Şimdi Ara

ARDA TURAN (TAKİP KONUSU) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.566
Cevap
3
Favori
46.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Arda'nın terlikle gitmesi sizce Ujfalusi'ye bir gönderme mi ?

ARDA TURAN (TAKİP KONUSU)

• quote:

Orijinalden alıntı: felipemelo

Beyler Arda'nın terlikle gitmesi sizce Ujfalusi'ye bir gönderme mi ?

Bence Arda'yı Urfalı terlikle geldiyse biz de terlikle aynı takıma oyuncu göndeririz diye yollamışlardır. Nası ama?

• Insallah cok basarili olur ve oradan daha iyi takimlara gider. Her macini takip edecegim.
  • yerimizi alalım
  • takipteyim..
  • vay be
  • Hakikaten Gururlandım...Yolun açık olsun BÜYÜK KAPTAN

SİNEMalARDA diye pankart açanlar şimdi utansın işte...tabi birazcık onurları ve yüzleri varsa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: f_the_answer

Hakikaten Gururlandım...Yolun açık olsun BÜYÜK KAPTAN

SİNEMalARDA diye pankart açanlar şimdi utansın işte...tabi birazcık onurları ve yüzleri varsa...

ispanyalARDA
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmt_frk_asln

quote:

Orijinalden alıntı: f_the_answer

Hakikaten Gururlandım...Yolun açık olsun BÜYÜK KAPTAN

ispanyalARDA

• arda fiziğini düzeltse bile şanssız bir anda gitti atletico'ya.takımı baştan kurdular,kun ve de gea ayrıldı.takım içinde uyum sorunu varken umarım kendisi sekteye uğramaz ve bir tuncay olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Macabre

Bu da burada dursun. Olur da 30'unda ülkeye dönmek isterse o zaman yine yazıp çizeriz.

quote:

Orijinalden alıntı: Macabre

Arda'yı severdik. Sakat olduğu dönemde, sinema kapattığı dönemde, üzerinde silah resmi olan bir t-shirt giydiği için eleştirildiğinde, Galatasaray formasına küfür etti dediklerinde, Gurbet Kupası sonrası taraftarla olan tartışmasında, renkli pantolon giymiş, lüks araç almış... kıldan yünden sebeplerle eleştirildiği her dönemde savunduk. (Birkaç konuda eleştirdik, o da olacak.) Sezon sonu gitmek istiyorum dedi, gidiyorum dedi, ona da eyv dedik. Ama bu sefer olmadı...

Arda sezon sonu gidiyorum dedi mi, dedi. Terim geldiği için kafası karıştı mı, karıştı. Sonra Terim'le bir görüşme yaptı mı, yaptı. Kalıyorum dedi mi, dedi. Bitti! Arda kalıyorum dediği için hoca bir sistem kurdu, bir transfer listesi hazırladı. Planını programını yaptı, buna göre hareket etti... Aradan 1 ay geçti, Arda gitmek istiyorum dedi, gitti. Şimdi sistem değişebilir, hocanın kafasında kurduğu düzen değişebilir, o transfer listesi değişebilir, değişecek! Ve 1 ay sonra lig başlıyor.

Buna kaçıp gitmek, takımı yarı yolda bırakmak derler. Daha önemlisi deriz! Ha konuya cevap olsun; Arda sadece hocayı değil, hepimizi satmıştır. Geçmiş olsun. Bu da herkese ders olsun demek isterdik de; hala gereksiz duygusallık yapan, Arda gitti diye yas tutan, onu savunan taraftarı gördükçe bir işe yaramaz diyorum.

"Ben bu takımın kaptanıyım, ben Galatasaraylıyım" lafını "ben Galatasaray'ın sözleşmeli futbolcusuyum" olarak değiştiren; Emre Abi'sini, Acun Abi'sini, Rıdvan Abi'sini dilinden düşürmeyen; basın toplantısında hocasına gönderme yapabilen Arda'ya yeni kariyerinde başarılar.

+1905

• uzun süre sonra ilk defa atletico madrid de bir futbolcuya taraftar önünde imza töreni yapılıcakmış

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=96713
  • Açıl İspanya

El Turco Turan Geliyor .!

• .

• Urfalı'nın A.Madrid'den gelişine göndermede bulundu.Rövanşımızı aldı
  • Dünya iyisi has bir Galatasaraylı,günün birinde elbette yuvasına dönecektir

Yuvasına dönene kadar da elinden gelenin en iyisini yapmasını ve çok başarılı olmasını istiyorum zira bizi temsil ediyor & güzellikleri hak ediyor
  • gözüm doluyo ya
  • @ATM_es: Turan Boom on Facebook and Twitter: Since his arrival, the clubs social media networks have seen a five-fold growth"

Arda Turan ATM'e transfer olalı klubün sosyal ağlarında 5 kat büyüme olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.