Şimdi Ara

ARİA İLETİŞİM SANATTIR REKLAM FİLMİ HAKKINDA!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YA BEYLER, HANİ ESAS OĞLANIN ESAS KIZA EVLENME TEKLİFİ ETTİĞİ REKLAM FİLMİ VARDI YA. HA İŞTE O FİLMİN FON MÜZİĞİNDEKİ IŞIN KARACA PARÇASININ ADINI BİLEN VAR MI??? BAYILDIM ŞU ŞARKIYA YAW...

• Kelimeleri Özgür Bırak olsa gerek
  • emin misiniz?
  • bu arada o resimin neresinde evlenme teklifi var?
  • Kesin diyemiyorum ama büyük ihtimalle ismi bu. Ama kasetinde yok
  • diş fırçalarında heralde:))
  • ben ilk gördüğümde filmi kesin diş fırçası reklamı demiştim zati :))
  • eheh richy +1
  • HAYIR DİŞ FIRÇASININ NE ALAKASI VAR Kİ BENCE ÇOK SALAK Bİ REKLAM. ARIA DA ÇOK SALAK Bİ HAT :)
    YAŞASIN BİZİ SAĞAN TURKCELL... :))
  • arkadaşlar bu reklamı merak eden ve sarkıyı mp3 olarak cekmek isteyen varsawww.aria.com.tr ye tıklasın orada iletişim sanattırı tıklayın reklamı mp3 olarak yükleyebilirsiniz ayrıca reklamda oynayan esas oglan ve kız fransız yani olaya fransız bakıyoruz ayrıca bu reklam tam 2 günde bitirilmişhttp://www.aria.com.tr/iletisimsanattir/index.shtml da tıklarsanız direk bu sayfaya çıkar

• sağol kemal kaptan, sende olmasan yani...
  • önemli degil bilgiler paylaşıldıkça daha güzel
  • Anlaması kıt olanlar yorum yapmasın hatta izlemesinler bile reklamı..
  • DÜN CNN TÜRK'TE "ŞİMDİ REKLAMLAR" ADLI PROGRAMDA TANITTILAR BU FİLMİ. HERİFLER BAYA DÜŞÜNMÜŞ RESİM OLARAK NE KOYSAK DİYE ve SONUNDA İKİ DİŞ FIRÇASINA KARAR VERMİŞLER... İKİ DİŞ FIRÇASI BERABERLİĞİ-BİRLİKTELİĞİ SEMBOLİZE EDİYORMUŞ
  • arkadaşlar kusura bakmayın ama bence işin cıkını çıkardılar ota b.ka sanat diyorlar ...Uyumak santtır sevişmek sanattır zı.mak sanattır vs vs...
  • "sıçma sanatı" :)))
  • harbi ole diyolar ama sarkı gercekten guzel ya..
  • ama ne yapsınlar...
    milletin evde kullandığı tek ortak bardak diş fırçası bardağı mesela..adamlar görmüş onu..
    orada sanat manat hikaye ..
    bu arada sanatı öyle sınıflandırmak insan düşüncelerini dar kalıplara sokmak kadar salakçadır..
    çünkü adam duygusunu anlatacak bir yer arar sanatta ve duyguları olan herkes az çok bunu yansıtır..

bu arada müzik extradan radyolara verilirse ben de recordla çekerim..
  • baba sen burda birşeyler cıkarmaya calişiyon galiba fatoş için resim felan mı çizecen he kerata ;) olum sen uslanmazsın alah seni bildiği gibi yapsın !
  • swat7: NE DEDİĞİNİ ANLAMADIM? BİR KERE FATOŞ İLE "ARİA SIÇMA SANATI" ARASINDA NE İLGİ VAR? İKİNCİ; NE ÇİZİMİ-NE RESMİ???
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.