Şimdi Ara

ARdreamda kararsız kaldım lutfen yardım edın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ardremda char kasmaya karar verdım fakat hanıg charı accama kaar vermeedım

asas acsam ıtemlerı cok pahalı
    warrıor acsam mana can ayarlaması zor ve damagelerı az
    prest acsam
    ınt olsam canım sıkılıo atack yapmak ıstıom
    str olsam cok damage yıyıom
    mage olsam cok bılmıyorum ve oda cok yıyıomus galıba

lutfen yardım edın beyler sımdıden tesekkurler

• en iyisi acma

edit:konu yanlış yerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet4655 -- 8 Temmuz 2008; 16:16:13 >
  • ctrl+w alt+f4 enter
  • quote:

Orjinalden alıntı: amj

ctrl+w alt+f4 enter

+1
  • sen oynama bu oyunu
  • Hiç bişey de beğenmiyosun sende yav
  • Metin2 Oyna
  • quote:

Orjinalden alıntı: SmiLeMyDaqqer

Metin2 Oyna

• Archer aç bende senin gibi ben çok çabuk skılan biriyim yaptığım çarlarda çok sağlamdı ama ne olursa olsun bow aç derim hiç skılmıyorum ve çok eğlenceli np kasıyorum ardreamda
  • bak metin 1 ve fevzi 3 üde öneririm
  • ne boş adamlarsınız ya hu. arkadaş adam gibi birşey sormuş verdiğiniz cevaplara bak. 10 yaş altına düştü bu forumda sonunda.

hocam bence warrior ya da rog. olabilirsin. magede hiç şansın yok. sonuç itibarıyla masterin açık değil. anlıyacağın seni kurtaracak bişeyin yok. battle preistde kanaatimce iyi iş yapar. ama buffsuz gezmemen gerekiyor. birde mutlaka +25 dd bi başlık lazım. warrior yaparsan kendine ve birazda para harcarsan baya iş çıkartırsın orda. saygılar
  • bence asas ac cok para ister dedin bu kadarına paran yetermi bilmem ama:

en basitinden dual 8 clever 7chitin set +6 dd kupeler dex 9 pendant dex 9 yuzukler gorev yuzugu..
  • quote:

Orjinalden alıntı: aytekcengiz

ne boş adamlarsınız ya hu. arkadaş adam gibi birşey sormuş verdiğiniz cevaplara bak. 10 yaş altına düştü bu forumda sonunda.

hocam bence warrior ya da rog. olabilirsin. magede hiç şansın yok. sonuç itibarıyla masterin açık değil. anlıyacağın seni kurtaracak bişeyin yok. battle preistde kanaatimce iyi iş yapar. ama buffsuz gezmemen gerekiyor. birde mutlaka +25 dd bi başlık lazım. warrior yaparsan kendine ve birazda para harcarsan baya iş çıkartırsın orda. saygılar

hocam eywallah duzgun cvp vermıssın Allah razı olsun + rep pls Tesekkur ederım kardesım
  • mage ac bence az itemlerle çok iş yaparsın

wariror iş yapmaz ardreamda

asas iyi itemler lazım

priest int sevmiyosun atak içinde yine iyi itemlerin olması gerekiyor..

bence mage aç oynadıkca alışırsın

2 yıl bu oyunu oynadıkdan sonra en iyi oynadığım charın mage olduğunu anladım ben mesela sen hala karar verememissin kötü bir durum

ucuz maliyet çok iş = mage bence
  • SON ZAMANLARIN MODASI ZATEN FORUMDA SORU SORANLARLA DALGA GEÇMEK.YARDIMIN DOKUNACAKSA ADAM GİBİ CVBINI YAZ DOKUNMUCAKSA GÖLGE ETME BAŞKA İHSAN İSTEMEZ.BEN ŞAHSEN ADREAMDE HER 4 ÇARIDA DENEDİM.WARİOR PEK İŞ YAPMIYO ADREAMDE 60+ KASICAKSAN AÇARSIN.ADAM GİBİ Bİ CLANIN YOKSA YADA BERABER TAKILABİLECEĞİN ARKADAŞLARIN MAGE HİÇ TAVSİYE ETMEM.İCE BİTENE KADAR İYİ COMBO YAPMAN GEREKİR SEN Bİ KİŞİYLE URAŞIRKEN BAŞKASI GELİR SENİ UÇURUR.YOK BEN OTURUR NP KASARIM DERSEN EN İDEAL TABİKİ İNT PRİEST(BEN Bİ ARA DÜZGÜN PELERİNLİ Bİ CLAN AÇMAK İÇİN 2 AY O ŞEKİLDE NP KASMIŞTIM).BATTLE PRİEST TALİA ARMOR BULUNUDURDUĞUN ZAMAN YANINDA VE TAKILARINDA SAĞLAM OLURSA ÇOK BÜYÜK Bİ TAT VERİYO DÜZMESİDE O YÜZDEN ROGUE KADAR PAHALIYA GELİYO.HERŞEYDEN TAT ALICAM DERSEN AÇ Bİ ROGUE (ASAS YADA ARCHER BU SANA KALMIŞ TAVSİYEM ASAS OLMANDIR) BİRAZDA PARAYA KIY ŞÖLE 8-9 GB KADAR YAVAŞTAN YAVAŞTAN BAK KEYFİNE.BUNLAR BENİM GÖRÜŞÜM KATILAN OLURMU BİLEMEM.EKSİĞİM VARSA DÜZELTİRSENİZ SEVİNİRİM.

• quote:

Orjinalden alıntı: DseaR

bak metin 1 ve fevzi 3 üde öneririm

Süpersin ya
  • bende carnac ta yeni bi char açtım yardımcı olabilecek biri var mı ?
  • warrior yatmaz yatıramaz bu 1
    int priest kadar iğrenç birşey yok townda oturup buff vereceksen hiç oynama. eğer arkadaşın varsa heal - debuff zevkli olur senin için
    battle priest açma 59 a kadar kastığına yazık 1 hafta oynadıktan sonra "satılır" ile başlayan cümleler kurmaya başlarsın.
    mage açarsan light olabilirsin ve zevk alabilirsin ; fakat 5 asas 1 mage 5 warrior olsa bile ortalıkta gelip ilk sana dalacaklar bunu bilerek başla
    assasin en mantıklısı. dual +8cleaverla en azından karambolde adam alarak adını aşağıda yazdırırsın

+7 chitin set +6 dd dual +8 cleaver ve görev takıları bile yeter senin için. girakon akara carnac gibi son serverları tercih edersen iyi kötü birşeyler yaparsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.