Şimdi Ara

Arena Ganimetleriniz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
3.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

quote:

Orijinalden alıntı: Fortescue

Şu seçime bakıp nelerin eksik/yanlış olduğunu söyleyebilir misiniz? Yavaştan alışmaya çalışıyorum arenaya. 2 Flamestrike 1 Blizzard ve 4 Flamecannon çok gibi geliyor ama o an alternatifleri kötü gibiydi.

Arena Ganimetleriniz

Mana dengesi kötü olmuş

Durmadan 2 manalık kart geldi 2-2-2 olarak. Neyse 1 win ile kapatıp 4 common 1 rare aldık. Diğer arenalar gibi bunu da yaşanmamış kabul ediyorum

• Dün Paladin ile 11-3 bitirdim. 270 Gold + TGT + Golden Common verdi. ( Böyle saçma sapan drop verince ayar oluyorum. İlk defa 8'in üstüne çıkmıştım zaten )
    Bugün Paladin ile 9-3 bitirdim. 295 Gold + TGT verdi.

Arenaya yeni başladım. 91 win'im var totalde. Şimdilik iyi gidiyor. 5-6 win yetiyor zaten bana.
  • Biraz önceki arena sonucu. Packlerden hiçbir şey çıkmadı yine... 12 win aldım bu arada fotoğrafı yükleyemedim garip bir şekilde.

Arena Ganimetleriniz
  • Şimdi bitirdim , tamda 0 gold kalmıştı ilaç gibi geldi

Arena Ganimetleriniz
     Arena Ganimetleriniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 7 Eylül 2015; 23:18:54 >

• 12 win nasıl alıyorsunuz ? İşin inceliği ne ? Dün shamanla oynadım arenada deckte frost giant, tuskar totemic falan vardı 5 win alabildim. Mage flamestrike ve fireball ile bitirdi işi. Az önce de ben mage aldım arenada. Draftta ne fireball geldi ne flamestrike. Tek spellim flamecannon du. Vanilla minyonlarla oynadım hep.
    İşin sırrı ne acaba ?

Edit: Mana dengesine dikkat ediyorum. Kartları da genelde 3 karttan hangisi daha ön plandaysa onu alıyorum. Pek sinerjiye dikkat etmiyorum açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carpe Vita -- 7 Eylül 2015; 23:43:53 >
  • Carpe Vita kullanıcısına yanıt
    Bende anlamıyorum. En fazla 5 win alabildim. İlk başta mad scientist aldım 1 tane bile secret gelmedi. Mechlere çalışan 1-2 kart aldım, başka hiç mech gelmedi. Hatta 3-4 defa hiç legendary gelmediği oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carpe Vita

12 win nasıl alıyorsunuz ? İşin inceliği ne ? Dün shamanla oynadım arenada deckte frost giant, tuskar totemic falan vardı 5 win alabildim. Mage flamestrike ve fireball ile bitirdi işi. Az önce de ben mage aldım arenada. Draftta ne fireball geldi ne flamestrike. Tek spellim flamecannon du. Vanilla minyonlarla oynadım hep.
    İşin sırrı ne acaba ?

Edit: Mana dengesine dikkat ediyorum. Kartları da genelde 3 karttan hangisi daha ön plandaysa onu alıyorum. Pek sinerjiye dikkat etmiyorum açıkçası.

Decki oluştururken dikkat etmek gerekiyor şansda önemli tabi desteyi oluştururken ama daha da önemlisi normalde iyi bir kart geldiğinde hemen almamak . Belki daha kötü olan ama elimizdeki diğer kartlarla sinerjisi olan kartı almak daha doğru . Oyuna gelirsek en önemli şey masa kontrolü , ne zaman face ne zaman takas yapılması arasında ince bi çizgi var o çizgiyi kaçırdın mı masa gidiveriyor elinden . Benim bu deste baya iyi oldu masayı hemen hemen hiç kaybetmedim . Bunda da doğru takas yapmak ve masaya ne zaman hangi minionu ineceğimizi iyi belirlemek gerekiyor. Bunun dışında bol bol arena streami yapanları izlemeni öneririm.

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Dünkü destenin sinerji'si süperdi iyi de ödül verdi içlerinden bir de legendary atsaydı tadından yenmezdi,
    iyi oynadın seyrederken ben kendim oynuyormuş kadar keyif aldım tekrar dan tebrikler
  • 11 win dropu, küfür etse daha iyiydi.

Arena Ganimetleriniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carpe Vita

12 win nasıl alıyorsunuz ? İşin inceliği ne ? Dün shamanla oynadım arenada deckte frost giant, tuskar totemic falan vardı 5 win alabildim. Mage flamestrike ve fireball ile bitirdi işi. Az önce de ben mage aldım arenada. Draftta ne fireball geldi ne flamestrike. Tek spellim flamecannon du. Vanilla minyonlarla oynadım hep.
    İşin sırrı ne acaba ?

1 flame cannon 1 fire ball deck ile mage de 12 aldım mesele işin sinerjisi ve minionların mana orantısı

ayrıca son pacthden önce 2 12 winim vardı son pacthden sonra 4 12 win aldım ortalamam 7-8 lere yükseldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fortescue

Şu seçime bakıp nelerin eksik/yanlış olduğunu söyleyebilir misiniz? Yavaştan alışmaya çalışıyorum arenaya. 2 Flamestrike 1 Blizzard ve 4 Flamecannon çok gibi geliyor ama o an alternatifleri kötü gibiydi.

Arena Ganimetleriniz

minion yok

• şu curve-minion dengesi şanssızlığını üstümden atamadım. 2. pickten dr. boom geldi ama düzgün big drop gelmediği için bol bol 2-3 mana minyonlu aggro-zoo tarzı bi deck oluştu. haliyle 2 win alabildim sadece. class shamandı bir de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Edwin van der Sar

şu curve-minion dengesi şanssızlığını üstümden atamadım. 2. pickten dr. boom geldi ama düzgün big drop gelmediği için bol bol 2-3 mana minyonlu aggro-zoo tarzı bi deck oluştu. haliyle 2 win alabildim sadece. class shamandı bir de.

en iyi minionum ogree idi,6 mana daha iyisi yok gerisi hep 2-3-4-5
    11 win aldım dün gece,early çok daha önemli hele ki magelerde artık fs yok cok zor droplamak artık

11 winede 290 + saçma sapan kart :)
  • ben oyun ilk çıktığı dönemde oynamıştım çok kısa, wow daki mount u alabilmek için. sonradan arkadaşlar vasıtasıyla oyuna geri döndüğümde önemini fark ettiğim golden deathwing düşmüş.

nereden nasıl düştü hatırlamıyorum. arena mı yoksa normal bi deck ten mi düşürmüştüm. ama 1600 dust a disench ettiydim
  • Bu işte bir tuhaflık var şu ana kadar 20-30 defa arena oynadım Toplam 100 civarı win im var max win 8 onun dışında bir kaç tane 5-6-7 win kalanlar çöp dikkatimi çeken iki şey oldu
    1 arena dan çıkan packlerden ( sans olarak normalden farkı yok biliyorum)yalnızca 4 tane leg çıktı 3 ü golden hepsi 3-3 lük arenadan sonra
    2 pek çok yayıncı izledim, bu forumdaki konuları inceledim ve mana bedelleri , kart sinerjileri vs. her şeye dikkat ederek yaptığım deckler( bu deck 12 yapar dediklerim ) çuvallıyor abuk sabuk kafama gore yaptıklarım 5 ve üstü win alıyor.
    Nasıl 12 win falan çıkartabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DragonHunter* -- 17 Ekim 2015; 17:38:24 >
  • sanırım oyun benimle taştaş geçiyor.
     Arena Ganimetleriniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoisonFrog -- 20 Ekim 2015; 5:16:08 >
  • 2 polymorph 2 fireball 1 flamestrikelı mage deckimle 12 win. Kısa günün karı
    2. Neptulon'um oldu bu arada
     Arena Ganimetleriniz
     Arena Ganimetleriniz
     Arena Ganimetleriniz
     Arena Ganimetleriniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zxcv321 -- 1 Kasım 2015; 15:40:11 >

• Bi 12 win daha. Bu sefer 12-0.Hiç beklemiyordum bunu.Deckte ne Fireball ne Flamestrike hiçbiri yok. Demek ki illa Flamestrike Frostbolt vb. olması gerekmiyormuş.
    Gold miktarımı 2100 civarına sabit tutuyordum, dünle beraber 2 tane adventure açtım yine 2000 gold sabit oldu.
    Deck:http://www.heartharena.com/arena-run/90dm6q
    %100 bütün arena geçmişimin istatistiklerini yansıtmasa da arena statlerim:http://www.heartharena.com/profile/umbreon16 (Heartharena companion kullanıyorum, bundan sonra istatistiklerim daha detaylı olacak.)
     Arena Ganimetleriniz Arena Ganimetleriniz Arena Ganimetleriniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zxcv321 -- 2 Kasım 2015; 12:19:35 >

• İlk defa 12 win yaptım. Totalde 133 winim oldu arenada. Şimdiye kadar 9 ve 11 win arası skorlarım oldu. 4-5 kere 8 yaptım ama hiç 12 olmamıştı.

Ödül fotosu almayı unuttum. 325 Gold + GVG Paket + Dreadsteed ganimetim. Keşke 500 gold vereydi

Not: 4-5 wini sadece Deathwing aldı tek başına.

Arena Ganimetleriniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

İlk defa 12 win yaptım. Totalde 133 winim oldu arenada. Şimdiye kadar 9 ve 11 win arası skorlarım oldu. 4-5 kere 8 yaptım ama hiç 12 olmamıştı.

Ödül fotosu almayı unuttum. 325 Gold + GVG Paket + Dreadsteed ganimetim. Keşke 500 gold vereydi

Not: 4-5 wini sadece Deathwing aldı tek başına.

Arena Ganimetleriniz

Hll olsun sonunda almışsın 12 wini. Arenada deathwing nedir ya intihar sebebi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.