Şimdi Ara

Arda Turan'ın Milli Takımı Bırakması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Öncelikle yaşanan olaylar çok üzücü. Pişman mıyım değilim. Kuş gibi hissediyorum kendimi. Hayatım boyunca bana söylenenleri ve yapılanları hiç unutmadım. Hayatta bir şey yapıyorsanız bunun bedelini ödersiniz. Kosova maçında olmayacağoım. Hayatım boyunca iyi futbolcu olmak için uğraşmadım onurlu ve iyi adam olmak için uğraştım.

İmzaları değiştirilmiş başkasının imzalarıyla haberleri yaptıklarını biliyorum. Hangisini görürsem aynı tepkiyi ve siniri göstereceğim. 2002'den beri her kademesinde katkı veren ülkesini seven ve formaya aşık olan birisi olarak parayı düşünmeyerek, her türlü ilacı kullanarak, sahaya çıkmış bir oyuncu olarak fedakarlıklar yapmış birisi olarak konuşuyorum.

'ÜLKEMİ VE BAYRAĞIMI SEVİYORUM'
    Ülkemi çok seviyorum, bayrağımı çok seviyorum. Her seferinde isterseniz kenarıya çekileyim diyordum. (Kenarıya ney la )Artık zamanının geldiğini düşünüyordum. Bugüne kadar çalıştığım herkese, arkadaşlarıma, aileme çok teşekkür ederim. Hayatım boyunca ne yaptıysam bedelini ödemeye hazırım ve yine ödeyeceğim ve gereğini yapıyorum. Milli takım kariyerimi sonlandırıyorum. Her zaman yaptığım gibi şerefimle ve onurumla...

İnşallah iyi futbolculuğumuzu değil de adamlığımı bırakırım. Her zaman tepkim aynı olacak, teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkktl -- 6 Haziran 2017; 18:46:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Futbolu tamamen bırakıp kariyerine Instagram'da devam edebilir.
  • milli takım onu bıraktı

• Biz onu , bundan tam da 1 yıl önce bugünlerde bırakmıştık . Milli takımdan uzak , sosyal medyaya yakın olsun . İnşallah Barcelona dan da yolunu alacak
  • Darısı Selçuk ve Terim'in başına. Demirören de Tff'den gidecek ama yerine gelen de maalesef Rıdvan federasyon bir ümit vermese de milli takımda güzel insanlar olsun bari.
  • Bos adamin teki birakmasi iyi oldu.Fatih Terimde biraksa daha iyi olucak yiye yiye bitiremediler.ArdaTuran benim gozumde vasat bi topcudur.Milli takim icin ne yapmis bi galleri sirtlayan baleye bak ayni sekilde şiliyi sirtlayan alexis sancheze bak bide bizim vizyonsuza bak.

• milli takım iflah olmaz bi daha çer çöp 20 yaşında adamlar mı bizi world cupa götürcek

• "Siz kovmadınız ben istifa ettim" havası yapıyor aklınca

• Ne bir özür dileme ne bir pişmanlık bu kendini beğenmişlik nerden geliyor Arda? Akıl verebilen bir abisi büyüğüde yok sanırım gerçi laf dinlemez adam uçmuş EGO'dan. Hala artistlik peşindesin ana bacı küfür ettin 70 yaşındaki adama saldırdın, yinede bu halktan bir özür dileme şansın vardı ben şahsen bekledim ve bu fırsatı teklemeleyip son artistliğinide yaptın.

• İnşallah Terim'de bırakır da milli takım nefes ve adalet alır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arda Turan'ın Milli Takımı Bırakması
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

İnşallah Terim'de bırakır da milli takım nefes ve adalet alır.

Aynen belki bu sayede bize geri gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Machan

quote:

Sövüyordunuz ?

• Şimdi geri dönsün diye aracilar ricalar. Milli takımın çok büyük olasılıkla başarısız olmasından sonra, başarısızlığı Arda nin yokluguna bağlayacak kişiler vs. Seyredelim cümbüşü

• En güzelide basın toplantısına hiç bir medya,muhabir vs gitmemis boş salona konuşmuş

• quote:

quote:

quote:

Sövüyordunuz ?

Ne zaman sövdük ? Üst üste 4 kere puan kaybettik diye aysal yolladı.

• quote:

quote:

quote:

Sövüyordunuz ?

Forumda sevmeyen bir kitle olduğu için bütün taraftarlar nefret mi etmiş oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Türk Milli Takımı için son 5 yılın en güzel olayı yaşandı.
    Her şerde hayır var işte.
    Arda saldırdı ama hayırlı bitiyor sonu
  • Hadi inşallah

• Adamlıktan bahsediyor ama o gazeteciye saldırırken ettiği küfürler kimlere yönelikti? Bırakırken bunları da söyleseydin ultra adam.

Olayın üstünden bir sene geçmiş, adama saldıracak kadar sorunu olan adam bu zamana kadar gider 50 defa adamla görüşür.

Adamlığından bahsediyor, adam olsa babası yaşındaki adamı tartaklamaz. Olay sıcak bir şey olsa o anki sinirle vursa vs. neyse ama 1 sene geçmiş, sen adamı tartaklıyorsan adam falan değilsin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.