Şimdi Ara

Areste Satılık +3 Amulet of Dexterity (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • valla bendede ondan daha delisi +3bronze belt wardi dupe den ban yersem diye lvl de yüksek elimden cıkarttım dupe ama item silinmez zamanında yapılmıs ve bir id e sahip geir kalanlar yakılmıstır veya 27 tane yapılıp birleştirilmistir +3 bronze belt ben yapmadim aldim ama arkadasların ısrarı ile cok makul bi fiata vermek zorunda kaldım dediler ban yersin ban yersin tırstım bende :))

yani söyle diyeyim olmpiada 1 bronze belt 999 10 gb de 27 tane bronze belt 270 gb eder ki kimse bunu yapmaz 270 gb e 3-4 tane iron belt alınır ve +3 bronze dah daha ii yani database de bu fark edilse %100 ban sebebi ben olsam banlarım bu adamı diyerek elimden çıkarttım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turgut -- 30 Eylül 2006; 4:49:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmetx

30 dex yaw her ass. da olması gereken item bence.

+3 Amulet Of Dex için ne istion kardes ???

+8 Dual Shard Olabilir yada +8 Raptor, +8 Dual MD, +7Rogue Shell Set.
  • biz betada +5 basıyoduk onları ne zewkliydi ama UP
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozhanyasar

quote:

Orjinalden alıntı: mehmetx

30 dex yaw her ass. da olması gereken item bence.

+3 Amulet Of Dex için ne istion kardes ???

+8 Dual Shard Olabilir yada +8 Raptor, +8 Dual MD, +7Rogue Shell Set.

+8 Dual Shard olabilir bi konusalım bana pm den msn adresini yollarsan sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: stormshadow

54 TANE KEKURI RING TOPLADIN DEMEK NASIL TOPLADIGINIDA ACIKLASANA BİZE SEN ONLARI TOPLAMIS OLSANDA NASIL TOPLADIGIN BELLİ AMA SERVERDA HERKESE AMULET OF DEXTERİTY DUSMUYOR HEMDE 27 TANESİ BİR KİSİDE OLACAK İS DEGİL KESİN DUPE MUPE, KEKURI RING IN OLMASI NORMAL ADAMLAR SENİNDE YAPMIS OLDUGUN GİBİ KOSP A BIRAKIRLAR TOPLARLAR BUGUNE KADAR O KADAR KECOON CESİDİ KESTİM 2 TANE YUZUK CIKARABİLDİM 2 SENEDİR OYNUYORUM
    quote:

Orjinalden alıntı: M3TaL

Item ın dupe olduğunu nereden biliyorsunuz? Bende dual +3 kekuri ring var ve 6-8 ay arasında tek tek toplayarak bastım yani dupe olması gerekmez. Ben eğer 54 tane kekuri ringi toplayabiliyorsam arkadaşta sanırım 27 tane amulet of dexi toparlayabilir ...

ben şu 2 aydır merak sardım oynuorum 1 gün kecoonlarda bıraktım sabah kalktığımda kekuri :D

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.