Şimdi Ara

Arctis Pro Dipses Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam. 0 Arctis Pro aldım yani jelatinleri vs. hiç kesilmemişti kutu içeriği tertemizdi gerçekten 0 ürün yani. Aldım ışıkları vs. tertemiz sorunsuz çalışıyor, chatmixi de öyle mikrofonu da öyle fakat sesi biraz az ( normal Arctis serilerinin az olduğunu duymuştum ) fakat fullediğimde gerçekten dip ses var. Ben kulak üstü ilk defa kullanıyorum (yani ucuz markaların kullanmıştım ama onlarda normal olarak vardı eşek markası vs) ilk defa bu kadar para verdim ve kaliteli bir kulaklık aldım fakat ses dengesi, dipsesi benim önceki kulak içi kulaklığım 120 TL'ye aldığım OnePlus kulaklıktan kötü yani. Sizce nedendir? Ses kartım mı sıkıntılıdır? ( MSI B350 Tomahawk anakartım ), yoksa başka ne olabilir yani normal mi? 3K ya da mı kulak üstü kulaklık alsam dip ses sorunu olur? Gerçekten moralim bozuldu ve iade edemem sizce ne yapmam lazım? Bu normal bir şey mi arkadaşlar? Blackshark v2'den iyidir düşüncesiyle aldım sonuçta 0'dı ve 1000 TL'ye aldım fakat blackshark V2 daha iyi midir soruları dönmeye başladı kafamda üzüldüm açıkçası :/.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.