Şimdi Ara

Ariel Matik 7,5kg 21.90TL Makromarkette (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
5.328
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Demin Ümraniye Carrefour' da 7,5Kg Ariel Matik 21,45TL idi.

Bugün İstinye Carrefour'dan aynı fiyata aldım. Aldıktan sonra bir kaç adım ötede fırsat reyonunda bi baktım 8.5 kg Alomatik 19.50tl. Fakat Ariel almıştım.
  • migrosta geçen hafta deterjanlarda 2. si % 50 indirimli kampanya vardı.
    7+7=14 kg tursil i 21 küsüre almıştık.
    ariel falan adı var bence
    tursil işimizi görüyor çok şükür
  • Ariel ŞARON
  • quote:

Orijinalden alıntı: mosit

Ariel ŞARON

"Ariel Şaron ne ?" diyenler için gelsin... (tık)
  • quote:

Ariel ŞARON

Ariel'in Ariel Şaron ile yakından uzaktan alakası yoktur, P&G'nin bir ürünüdür.

P&G aşağıdaki markaları da üretir, Ariel'i bu sebepten kullanmayanlar şunları da kullanmasınlar:

Ace, Alo, Braun, Duracell, Fairy, Prima, Oral-B, Blendax, Pantene, Rejoice, İpana, Head & Shoulders, Max Factor, Gillette, Olay

Edit: Ariel veya P&G'yi savunduğum düşünülmesin, bir şeye karşıysak neye neden karşı olduğumuzu tam olarak bilmemiz gerektiğini düşündüğüm için yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FREE_MIND -- 11 Eylül 2011; 14:00:19 >
  • quote:

Ariel ŞARON

ne ictiysen aynisindan istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Demin Ümraniye Carrefour' da 7,5Kg Ariel Matik 21,45TL idi.

Denizli carrefour'da da aynı fiyat.
  • Şu sıralar Ariel veya Omo'yu indirimli bulan var mı? Ateş pahasına döndüler deterjanlar :S
  • quote:

Ariel ŞARON

harikasın dostum,hep böyle kal emi
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Şu sıralar Ariel veya Omo'yu indirimli bulan var mı? Ateş pahasına döndüler deterjanlar :S

HB da 6 kg kargo bedava 21 tl idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

quote:

Şu sıralar Ariel veya Omo'yu indirimli bulan var mı? Ateş pahasına döndüler deterjanlar :S

http://www.hepsiburada.com/Liste/ariel-camasir-deterjani-6-kg-beyaz-cicekler/ProductDetails.aspx?productId=zypga43b75e5cc&categoryId=28002240

25,82.-TL

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

quote:

http://www.hepsiburada.com/Liste/ariel-camasir-deterjani-6-kg-beyaz-cicekler/ProductDetails.aspx?productId=zypga43b75e5cc&categoryId=28002240

25,82.-TL

Birkaç gün önce aldım. İndirim çeki vardı 50 tl.lik 21 küsürdü, artmış fiyatı. Kipada haftasonu 7,5 luk 26 tl gibi birşeydi artmadıysa o da :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

25,82.-TL

Birkaç gün önce aldım. İndirim çeki vardı 50 tl.lik 21 küsürdü, artmış fiyatı. Kipada haftasonu 7,5 luk 26 tl gibi birşeydi artmadıysa o da :)

• bursa nilüfer seyhanlar da 16,9 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer14

bursa nilüfer seyhanlar da 16,9 tl

6 kg ariel mi..

offff....
  • quote:

Aşırı bir fiyat artışı var. Haftasonu bizim buradaki yerel bir markette 6kg Omo+sırt çantası ile birlikte 27 liraydı, ki aynı ürünü aynı market 15 gün önce 19,90a satıyordu.
  • quote:

quote:

6 kg ariel mi..

offff....

hayır 7,5 kg ariel
  • quote:

quote:

quote:

6 kg ariel mi..

offff....

hayır 7,5 kg ariel

o zaman offf ki ne offfff
  • quote:

Üstad ariel ve omo şartmı persil versek :)
    Şaka bi yana uzun süredir omomatik kullanıyorduk; geçenlerde bir markette kampanyalı 7,5 kg persili 15.90 a aldım. Ve Eşim beyazlar ve renklilerde omodan hiç fark yok, sadece daha güzel kokuyor dedi. Benimde hoşuma gitti gömleklerim gayet temiz ve hoş kokuyordu. Bence Persili deneyin alman henkelin ürünü. Basit ve kalitesiz değil kesinlikle. Tavsiye ederim.
  • Küçükbakkalköy Reyon Markette 3-4 gün önce Omo 6kg 19.90'dı. Okula giderken görmüştüm.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.