Şimdi Ara

Arena of Valor [ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
5
Favori
54.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En nefret ettigim natalya 6 tane birsey gonderiyor sonra isin gonderiyor oluyoruz sonra xd

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba iphone 5SE üzerinden oynuyorum fakat sürekli oyun içinde wifi ile bağlantı kesilip mobil ağa geçiyor sonra tekrar wifi bağlantısı kuruluyor bu neden yapar? iki farklı modem ile denedim ikisinde de aynı sorun oldu sebebini bilen varmı? modemim ASUS DS-N17U birde superonline nın kendi modemi ile denedim
  • Hala devam ediyor mu wp grubu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunda son güncellemelerden sonra aşırı bir ağırlık bir tek ben mi yaşıyorum? Daha önce olmayan şekilde kasmaya başladı. Takım savaşlarında ne yaptığımı anlamıyorum bazen kelimenin tam manasıyla. Birde oyuna 30 saniye geç giriyorum. Sizde de oluyor mu? Bir çözümü var mı ?

• uçmayan hollandalı kullanıcısına yanıt
    valla ben baslayalı 1 hafta oldu s4 le oynuyomda les yanı fps yerlerde aynı dedın sorunlar bende de var muhtemelen benım tel yetersız kalıyoda oyunda sardı
  • Bende aynı sorunları yaşıyorum. Rakipte wukong butterfly Natalia varsa kafadan asilmiyorum AMK maymunu bı an çıkıp 3k vurunca tüm sevkim kaçıyor . Yorn valhein veera çöp oldu kaldı thane bile bunlardan fazla kill alıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı karakterlerin hp si bitiyor ama ısrarla ölmüyor. 4 5 vuruşta anca oluyor. Bu nasl oluyor ? Ormandaki canavarların farklı özellikleri mi var? Bunlar ne? Ve oyunda uyguladığımız taktikleri paylaşırsak daha aktif bir konu olabilir bence

• quote:

Orijinalden alıntı: BurakYuvruk

Bazı karakterlerin hp si bitiyor ama ısrarla ölmüyor. 4 5 vuruşta anca oluyor. Bu nasl oluyor ? Ormandaki canavarların farklı özellikleri mi var? Bunlar ne? Ve oyunda uyguladığımız taktikleri paylaşırsak daha aktif bir konu olabilir bence

Taraa ulti acinca siz vursaniz bile o can yeniledigi icin öldurmesi baya zor.Bundan mi bahsediyorsunuz

• Dh takımına başvuru yaptım onaylar mısınız? CagriBey nick

• Yok hocam oyunlar mobile platforma göre güzel ama LoL kadar bağlayıcı olamıyor doğal olarak.Çabuk sıkılırsın hiç başlama bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 13 Temmuz 2017; 12:23:30 >
  • Kendi fikirimi söylemem gerekirse LOL'daki stresli ortamı bende az çok biliyorum, ve son zamanlarda oyundaki veletlerde bir hayli arttı ve oynanmaz hale geldi. Strike of Kinge başlamanızı öneririm. Zaten LOL gibi bir maç 50-60 dk sürmüyor en fazla 20-30 dakika sürüyor diyebilirim. Oyun akıcı geçiyor ve LOL oynarken aldığım hazzı bu oyunda daha fazla alıyorum. Ve bence bu mesajımı okuduktan sonra hemen google play'den indirin
  • Artik oynamiyorum karakterler cok yavas insanin uykusunu getiriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah aşkına berabwr oynayacak adam varsa bi pm atsın bana. Önceki sezon güle oynaya arada sırada oynaya oynaya plat2ye çıkmıştım şimdi kurtulamıyorum altından. %70lere yakın win rate de çöp oldu şu an deliriyorum.

• Strike Of Kings oyunununda Ustaların Tercihini kullanarak daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.
    Sesli olarak sizlere açıklayıcı bir anlatım da bulundum arkadaşlar.

https://www.youtube.com/watch?v=UnvgKez02rI
  • Arkadaşlar Peura'yla iyi oynuyorum. Ancak, girdiğim takımlar buna göre adam almazlarsa çok sıkıntı yaşıyoruz. Belki bir arkadaş grubunuz vardır veya yeni bir grup oluşturup; katılmak isteyenler olur diye buraya yazıyorum.

Takım aşağıdaki şekilde olduğunda kolay kolay kaybetmiyoruz:

1. Thane
    2. Wukong/Batman/Butterfly
    3. Violet
    4. Natalya/Diaochan/Jinnar/Grakk/Azzen'Ka
    5. Peura

Hatta arcanalarınız iyiyse böyle de oynayabiliriz:
    1. Thane
    2. Taara/Ormar
    3. Violet
    4. Wukong/Batman/Butterfly/Grakk/Azzen'Ka
    5. Peura

Yani cidden milletle oynamaktan yoruldum, yukaridaki karakterle iyi oynayanlar varsa şurada 5-6 kişi birleşelim beraber oynayalım, ilgilenenler alıntılasın mesajı lütfen.
  • Strike of kings discord kurduk, isteyenler bana mesaj atarak katılabilir. Klan falan değil amaç oyunda sesli iletişim kurabilmek, afkların önlenmesi vs.

• Arkadaşlar bu oyunda hesabı sıfırlamak istiyorum, hesaptan çıkış yap diyorum gelen soruya evet diyorum ama "Profilin geçersiz kılındı. Lütfen tekrar giriş yap" yazısı çıkıyor. Tamam diyerek oyunu başlatıyorum yine aynı hesap çıkıyor. Bu hesabı nasıl sileceğim?

Not: Cihaz iphone 7 plus.
  • Arkadaşlar sürekli bildirim geliyor bedava valhein teması bedava thane diye giriyorum vermiyor arkadaşlara verdi veera da vermesi bana oyun ne yapmam gerekiyor giriş bonusu nedir

• Denediğim en iyi mobil MOBA oyunu, bu tür oyunları seven arkadaşlar mutlaka indirip oyunu denemeli. Bir yerde okuduğuma göre oyunun yapımcıları, eski League Of Legends yapımcılarıymış, ancak haber doğru mu bilmiyorum.
  • Oyun lol un mobil versiyonu ve şirket aynı şirket zaten. Lol un eski yapımcıları değil bizzat aynı yapımcının lol ü mobile uyarladıkları oyunu.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.