Şimdi Ara

Aresmar TV - Battlefield burada izlenir! :) (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
8
Favori
17.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugünkü video maalesef gelemedi hazırlayacak zaman bulamadım :) Pazartesi ve Perşembe koymaya çalışıyorum videoları genelde ama her zaman vakit olmuyor böyle.
  • sağlık olsun Barış, pusudayım - inşallah bir gün sizlerle birlikte oynamak nasip olur.
  • Vee çekişmeli güzel bir bölüm Cuma bonusu olsun.

• Yama günü bugün!

• Yama notları yayınlanmadı ancak gelen değişiklikler çok fazla bunlardan benim bildiğim en dikkati çekenler şöyle:

:

-> Rush mode değişiklikleri var eskisi gibi Rush ı popüler yapmak için baya değişiklik var.
    -> Nişan almışken ateş edince gerçekleşen yapay görsel tepme kaldırılıyor. Artık nişangah kurşunun gittiği yeri doğru gösteriyor.
    -> Silah recoilleri değişiyor ve hasarları da değişiyor. neredeyse tüm silahlarda değişiklik var.
    -> Klasik mode geliyor (Hardcore ile Normal mode arası)
    -> Askerin koşma hızı BF3 gibi oluyor daha çevik olacak.
    -> Netcode geliştiriliyor. birbirini vurma ve duvar arkasına geçince ölme gibi şeyler azalıyor.
    -> El bobmbası patlayıcalar vs gibi şeylere baya bi sınırlama geliyor.
    -> Suppression da da değişiklik varmış.
    -> DMR sesleri azaltılıyor :)
    -> susturucunun mermi hızını azaltması durumu vardı biraz daha iyileştiriliyor hızı.
    -> DMR ve sniper tüfeklerinin mermi hızları yükseltiliyor.
    -> Altı patlar tabancaların tetik gecikmesi tamamen kaldırılıyor.
    -> Laser ve Heavy barrel bufflanıyor.
    -> Geniş bir HUD kişiselleştirmesi geliyor.
    -> mermi vuruş göstergesi değişiyor (headshot ta daha büyük gövde de normal kol ayak bacak gibi yerleden vurunca minik görünecek)
    -> Defib kullanırken full şarj da sesi değişiyor. Ölenlerin üzerinde artık zamanı gösteren bir gösterge var (revive için ne kadar zamanınız olduğunu görebileceksiniz)

• Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun!

• Yeni bölüm yayında :D

• "soktum RPG'yi adamın bacağına"....
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

"soktum RPG'yi adamın bacağına"....

• Canlı yayın denemelerim de başladı follow'unuzu beklerim

http://www.twitch.tv/aresmartv

• takım özletti kendini yine, imza kampanyası mı başlatsak aranıyorlar ilanı mı versek ne yapsak!?
  • Ya biz arada oyun değiştirmezsek yamuluyoruz resmen oyundan uzaklaşıyoruz o yüzden bu ara biraz BF4'ten uzak duruyoruz yoksa komple soğuyoruz.

Şimdilerde Heroes of Storm'a çok fena kaptırdık kendimizi baya da eğleniyoruz. Ama BF4'te oynayacağız yine tabi kolay bırakmak yok öyle.
  • BF4'ü boşlamamak lazım yeni bölüm yayında!

Güzel atraksiyonlar var bu bölümde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresmar -- 25 Aralık 2014; 10:18:33 >

• Ben de tam videolarınızın altına yazacaktım, garip garip şeyler oynuyorsunuz :)

Yeni bölüm gelmiş; hazır battlelog rahmetli olmuşken izleyelim, teşekkürler :)
  • Dün ilk BF4 canlı yayın testini yaptık ve ne oldu? EA Çöktü :) Güzel değil mi? Ama bu bizi yıldırmadı izleyicilerin sayesinde bi 5 dakika açıldığı anda girdik ve kimse oynayamazken biz oynadık.

Tabi oyun oyun değil aslında geyiğin kralı oldu. A-takımı, James Bond, AirWolf müziklerini ben seslendirirken, camia dostlarımızdan Mirliva'da chatte bizimleydi.

Canlı yayına katılan ve yayın bitişinde afterparty'ye kalan tüm arkadaşlara teşekkürler güzel sohbet oldu umarım devamı gelir.

Takip etmeyi unutmayın: twitch.tv/aresmartv

• saol aresmar reis

• @sahafiec
  • eline sağlık Barış.

bunlar dünkü yayından mı, arıca yayını oynadığın sistem üzerinden mi yapıyorsun?
  • sahafiec kullanıcısına yanıt
    Dünkü yayından evet kafamıza kargo paketi attığın oyun :)

Evet tek PC var hem oynayıp hem yayın yapıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.