Şimdi Ara

Arda ilk 11 de olabilir mi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arda'yı severim gelmesini de isterim .ama dün gsarayı görünce fikrimde şupheler oldu .eğer bu yılki takım bu olacaksa arda ilk 11 de olamaz .olsada el freni olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arda bu takıma gelmemeli. Yok illa da gelecekse sözleşmesine instagram kullanması yasak ve selçukla sadece maç esnasında konuşabilir maddeleri konulmalı.
  • Yapmayın etmeyin, 10 senelik Arda'yı 1 maçlık Rodrigues performansı ile gömmeyin.

Şu takıma Arda'nın gelmesi Galatasaray'ın başına gelebilecek en iyi 2. şey. 1.'si ne diye soracak olursanız FT'nin gelmesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ra hmetli

Yapmayın etmeyin, 10 senelik Arda'yı 1 maçlık Rodrigues performansı ile gömmeyin.

Şu takıma Arda'nın gelmesi Galatasaray'ın başına gelebilecek en iyi 2. şey. 1.'si ne diye soracak olursanız FT'nin gelmesi.

Arda gibi üst düzey bir futbolcu Galatasaray'a gelmez hocam hayal kurmayın. Adam Barça'da şampiyonlar ligi kupasına oynayacak neymar falan gitti, siz avrupa liginde bile olmayan takıma geleceğini mi sanıyorsunuz? İstemeyenler zaten 13-15 yaşında o yüzden onları takmıyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HACIBEBEK

Arda bu takıma gelmemeli. Yok illa da gelecekse sözleşmesine instagram kullanması yasak ve selçukla sadece maç esnasında konuşabilir maddeleri konulmalı.

Öyle şeyler olursa kesin gelmez. Ki bence gelmemeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün rodrigues iyiydi ama cok top da ezdi ayaginda tutamadi sadece iyi kostu, ben de ardanin gelmesini cok isterim o toplari daha etkili kullanabiliriz, belhanda da iyi araci arda da iyi besler bence ileriyi yok magazin yok bilmem ne diyolar rodri mac kazandirir ama arda sampiyon yapar

• quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

quote:

Yapmayın etmeyin, 10 senelik Arda'yı 1 maçlık Rodrigues performansı ile gömmeyin.

Arda gibi üst düzey bir futbolcu Galatasaray'a gelmez hocam hayal kurmayın. Adam Barça'da şampiyonlar ligi kupasına oynayacak neymar falan gitti, siz avrupa liginde bile olmayan takıma geleceğini mi sanıyorsunuz? İstemeyenler zaten 13-15 yaşında o yüzden onları takmıyorum ben.

Arda mi ust duzey?

Barca , o kadroyla en fazla 2.tura kadar gelir. O beklerle, o ortasahayla ceyrek final cok cok buyuk basari olur.

http://www.barcaforum.com/showthread.php/3253-7-Arda-Turan/page362

Barca forumundaki Arda konusu. Yorumlari okumanizi tavsiye ederim.
  • Muslera

Mariano-Maicon-Serdar-Asamoah

Fernando-Ndiaye

Feghouli-Belhanda-Arda

Gomis

Şu güzelliğe bak

• quote:

Sıkılmadınız mı
  • Arda gelirse sampiyonlugun en buyuk adayi oluruz

Arda minumum 10 gol 10 asist bir o kadarda asistin asisti yapar

• Arda yetenek ve kariyer olarak galatasarayının 18 oyuncusunun da üzerinde.
    arda varsa önce önce arda sonra 10 oyuncu dizilir.
    ama ardayı bir orduya sok. orduyu dağıtır. koca milli takımı darmadağın etti. fatih terim baş edemedi.
    arda gelecekse tudoru hiç tutmayın. teknik direktör de arda olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

quote:

Arda mi ust duzey?

Barca , o kadroyla en fazla 2.tura kadar gelir. O beklerle, o ortasahayla ceyrek final cok cok buyuk basari olur.

http://www.barcaforum.com/showthread.php/3253-7-Arda-Turan/page362

Barca forumundaki Arda konusu. Yorumlari okumanizi tavsiye ederim.

Linki baya bir okudum, amma illallah etmişler Arda'dan. Sorun yetersiz olması falan da değil herkes fit olmamasını, tembel olmasını ve ilk 11 için çabalamamasını eleştirmiş. Barça'da tembellik yapan adam GS'de canını dişine takar kesin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.