Şimdi Ara

Arctic Mx-4 Sahte mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
50
Cevap
1
Favori
1.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 15
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 20
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 saat 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • m f i (20 mesaj) hgwxx/7 (8 mesaj) std350 (6 mesaj) ridvan1903 (2 mesaj) Timeguard (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (41 mesaj) Mobil (6 mesaj) (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2952 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: salvatore_volkan

benim önceden aldığım kullandıklarımında arka poşetlerindeki qr kod yerini tırnakla kazıyınca çıkmadı. ama burda verilen resimler aynı tutuyor bende çözemedim sahtemiymiş değilmiymiş.

3 cü ay 2020 de n11 den almıstım. detaybilgisayar satıcısı .

Arctic MX-4 2019 Edition 4 gr Termal Macun Fiyatları ve Özellikleri (n11.com)

8 ci ay 20020 de

HB dan bilgisyarpazarım satıcısındanda aldım.

Arctic Mx-4 2019 Termal Macun 4 gr Yorumları (hepsiburada.com)

su an şunu tavsiye ediyorum. alıp kullandım.

HB Deniport

Thermal Grizzly Kryonaut 5.5 gr Termal Macun TG-K-001-R 12,5 Fiyatı (hepsiburada.com)

en son attığım maile bakarsanız sahte diyor. mailde ki arkadaş arka kısmında ki etiket yok diyor ona istinaden sahte diyor

fake vs original konularına baktım baya bi. benim videoda ki macunun paketi şırınga rengi, ucunda ki tıpa, paketin renk palet, ön tarafında ki qr code kısmı vs tamamen orjinal olarak çıktı tek sorunu arkasında ki kod kısmını okumuyor ve tırnakla ayrılmıyordu.

siz paketin arkasında ki qr kodunu okutabildiniz mi?

bu arada termal macuna verebileceğim max ücret 60 tl :D grizzly beni aşar

• Yarbay
    10802 Mesaj

Deniyeyim 2 poşetin arkasındaki kodları okutmayı.

ön yüzeydekileri okuyabildi. arka yüzeydekileri okuyamadı.

Arctic MX-4 8 gr Termal Macun (AR-ACTCP00008B) Fiyatı (hepsiburada.com)

kargo dahil 99 tl imiş.

8 gr hemde Teknobiyotik satıyor.

alıp denersen sonuçları paylaşırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvatore_volkan -- 26 Nisan 2021; 16:35:5 >
    |
    |
    m f i kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1879 Mesaj

Benim de başıma geldi, n11'den almıştım sahte diye şüpheleniyordum, sıcaklık değerleri aşırı yüksekti, sonra uğraşmadım para da kalmayınca, cm htk-002 kullanmıştım, hala da kullanıyorum, gayet ucuz ama sahte mx-4'ten daha performanslı :)

|
    |
  • Yüzbaşı
    963 Mesaj
    Bu konuyu görünce aklıma hep geçen ay n11'den aldığım 20 gr arctic mx-4 macunum geliyor. Umarım sahte değildir.
  • Yüzbaşı
    302 Mesaj
    Ben karekodu okuttuğumda siteye yönlendiriyor. Çekiliş sayfası geliyor.Bilgileri giriyorum. Kabul ediyor. Ancak sonrasında şu uyarıyı veriyor.

• Yarbay
    2952 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

ne zaman aldığınız önemli değil. arkasında ki kod okunuyor ve sökülüyorsa orjinaldir değilse resimleriyle birlikte n11 chate başvur.

bende aldıktan birkaç ay sonra n11e başvurdum.

|
    |
    Ceann Capall kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2952 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

sizin ki poşetlimi yoksa kutulu mu? her 2 durumda da sahte oluyor gerçi. bu resimle aldığın yere başvur iade alırsın yüksek ihtimal

sahte macun alan arkadaşlar aldığınız satıcının ismiyle sikayetvar.com 'a sahte ürün diye şikayet bırakın en azından sahte ürün satışları düşsün

|
    |
    std350 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    236 Mesaj
    Aynı üründen bende de vardı. Ben fake olduğunu enjektörün etiketini kaldırınca anlamıştım. Bayağı eczanede satılan, doktorların kullandığı enjektöre macunu çekmişler. Artic firmasına ulaştım, fotoğrafları atınca ürünün kesinlikle fake olduğunu söylediler. Ürünü alalı 5-6 ay falan olmuştu. Ben bir hışımla n11'deki satıcıya ulaştım, sahte ürün sattığınıza dair her türlü ispatı elimde derhal iade istiyorum dedim. Kullandığım ürünü geri yolladım ve para iadesi yapıldı.

Edit: Artic Destek'e Artic orijinal ürünlerine TR'de nereden ulaşabilirim diye de sormuştum bana bir site ismi gönderdiler ama şuan hatırlayamıyorum adresi. Verdikleri sitede fiyat az daha tuzluydu ama sonuçta orijinal ürün alacaksınız.

Edit 2: Eski maillerden verdikleri sitenin adını da buldum:https://www.bilisimport.com.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmyyyymmm -- 27 Nisan 2021; 5:55:19 >
    |
    |

• Yarbay
    11924 Mesaj

Piyasa sahte MX-4 kaynıyor.

Bu yüzden Arctic markasının Türkiye distribütörü Teknobiyotik (Akortek Bilişim) harici başka yerden almanızı önermiyorum.

|
    |
  • Yüzbaşı
    302 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: m f i

sizin ki poşetlimi yoksa kutulu mu? her 2 durumda da sahte oluyor gerçi. bu resimle aldığın yere başvur iade alırsın yüksek ihtimal

sahte macun alan arkadaşlar aldığınız satıcının ismiyle sikayetvar.com 'a sahte ürün diye şikayet bırakın en azından sahte ürün satışları düşsün

Merhaba.

Bendeki poşetli, 4 gram 2019 edition. Sizin videonuzdaki ile aynı. Karekod bölümü kazınmıyor.

Ancak ilginç bir şekilde karekod okutulduğunda çekiliş sayfasına yönlendiriyor ve katılım sağlanabiliyor. Ancak sonrasında sahte ürün uyarısı veriyor.

• Yarbay
    3219 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: std350

Merhaba.

Bendeki poşetli, 4 gram 2019 edition. Sizin videonuzdaki ile aynı. Karekod bölümü kazınmıyor.

Ancak ilginç bir şekilde karekod okutulduğunda çekiliş sayfasına yönlendiriyor ve katılım sağlanabiliyor. Ancak sonrasında sahte ürün uyarısı veriyor.

Alıntıları Göster

Aynı bendeki gibi. desteğe mail attım gelen sonucu paylaşırım. siz ne yaptınız?

• Yarbay
    3219 Mesaj
    quote:

fiyat perofrmans diye mx4 aldım, yaptığım karşılaştırmalara göre elimde ki macun orjinal olabilir ama en doğru cevabı arctic vericek eğer tickete cevap gelirse. mastergel maker nano elmas almayı düşünüyordum 1.5 gram olduğunu duyunca vazgeçtim. bu arada dediğiniz gibi 4 5 ayda suya dönüşme olayı olacağını sanmıyorum zamanında aldığım zaman bile senelerce dayanıyo sanırım aliexpressde ki 10 15 liralık macunlardan bahsediyorsunuz @Arisaka

arkasında ki qr kodu çalışıyor mu hocam? ön taraftakini taratınca arctic web sitesine atıyor ama arka tarafındakini okumuyor. @ridvan1903

ne cevap aldınız?

• Yarbay
    2952 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

ne cevap aldınız?

Alıntıları Göster

sahteymiş maalesef, ilk sayfada ss paylaştım gelen maili. ben yinede sahte olduğunu sanmıyorum :D çok orjinal duruyor. çoğu sitede ki fake vs real ile karşılaştırdım 20 tane ayrıntı varsa 19 u orjinale uyuyor sadece arkasında ki qr kod çalışmıyor ve sökülmüyor.

• Yarbay
    3219 Mesaj
    quote:

sahteymiş maalesef, ilk sayfada ss paylaştım gelen maili. ben yinede sahte olduğunu sanmıyorum :D çok orjinal duruyor. çoğu sitede ki fake vs real ile karşılaştırdım 20 tane ayrıntı varsa 19 u orjinale uyuyor sadece arkasında ki qr kod çalışmıyor ve sökülmüyor.

Alıntıları Göster

moralim bozuldu çünkü bende de aynısı var.. peki orjinalini nereden bulacağız?

• Teğmen
    236 Mesaj

Sorunuzun cevabını vermişim biraz yukarıda

|
    |
    hgwxx/7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2952 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

moralim bozuldu çünkü bende de aynısı var.. peki orjinalini nereden bulacağız?

Alıntıları Göster

amazonun kendi sattığını veya teknobiyotikten alabilirsin. alıncada yine kontrol et qr kodunu okut.

bu arada eski aldığını nerden almıştın? iade etmeye çalış paranı al.

• Yarbay
    3219 Mesaj
    quote:

amazonun kendi sattığını veya teknobiyotikten alabilirsin. alıncada yine kontrol et qr kodunu okut.

bu arada eski aldığını nerden almıştın? iade etmeye çalış paranı al.

Alıntıları Göster

Eski aldığımi hamotto isimli Amazon satıcısından almıştım. Şikayet kaydı oluşturdum ücret iadesi talep ettim.

• Yarbay
    2952 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Eski aldığımi hamotto isimli Amazon satıcısından almıştım. Şikayet kaydı oluşturdum ücret iadesi talep ettim.

Alıntıları Göster

en güzeli hocam. hatta orjinal olan resmini ve sende ki resmini at. konunun ilk mesajlarında koymuştum qr kod kısmını.

sende arkasında ki qr kodu okumuyor mu?

• Yarbay
    3219 Mesaj
    quote:

en güzeli hocam. hatta orjinal olan resmini ve sende ki resmini at. konunun ilk mesajlarında koymuştum qr kod kısmını.

sende arkasında ki qr kodu okumuyor mu?

Alıntıları Göster

arka kısmında qr okunmuyor hocam. öndeki ile çekilişe katılabiliyorum (ilginç bir şekilde) ama sonrasında counterfeit warnig veriyor. Arctic'e mail attım, resimleri gönderdim. Amazonda da talep oluşturdum.

Şimdi ise amazondan thermal grizzly aldım bekliyorum

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,421
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.