Şimdi Ara

Areste Satılık +3 Amulet of Dexterity (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 54 TANE KEKURI RING TOPLADIN DEMEK NASIL TOPLADIGINIDA ACIKLASANA BİZE SEN ONLARI TOPLAMIS OLSANDA NASIL TOPLADIGIN BELLİ AMA SERVERDA HERKESE AMULET OF DEXTERİTY DUSMUYOR HEMDE 27 TANESİ BİR KİSİDE OLACAK İS DEGİL KESİN DUPE MUPE, KEKURI RING IN OLMASI NORMAL ADAMLAR SENİNDE YAPMIS OLDUGUN GİBİ KOSP A BIRAKIRLAR TOPLARLAR BUGUNE KADAR O KADAR KECOON CESİDİ KESTİM 2 TANE YUZUK CIKARABİLDİM 2 SENEDİR OYNUYORUM
    quote:

Orjinalden alıntı: M3TaL

Item ın dupe olduğunu nereden biliyorsunuz? Bende dual +3 kekuri ring var ve 6-8 ay arasında tek tek toplayarak bastım yani dupe olması gerekmez. Ben eğer 54 tane kekuri ringi toplayabiliyorsam arkadaşta sanırım 27 tane amulet of dexi toparlayabilir ...
  • Dupe Diyorsunuz Da Hayır Dupe Değil

Çünkü Ortada Öle Bir İtem Yok Topici Açan açmış kaçmış SS wersin İnanalım...
  • ss koysana bi iteme bakam :D helal olsun walla 27 taen amulet of dextirity nasıl buldun onu anlamadın
  • nerden buldun olm +3 unu yoqsa dupe mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: yellowboyy

Dupe Diyorsunuz Da Hayır Dupe Değil

• quote:

:D:D:D ss pls yoksa
  • EYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY KO DAN ANLAMIYAN VE DUPE DİYEN KARDEŞLERİMMMMM!!!

HER +3 İTEM TABİKİ DUPEDİR LAKİ DUPEDEN LEGİT DİYE Bİ KAYDE VARDIR

ONDAN SONRACIMA
    FİRE DRAKE GELDİ VE ÖZELLİKLERİNİ BİLMİYORSUNUZ
    ÖZELLİKLER
    İTEMLER DUPE LENDİKTEN TAM 30 DKİKA SONRA KARARIYOR TAKILDIGI YERDEN İNVENTORYE DÜŞÜYOR VE NE TARADE NE BANKA NEDE MERCHANTA KOYULUYOR TAKILMIYOR

SADECE ÇÖPE ATARSIN
  • düpeninde bu kadarıı
  • EYYYYY DUPEDEN ANLAMADIGIMIZI LEGIT OLACAGINI SOYLEYEN KARDESIM ILERIDE SORUN OLDUGUNDA KO NUN BU ITEMLERE ROLLBACK ATTIGINI BILMEZMISIN DAHA ONCE BERAMUSTA +3 UNIQ TAKILARIN KOMPLE SILINDIGINI BILIRMISIN ,LEGIT ANLASILANA KADAR LEGITTIR COK DIKKAT CEKERSE INCELENIR VE SILINIR HATTA KURUNUN YANINDA YASTA YANAR HEYYYY GİDİ GUNLER HEYYYY GERI KALAN BİLGILER İSE BILMEYEN ARKADASLAR ICIN IYI OLMUS TEBRIK EDERIM SENI...
    quote:

Orjinalden alıntı: volkandogru26

EYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY KO DAN ANLAMIYAN VE DUPE DİYEN KARDEŞLERİMMMMM!!!

HER +3 İTEM TABİKİ DUPEDİR LAKİ DUPEDEN LEGİT DİYE Bİ KAYDE VARDIR

ONDAN SONRACIMA
    FİRE DRAKE GELDİ VE ÖZELLİKLERİNİ BİLMİYORSUNUZ
    ÖZELLİKLER
    İTEMLER DUPE LENDİKTEN TAM 30 DKİKA SONRA KARARIYOR TAKILDIGI YERDEN İNVENTORYE DÜŞÜYOR VE NE TARADE NE BANKA NEDE MERCHANTA KOYULUYOR TAKILMIYOR

SADECE ÇÖPE ATARSIN

• quote:

LoL Cocuk seni

Areste Satılık +3 Amulet of Dexterity

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozhanyasar -- 29 Eylül 2006; 17:52:27 >

• aga san bişe deyim o itemi anca kendin kullanırsın einde patladı satamassın baksan foruma herkes dupe diyo bencede dupe ama neyse
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozhanyasar

quote:

LoL Cocuk seni

Nokta

• quote:

Orjinalden alıntı: Mozolé^^Mi®A©H

quote:

quote:

LoL Cocuk seni

Nokta

saolasın kardes.

Başka Inanmayan varsa bi SS daha cıkartim.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: stormshadow

SİMDİ SOYLE DUSUNELİM BEN ARESTEYİM VE ALACAGIM MESELA VE BU ITEM ILERIDE DUPE OLDUGUNDAN SİLİNECEK ONDAN SONRA BENİMDE SANA UCAN KAFA ATMAM GEREKECEK BİLİOOOORRRMUSUNN.........

ata demirer efektı vermışsın

Hoşgeldin Mozolé^^Mi®A©H
  • quote:

Orjinalden alıntı: placeformyhead

30 dex mi
    ağzımın suyu aktı valla

• quote:

quote:

LoL Cocuk seni

şaka mı bu

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: stormshadow

SİMDİ SOYLE DUSUNELİM BEN ARESTEYİM VE ALACAGIM MESELA VE BU ITEM ILERIDE DUPE OLDUGUNDAN SİLİNECEK ONDAN SONRA BENİMDE SANA UCAN KAFA ATMAM GEREKECEK BİLİOOOORRRMUSUNN.........

ata demirer efektı vermışsın

koptum

• Çooooooooooooooooooooooooooooook saçma bi konu böle insanlar için üzülüom koy pazara alırlar allah ya ne bu

• adamı real tanımadan bu itemi alacak adamın aklını seveyim
  • 30 dex yaw her ass. da olması gereken item bence.

+3 Amulet Of Dex için ne istion kardes ???
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.