Şimdi Ara

Ariel Matik 7,5kg 21.90TL Makromarkette

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
5.328
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ariel Matik 7,5kg 21.90TL Makromarkette

• Süper Fiyat 6 KG. fiyatları bile bundan daha pahalı
  • Fiyat güzel. Hala devam ediyor mu bilmiyorum ama İstanbul da Gruphatipoğlunda 7 kg 22 mi 23,90 mı neydi.
  • 5-6 yıl ariel, persil kullandık üstüne calgon saçmalıgını

15 yıldır tursil, bingo,ace kullanıyoruz..calgonu da bıraktık

ne çamaşırlar daha kirli ne makina kireç tuttu..

bu vurgunculara para kaptırmayın
  • bursa şaypada 19.90
  • 6 Kg. Persil'i 13.5 TL'ye almıştım Metrodan. 2 hafta oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 26 Ağustos 2011; 23:31:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesilyayla

bursa şaypada 19.90

bende bunu yazacaktım :)
  • 3 gün önce Denizli Pekdemir'den 7 kilo Ariel'i 24 liraya aldık(en ucuzu). Deterjanlar son zamanlarda aşırı pahalandı. Alo kullanıyorduk annem memnun kalmayınca Ariel'e döndük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer14

quote:

Orijinalden alıntı: yesilyayla

bursa şaypada 19.90

bende bunu yazacaktım :)

kargo ile gönderim yapıyorlar mı acaba.. fiyat mükemmel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tubul

5-6 yıl ariel, persil kullandık üstüne calgon saçmalıgını

15 yıldır tursil, bingo,ace kullanıyoruz..calgonu da bıraktık

ne çamaşırlar daha kirli ne makina kireç tuttu..

bu vurgunculara para kaptırmayın

Aynen katılıyorum. Yıllarca omo, ariel, persil vırt zırt kullandık hepsi hikaye....

Geçen markette 10kg tursili 19,95e aldık, valla konsantre olduğu için hepsi pek fark etmiyor. kalgon falan o safsatayı da kullanmıyoruz, 15 yıl oldu geçen servis başka bir arıza için açtı ç.makinesini hortumlar falan hiç kireç yok kandırmaca bu kalgon falan boşuna para vermeyin.

Zaten hesaplasan kalgona vereceğin parayla yılda bir ç.makinesi alırsın...

• quote:

Orijinalden alıntı: ASUSX51

3 gün önce Denizli Pekdemir'den 7 kilo Ariel'i 24 liraya aldık(en ucuzu). Deterjanlar son zamanlarda aşırı pahalandı. Alo kullanıyorduk annem memnun kalmayınca Ariel'e döndük.

senden bir ricam var;

bir paket tursil, bingo, ace...v.b. al ve arielin paketine doldur,annenizin haberi olmadan

anneniz bu şekilde kullansın bu deterjanı, bakalım olumsuz bir yorum getirecek mi yine?

çünkü bu tür markaların psikolojik etkileri kolay kolay yıkılmıyor beyinlerden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tubul

quote:

Orijinalden alıntı: ASUSX51

3 gün önce Denizli Pekdemir'den 7 kilo Ariel'i 24 liraya aldık(en ucuzu). Deterjanlar son zamanlarda aşırı pahalandı. Alo kullanıyorduk annem memnun kalmayınca Ariel'e döndük.

senden bir ricam var;

bir paket tursil, bingo, ace...v.b. al ve arielin paketine doldur,annenizin haberi olmadan

anneniz bu şekilde kullansın bu deterjanı, bakalım olumsuz bir yorum getirecek mi yine?

çünkü bu tür markaların psikolojik etkileri kolay kolay yıkılmıyor beyinlerden.

Aslında memnuniyetsizliği şöyle oldu; son aldığımız Alo'nun rengi sarıya yakın bir tondaydı ve aşırı köpürme yaptı, zor durulandı. Aslında deterjanlara servet ödemeye karşıyım. Alo'nun kalitesinin iyi olduğunu biliyorum şöyle ki, eski makinemizde tek program vardı, yeni makine alınca renklileri pamuklu programda beyaz için olan Alo ile yıkayınca renkleri soldu. Eski makinede böyle bir sorun olmuyordu, daha doğrusu deterjanın etkisini hiç görmemişiz. Bazen markete bizimkilerle ben de giderim omo ariel almayın derim ama dinletemem, dediğinizi uygulamak isterim doğrusu

• biraz önce antalya goldun yanındaki makroya gittim 5 kl. 21,90 dı
  • 2-4 kişilik bir aile için doğru tercih Ariel veya Omo dur. Daha ucuzu olarak Persil de tercih edilebilir. Alo, Tursil beyaz çamaşırlar içindir. Deterjanlar beyazlar ve renkliler için ayrıdır. Kalabalık aileler beyazlar ve renkliler olarak makina çevirmek için yeterli çamaşıra sahip olacaklarından bu ayrımı yapabilir. Ariel ve Omo her çamaşır için uygun olduğundan küçük aileler içim doğru tercihtir.
  • Hatipoğlu' ndan 7Kg konsantre Ariel Matik' i 22,95TL' ye aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Hatipoğlu' ndan 7Kg konsantre Ariel Matik' i 22,95TL' ye aldım.

az önce bende hatipoğlundaydım. ama almadım. bizim adem yavuz mahallesinde ki reyon markette de 21,90 a gördüm.

bir de hatipoğlunda bingo 9 kg dikkatimi çekti. 17,90 dı ama konsantre değildi. ilginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

az önce bende hatipoğlundaydım. ama almadım. bizim adem yavuz mahallesinde ki reyon markette de 21,90 a gördüm.

bir de hatipoğlunda bingo 9 kg dikkatimi çekti. 17,90 dı ama konsantre değildi. ilginç.

Yukarı Dudullu Reyon' da demin baktık, Ariel Matik 7Kg 25TL idi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Yukarı Dudullu Reyon' da demin baktık, Ariel Matik 7Kg 25TL idi

yazmayı unuttum. dün gördüm o fiyata. artmış olabilir.

• Demin Ümraniye Carrefour' da 7,5Kg Ariel Matik 21,45TL idi.
  • quote:

Demin Ümraniye Carrefour' da 7,5Kg Ariel Matik 21,45TL idi.

iyiymiş.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.