Şimdi Ara

Ardream warior is yaparmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 15
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 61_oflu_61 (3 mesaj) La Isla Bonita (2 mesaj) Th3Bakteryy (2 mesaj) hysteria_ (1 mesaj) eurotrip (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (3 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> Ardream warior is yaparmi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    579 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaslar ioniada ardream warior yapicam bu itemlerle is yaparmi
    9 exp raptor
    8fp set
    old takilar
    pathos kanat vsvs is yaparmi clanimiz var ardream

|
    |
  • Çavuş
    87 Mesaj
    pk da iş yapar gibi ama vs de 57 comboyu full çekmen lazım yoksa çöp
    |
    |
  • Teğmen
    150 Mesaj
    Aynı itemler ile rlb yapsan daha iyi iş yaparsın.
    |
    |
  • Teğmen
    243 Mesaj
    8 fp yi 9 fp yaparsan iş yapar
    |
    |
  • Yarbay
    4899 Mesaj
    Aynı bütçeyi ayırdığın parayla asas diz, yada CZ veya RLB oyna.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    579 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Valla 25 gb yapar oda daha cop olur sanirsam
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    8 fpyi 9 yaparsan. takıların en aşağı +2 unique set olursa yapar. yoksa çöp. base oyna daha iyi.
    |
    |
  • Teğmen
    198 Mesaj
    Koxper mageler kaynayan ardreamde bişi yapamazsın ionia'da çok varmı bilemem
    |
    |
  • Binbaşı
    1612 Mesaj
    hiç heveslenme yapamazsın ardream geneli asas ve kaçarak oynayan çocuklar,bebeler...
    bu arada fp set ile 9 raptor giyemezsin sanıyorum
    fp set ile 8 raptor giyebiliyorsun
    |
    |
  • Yüzbaşı
    362 Mesaj
    dostum sen yapacagından değil öylesine konuşuyon.
    bi ara 9 toto iş yaparmı dedin.sonra euko da warior yapcam ardream dedin.simdide 9 exp raptor diyosun
  • Binbaşı
    1368 Mesaj
    ardream warrior zor diyorlar, iteme bakar priestina bakar... bende bir ms9 aldım açtım warrior, millet öyle söyleyince bozdum warrioru ,sattım ms9 u. gerçi iyi oldu 10gb karla sattım. bunca yıl hep archer oynadım bir warrior açayım dedim ama içimde kaldı. bence assas aç. orta halli itemlerle bile oynanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eurotrip -- 25 Ağustos 2012; 11:27:44 >
    |
    |
  • Teğmen
    150 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: *Captain9

bi ara 9 toto iş yaparmı dedin.sonra euko da warior yapcam ardream dedin.simdide 9 exp raptor diyosun

Aynen sen daha ne yapacağını bilmiyorsun.Git karar ver ondan sonra gel.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    579 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: *Captain9

benimle bi alakası yok clanla alakalı bi carnac dediler sonra ionia logos dediler şimdi ayar oldum eukoda başlıyorum
    |
    |
  • Yarbay
    4357 Mesaj
    Dostum sırf hava atmak için eline raptor+9 almışsın o dizdiğin char çok boş olur bildiğin ayaklı np olur.Bence ilk önce takı sonra armor en son ise eline item dizilmelidir.

Ardream warrior için minimum şunları dizmen gerek:

+9 fp set
    İron Neck
    Old Ske
    Dual str 16 küpe
    Dual Dr+2,+3
    +8 Exc Raptor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La Isla Bonita -- 2 Eylül 2012; 0:55:57 >
  • Teğmen
    241 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sasori-Sama

Dostum sırf hava atmak eline raptor+9 almışsın o dizdiğin char çok boş olur bildiğin ayaklı np olur.Bence ilk önce takı sonra armor en son ise eline item dizilmelidir.

+9 fp set
    İron Neck
    Old Ske
    Dual dex16 küpe
    Dual Dr+2,+3
    +8 Exc Raptor

warrior ne yapsın dex 16 yı :)
  • Yarbay
    2373 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: erdemekshi

quote:

Orijinalden alıntı: Sasori-Sama

Dostum sırf hava atmak eline raptor+9 almışsın o dizdiğin char çok boş olur bildiğin ayaklı np olur.Bence ilk önce takı sonra armor en son ise eline item dizilmelidir.

+9 fp set
    İron Neck
    Old Ske
    Dual dex16 küpe
    Dual Dr+2,+3
    +8 Exc Raptor

warrior ne yapsın dex 16 yı :)

Asas oynayan bi arkadasımız sanırsam alışkanlıktan öyle yazmıştır.
    |
    |
  • Yarbay
    4357 Mesaj
    Hatlar karışmış dex 16 ne yahu düzelttim kusura bakmayın
    |
    |
  • Yarbay
    2679 Mesaj
    Yapmaz , ardream'da en zayıf job warriordur . Çünkü assas master ve kro itemler hariç her itemi takabilir , aynı şekilde priestte , aynı şekilde mage'de . Ama warrior raptor takarsa fpye mahkum . Aynı zamanda can ve mana düşük olduğu için combo yapması zordur . Yine aynı zamanda deffans skillerine tam olarak veremediği için tank görevi göremez . Base'de ise warrior biraz daha iyi durumdadır , assasları kesebileceğini pek sanmıyorum fakat kusursuz oynayan warrior kusursuz oynayan asssası baya baya zorlar . Cz ise warriorun yeridir , item varsa 700-1400 arası damage görmek muhtemeldir ki warriorun r skillide çok nadir kaçar . Yani warrior czde akar geçer . Ardreamde warrior oynamayın soğursunuz .
  • Çavuş
    72 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cgh0gy-

Yapmaz , ardream'da en zayıf job warriordur . Çünkü assas master ve kro itemler hariç her itemi takabilir , aynı şekilde priestte , aynı şekilde mage'de . Ama warrior raptor takarsa fpye mahkum . Aynı zamanda can ve mana düşük olduğu için combo yapması zordur . Yine aynı zamanda deffans skillerine tam olarak veremediği için tank görevi göremez . Base'de ise warrior biraz daha iyi durumdadır , assasları kesebileceğini pek sanmıyorum fakat kusursuz oynayan warrior kusursuz oynayan asssası baya baya zorlar . Cz ise warriorun yeridir , item varsa 700-1400 arası damage görmek muhtemeldir ki warriorun r skillide çok nadir kaçar . Yani warrior czde akar geçer . Ardreamde warrior oynamayın soğursunuz .

evet arkadaş çok haklı ben oynadım nalet olsun dedim bozdum çarı ardreamda varyor çok ama çok üstün item ve takıya sahip değilsen iş yapmaz
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
kripto para haberleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.