz icin baslıgı yumusatmıssınız.Bircogumuz muhtemelen aynı seyi yapardı empati yaparsak dogru mu bilmiyorum ama sorunu cozebilmek icin artık yapacak birsey yok belki bilemiyorum.

Sonuc olarak Hayırlı Olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan___

Bu mesaj silindi.

Su Sahsiyete hak ettigi cezayı verecek misiniz?

Terbiyesizlik,alay yetmedi daha devam ediyor.Sikayet edemiyorum.

Ne yapmamız gerekiyor?Onun yaptıgı gibi mi davranalım?Hakaret mi edelim?

• DangerousRabbit kullanıcısına yanıt

Kartı yolladım, ertesi gün değişim yapıldığı bilgisi verildi. Başka bir markanın aynı modeli, sorunsuz ve hiç iletişim dahi kurmadan gönderildi.

Kesin uğraşırım diyordum ama İncehesap mağdur etmediği gibi, çok hızlı bir şekilde değişim yaptılar. Kart 2 gün sonra elimdeydi. Sıfır, kapalı kutu ve sorunsuz.

Açıkçası çok şaşırttılar. Artık bir şey alacaksam, oradan alırım.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.