Şimdi Ara

... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • güzel inceleme olmuş emek harcanmış ayrıca çok çok teşekkürler. dikkatle inceleyemedim ama biraz acımasız davranılmış sanki.
  • Güncelleme sonrası hala en iyi paladin, en kötü class ise warrior diyebilir miyiz sizce? Ufak bir class sıralaması yaparsanız çok hoş olur, emeginize sağlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün ve yarın,kartları bitirdikten sonra metaya genel bir bakış ve class sıralaması da yapacağım.bayağı emek gerektiren bir iş olduğu için ve gerçekten böyle şeylere çok az vakit ayırabildiğim için güncelleme fırsatı bulamadım son 2 hafta.
    Sorduğunuz paladin-warrior ile alakalı sorunun cevabı ise hayır. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önce konudaki türkçe karakterler değişti ( ı harfi i harfi oldu örneğin), şimdi de türkçe karakterler tamamen bozulmuş, nasıl düzelteceğiz bunu?
  • Kaydedilmiş en yeni düzgün revizyon 10 Nisan 2016 tarihli. Text olarak Copy/Paste yapabilirim lakin kodları ve görselleri içermediğinden bir işe yaramaz. Evvela o zamandan bu yana çokça ekleme yapılmış.

Sorunun ne kaynaklı olduğunu bilmiyorum, @Citizen'ı haberdar edelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Kaydedilmiş en yeni düzgün revizyon 10 Nisan 2016 tarihli. Text olarak Copy/Paste yapabilirim lakin kodları ve görselleri içermediğinden bir işe yaramaz. Evvela o zamandan bu yana çokça ekleme yapılmış.

Sorunun ne kaynaklı olduğunu bilmiyorum, @Citizen'ı haberdar edelim.

teşekkürler hocam.Umarım düzeltilebiliyordur.O kadar yazıyı baştan yazmam mümkün değil çünkü.
  • Rica ederim, mümkün olan en kısa sürede müdahale edilir, yoksa elle düzeltilecek gibi değil.

Kimi zaman forum genelinde ya da özel mesajlar için bu sorun açığa çıkıyor lakin kalıcı olmuyordu. Kaynak hata düzeltildiğinde yazılar eski haline dönüyordu. Bir süredir lokal seviye kimi mesaj ve konularda bozulan içerik kalıcı oluyor. Gün hoca da bizzat ilgileniyordu bu sorunla, kendisini de haberdar edelim.

@gun
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.