Şimdi Ara

Arda'ya Londra'da özel köşe (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2008 aralık ayında londra oxforc circus'taki Adidas mağazasının girişindeki camekanlı özel bölmede de Fenerbahçe'nin çubuklu forması sergileniyordu..içerde de hem Galatasaray (parçalı) hem de Fenerbahçe çubuklu formaları yanyana satılıyordu...önce Türk olarak sonra Galatasaraylı olarak gurur duydum o an..

not: o zamanlar Fenerbahçe Zico ile Avrupa'da çeyrek final oynamıştı..bu tür başarıların ülke ve takım reklamlarına nasıl katkı sağladığını gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC DC

quote:

Orijinalden alıntı: €rché.19o3

biz o kadar reklam yapsaydık bi oyuncu için heykelini yaparlardı fazla ugrasmasınlar gs den başka yerde oynayamaz arda çocugu balon ettiniz haberler yapıp en sonunda kaptanlıkta gitti gider...

Boş boş konuşup kıskançlık yapma,

gerçek olan bu
     Arda'ya Londra'da özel köşe

bir türk futbolcunun resmi olacaktı arda,tuncay,hamit,nihat ne önemi var anlamadım ..

• quote:

Orijinalden alıntı: omertalord

quote:

Orijinalden alıntı: Luke.Skywalker

saha dışındaki olaylarıyla aklına ilk Arda geliyorsa evet sonuna kadar destekliyorum

Bi'de taraftar açısından bakalım mesela Beşiktaş-Galatasaray maçına Ali Sami Yen e bolca küfür Arda'nın sevgilisine tonlarca küfür hemde bu ikisinide sebepsiz yere küfür etmek istiyorsun Direk Galatasarayı alıcaksın ağzına bizde küfür ediyoruz ama bir kaç kişi dışında külüplerden aşağı küfür etmem yada haysiyetim bunu söyletmeye yetmez

taraftarla ne alakası var yani şimdi hangi taraftar küfür etmiyor türkiyede hangi statta küfür edilmiyor bi söylesene bana. Ama Arda büyük kulüğ dediğin takımın kaptanıysa efendi olmak zorunda.

Arda Yine Olay Çıkardı
    Geçen hafta çıkardığı olaylardan dolayı üç maç ceza alan G.Saaray'ın genç yıldızı Arda Turan bu sefer de Olimpiyat Stadı'nı birbirine kattı...
    Haberi Paylaş : Google Yahoo Facebook Digg Del.icio.us Reddit

İstanbul BŞ. maçının bitiş düdüğünün ardından G.Saray’ın yıldızı Arda Turan ile özel güvenlik güçleri arasında kavga çıktı. F.Bahçe derbisinde yaşanan olaylar nedeniyle PFDK’dan 3 maç ceza alan ve dünkü maçı başkan Adnan Polat’la birlikte Loca’dan takip eden Arda’nın başı bir türlü beladan kurtulmuyor. G.Saray’ın Baros’un golüyle 1-0 galip geldiği maçın ardından takım arkadaşlarını tebrik etmek için soyunma odasına gitmek isteyen Arda, futbolcuların bulunduğu koridora yönelirken güvenlik görevlileri tarafından girişi engellendi.

ÜSTÜNEL ORADAYDI

Akredite kartı olmadığı için soyunma odasının bulunduğu bölüme alınmayan genç yıldızla görevliler arasında gerginlik yaşandı. Bir süre sözlü devam eden tartışmaların ardından itiş-kakışlar da oldu ve bu esnada yönetici Haldun Üstünel Arda’nın yanına geldi. Arda zor da olsa güvenliklerin olduğu barikatı aşıp, hızla arkadaşlarının olduğu odaya ilerlerken, tartışma alevlendi. Görevliler tarafından ‘Arda Bey, lütfen’ diye kibarca uyarılan genç yıldız küfürlü yanıt verince olaylar büyüdü.

AĞIR CEZA GELECEK

İstanbul BŞ Bld. takımına ait 15 güvenlik görevlisi ile Arda arasındaki itişmenin sonunda Haldun Üstünel’in de bir görevliyle yumruklaşması dikkat çekti.

Koridorda bulunan diğer görevlilerin araya girmesiyle kavga büyümeden engellenirken, yıldız futbolcunun bu olaydan başı çok ağrıyacak gibi.. Arbedenin cereyan ettiği bölgede odası bulunan maçın temsilci ve gözlemcilerinin, Arda’nın bu hareketlerini raporlarına yazma ihtimalleri yüksek. Derbide Semih ile kavga edip tokat attığı için PFDK’dan 3 maç ceza alan Arda’ya bu kavganın ardından yeni bir ceza gelmesi gündemde.

DAVACI OLACAKLAR

Öte yandan Haldun Üstünel ve Arda Turan’ın sözlü ve fiziksel münakaşa yaşadığı güvenlik görevlilerinden bazılarının bu iki isimden şikayetçi oldukları öğrenildi. Statta bulunan polislere ifade veren bazı görevlilerin, Arda Turan ve Üstünel’den davacı olacakları belirtildi.

bu mu efendilik şimdi? bu Arda'nın ahlakı mı savunuluyor ?

tamam sen hakılısın boşver

• Arda Sergen'i geçti zaten rahat ol.
    quote:

Orijinalden alıntı: Balotelli

Ben anlamam isterse heykelini diksinler. Eskişehir maçındaki gibi ortalıkda dolandığı sürece Arda, Sergen Yalçından öteye gidemeyecek. İnşallah utandırır.
  • quote:

futbolculuğu iyide çok şımarık. önce adam olmayı efendi olmayı öğrenmesi gerekiyo.

Sen kalk bjk maçında Arda'nın anasına bacısına kız arkadaşına 90 dakka küfür et ondan sonra Arda efendi ol.Ayıptır yapmayın..
  • Kendi efsane başkanınına ana avrat söven, iki takım kaptanı hotelde şıpıdık terlikle dolaşıyor diye birbirini cırmalayan, yeter yıldırım demirören diyip ondan sonra yine onu seçen takım taraftarları gelmiş "Arda çok şımayık büyle büyle yapıyoyoy ama bak ne yapmış büyeee" diye ağlanmaları Arda' nın Bjk maçlarında futbolcularını düğüm yaptığından ileri gelen bir kuyruk sokumu absesi olsa gerek. Alınır alınır ameliyatla alınır... Bu kadar çok üzülmeyin.
  • Gurur verici ama daha fiyakalı bir resmi kullanılabilirdi.
  • quote:

biz o kadar reklam yapsaydık bi oyuncu için heykelini yaparlardı fazla ugrasmasınlar gs den başka yerde oynayamaz arda çocugu balon ettiniz haberler yapıp en sonunda kaptanlıkta gitti gider...

hey dostum sorunun ne senin he ?
    git ve kendini bir birayla ödüllendir sakin ol...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoMiKaZe

quote:

futbolculuğu iyide çok şımarık. önce adam olmayı efendi olmayı öğrenmesi gerekiyo.

Sen kalk bjk maçında Arda'nın anasına bacısına kız arkadaşına 90 dakka küfür et ondan sonra Arda efendi ol.Ayıptır yapmayın..

1-adam olan efendi olan hangi futbolcuya küfredilmiş
    2-küfür ettiler tamam onlar gibi olsun arda da !örnek olamsı lazım adamın !!
  • quote:

• Galatasaray'ın kurucusu ALİ SAMİ YEN ' e küfür eden takımın taraftarlarından bu olay hakkında iyi bir yorum beklemiyorum açıkcası...
  • quote:

futbolculuğu iyide çok şımarık. önce adam olmayı efendi olmayı öğrenmesi gerekiyo. gs nin maçlarında ne zamna bi olay olsa arda içinde maçta olay çıkmadı mı git cezalı olduğun maçta akreditasyonun olmadığı halde sen benim kim olduğumu biliyo musun laaaan diyip görevliye dayılan, idmanda taraftara dayılan olmuyo böyle. birazcık efendi ol daha bişey olmadın olma adayısın sadece.

Eğer Arda adam değilse o zaman bu ülkede adam olan bi tane topçu bile yok demektir..Ardayı bu kadar kıskanmayın.Hele o çocuğun adamlığına laf söyleyebilecek bir adamlığa sen sahip olup olmadığına bi bak istersen..
  • " adam olan efendi olan hangi futbolcuya küfredilmiş " arda bjk maçında ne yapmış bu kadar küfür yiyecek ben onu anlamadım .... Sizin futbolcularınız diyor ki " biz inönü de korkuyoruz " al sana sizi anlatan örnekler....
  • gurur duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozwizard7

quote:

quote:

1-adam olan efendi olan hangi futbolcuya küfredilmiş
    2-küfür ettiler tamam onlar gibi olsun arda da !örnek olamsı lazım adamın !!

Arda ne yaptı arkadaşım size? Probleminiz ne bu insanla?Tribüne gelip el kol hareketi mi yaptı?Yada basında bjklilere ölüm diye açıklama mı yaptı?Ayıptır bırakın bu işleri ya.Anası babası izliyor.Ana bacı küfür yağıyor tribünlerden.Kız arkadaşı izliyor, küfür kıyamet.Çarşıya sempatim vardı az da olsa bak gs taraftarıyım üstelik.O maçta onunda içine ettiler sağolsunlar.Ama arda öyle bir futbolcu ki o kadar baskıya rağmen orada gol atarak verdi cevabını..

• Babalarının-eşlerinin-kardeşlerinin yanında maç izlemeye gelmiş beyaz polarlı Beşiktaşlı kadın taraftarların gözlerinin içine bakarak; tüm tribün 'dişi kartal s... çeksene' diye bağırmadılar mı ?
    İlhan Mansız'ın hamile sevgilisi için pankartlar hazırlayan Galatasaray tribünleri değil miydi ?
    Mühendis Oktay'ı öldürdükten sonraki basket maçında 'Oktay öldü, sıra sizde' diye bağıran taraftar Gs taraftarı değil miydi ?

Süleyman Seba'ya 'p.ç süleyman!' diye beste söyleyen Galatasaray taraftarı değil mi ? (bestenin fb orijinli olduğunu biliyorum ama gslilerin de söylediğini bilmiyosanız tribünle alakanız yoktur demektir)

Sonrada kalkıp bize yok samiyene küfür ettiler metin oktaya küfür ettiler kimse konuşmasın !!
  • Orada her Ülkenin stand'ı vardı, Türkiye için de Arda uygun görülmüş.

Hoş, bana sorsalar Türk yıldız kim diye, Bende Arda derdim.

Ancak bir haberi çarpıtmak gereksiz, gören Arda'nın köşesi, sadece arda var sanıcak, haberin aslını okursanız orada bütün ülkelerin bölümünün olduğunu anlarsınız.

Umarım seneye büyük bir takıma gider Arda, izlemek zevk verir doğruyu söylemek gerekirse. Nasıl Nihat'ı eskiden izlerken bjk'li olarak görmüyorsam, Arda'yı da aynı şekilde izlerim
  • quote:

Babalarının-eşlerinin-kardeşlerinin yanında maç izlemeye gelmiş beyaz polarlı Beşiktaşlı kadın taraftarların gözlerinin içine bakarak; tüm tribün 'dişi kartal s... çeksene' diye bağırmadılar mı ?
    İlhan Mansız'ın hamile sevgilisi için pankartlar hazırlayan Galatasaray tribünleri değil miydi ?
    Mühendis Oktay'ı öldürdükten sonraki basket maçında 'Oktay öldü, sıra sizde' diye bağıran taraftar Gs taraftarı değil miydi ?

Süleyman Seba'ya 'p.ç süleyman!' diye beste söyleyen Galatasaray taraftarı değil mi ? (bestenin fb orijinli olduğunu biliyorum ama gslilerin de söylediğini bilmiyosanız tribünle alakanız yoktur demektir)

Sonrada kalkıp bize yok samiyene küfür ettiler metin oktaya küfür ettiler kimse konuşmasın !!

yuh ya.aynen bu kafayla devam edin.100 milyon yıl bu kafayla devam edin arkadaş.aynen böyle devam edin 5 sene sonra millet sokakta satırla bıçakla birbirine girsin sizde alkış tutun.ilhan mansız diyorsun ya.adam futbolu bırakalı 5 sene olacak neredeyse.kalkmış bana neyden söz ediyorsun.iyi bari bende şöyle bir sizin geçmişinizi araştırayım bulayım bir çamurunuzu.hemen stadda bir küfür kıyamet çekeyim ana bacı tüm futbolcularınıza.ya böyle bir zihniyet varmı?Nasıl gelişecek bu futbolun güzellikleri bu kafayla?Yazık yemin ediyorum yazık.

• quote:

quote:

Babalarının-eşlerinin-kardeşlerinin yanında maç izlemeye gelmiş beyaz polarlı Beşiktaşlı kadın taraftarların gözlerinin içine bakarak; tüm tribün 'dişi kartal s... çeksene' diye bağırmadılar mı ?

yuh ya.aynen bu kafayla devam edin.100 milyon yıl bu kafayla devam edin arkadaş.aynen böyle devam edin 5 sene sonra millet sokakta satırla bıçakla birbirine girsin sizde alkış tutun.ilhan mansız diyorsun ya.adam futbolu bırakalı 5 sene olacak neredeyse.kalkmış bana neyden söz ediyorsun.iyi bari bende şöyle bir sizin geçmişinizi araştırayım bulayım bir çamurunuzu.hemen stadda bir küfür kıyamet çekeyim ana bacı tüm futbolcularınıza.ya böyle bir zihniyet varmı?Nasıl gelişecek bu futbolun güzellikleri bu kafayla?Yazık yemin ediyorum yazık.

bende aynı şeyleri yapıp yapıp da sonra başkası yapınca insanlık dışıymış gibi deklare eden zihniyeti anlayamıyorum.

• quote:

quote:

quote:

bende aynı şeyleri yapıp yapıp da sonra başkası yapınca insanlık dışıymış gibi deklare eden zihniyeti anlayamıyorum.

tamam en efendi taraftar da beşiktaşta en efendi topçularda beşiktaşta

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.