Şimdi Ara

Arda Turan hakkında ne düşünüyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arkadaş sporcu, kabeye gidip foto paylaşan , babası yaşında gazeteciye yumruk atan,en son hamile karısını evde bırakıp bara gidip orda evli kadına asılıp,kocasıyla kavga etti.

Bu arkadaş referandum da evet kampanyası yürütmüştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ComradeMRX -- 20 Ekim 2018; 3:50:16 >

• Tanımıyorum kendisini futbolcuymuş galiba bir o kadarını biliyorum.
  • 14, 12 sene önce efendi biriydi ne zamanki GS’da kaptan oldu 180 derece değişti şimdi rezil etti kendini, boş biri kimsenin ilerde saygı göstereceğini sanmıyorum, para’nın bozduğu kişilerden güç para ardaya göre değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Tanımıyorum kendisini futbolcuymuş galiba bir o kadarını biliyorum.
  • Treth kullanıcısına yanıt
    oynadığı klüpler ve özgeçmişi

https://www.transfermarkt.com.tr/arda-turan/profil/spieler/21369
  • quote:

Orijinalden alıntı: ComradeMRX

oynadığı klüpler ve özgeçmişi

https://www.transfermarkt.com.tr/arda-turan/profil/spieler/21369
    İlginç profesyonel ligde oynayan oyuncuların sosyal hayatlarına çok önem göstermeleri gerekmiyor muydu? Eskiden hatırlıyorum da gece hayatı olan yada fazla çapkın olanlar filan kulüpten ceza filan alıyorlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

İlginç profesyonel ligde oynayan oyuncuların sosyal hayatlarına çok önem göstermeleri gerekmiyor muydu? Eskiden hatırlıyorum da gece hayatı olan yada fazla çapkın olanlar filan kulüpten ceza filan alıyorlardı.

Alıntıları Göster
    arda turan işin b.kunu çıkardı,çıkacağı maçlarda yuhalanacak.
  • Ne dememizi bekliyorsun ki?

Yurtdışında oynadığı için şımarmış(e doğruya doğru), Para da bozmuş...

Genel geçer çoğunluğun Tercumanı olayım bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 18 Ekim 2018; 18:30:22 >
  • Çirkefliğe kariyerinin zirvesinde başladı, sonra bayır aşşağı battı. Keşke gerektiği yerde gerekli cezaları alabilseydi. Artık ne köy ne kasaba olur.

• Ümreye gidip poz veren arda.. Goolden sonra secdeye duran arda.. Ağzından allah düşmeyen arda.. Watan millet ezan arda... İnanmayın.. bunlar tirbüne göre oynayan oyuncular... Oyun bitti vesselam..
  • Barcaya gittikten sonra malum yeri kalktı atleticoda kalmalıydı barcayı kaldıramadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barzo.
  • arda turan adamdır, adamın hasıdır nokta
  • Kendisini pek sevmem ama Ak partili olmasından dolayı da olumsuz bir şey demek istemiyorum ne de olsa dava arkadaşımız.
  • Sonradan görme barzo

Bir insan nasıl kendisini düşürür kanıtı

Keşke futbolu ile hatırlasa idik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç ama hiç futbol izlemem. Bazen dünya kupasını izlerim o kadar. Arda ve türevleriyle hiç ilgilenmıyorum, hakkındakı haberlere denk geldım ama bu adamı kaale alıp düşünmeye değmez o kadar boş birisi gözümde.
  • Eğitimsiz, cahil bir insan. Parayı bulunca aklını kaybetti. Umarım kısa sürede hak ettiği noktaya geri döner.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gielenberg

Eğitimsiz, cahil bir insan. Parayı bulunca aklını kaybetti. Umarım kısa sürede hak ettiği noktaya geri döner.
  • "Bu arkadaş referandum da evet kampanyası yürütmüştü."
    bu cümle herşeyi açıklyor. gerisi boş. bana kime oy verdiğini söyle sana ne olduğunu söyleyeylm der gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harbidenmi

"Bu arkadaş referandum da evet kampanyası yürütmüştü."
    bu cümle herşeyi açıklyor. gerisi boş. bana kime oy verdiğini söyle sana ne olduğunu söyleyeylm der gibi.
    evet
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.