Şimdi Ara

Arctic Mx-4 Sahte mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
1.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 15
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 20
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 saat 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • m f i (20 mesaj) hgwxx/7 (8 mesaj) std350 (6 mesaj) ridvan1903 (2 mesaj) Timeguard (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (41 mesaj) Mobil (6 mesaj) (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2945 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Arkadaşlar arctic mx-4 aldım fakat sahte olduğundan şüpheleniyorum.

tırnağımla kazıdığım yer normalde çıkması gerekiyor sanırım ve orda ki qr kodu okunmuyor ön tarafta ki okunuyor ama o da siteye atıyor.

orjinal vs fake videolarını izledim %80 orjinal %20 fake çıktı bende anlamadım :D

|
    |

• Yarbay
    13982 Mesaj

tırnagınla kazıdıgın yer QR kod degılmı ?

• Yarbay
    2945 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: acura07

tırnagınla kazıdıgın yer QR kod degılmı ?

evet. böyle olması gerekiyor sanırım.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/38/94/92/389492959048241c3101ddc4b6fb6d16.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Yarbay
    7706 Mesaj
    Evvel gün i5 2500K için Amazon'dan Dark X90 soğutucu aldım. Macun olarak ts içerisindekini kullandım. İşlemci yükte henüz maksimum 60 derece gördü.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    950 Mesaj
    Dereceler nasil

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    2945 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Dereceler nasil

daha kullanmadım

|
    |
  • Yarbay
    5448 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Arisaka

Piyasada orijinalinden çok sahtesi olan macun  

En güvenilir, en büyük firmalarda bile sahtesi çıkabiliyor o yüzden MX4 e pek bulaşmayın.

Yakın zamanda bir ton macun denemiş, farklı farklı test etmiş biri olarak şuan Türkiye şartlarında alınabilecek en kaliteli F/P macunu Mastergel PRO V2 fiyatı da 80-90 TL civarı. Normal şartlarda standart bir kullanıcı ''bu paraya macun mu alınır yeaa'' diye gidip 50 liraya macun alıp 4-5 ayda suya dönen macununu tekrar tekrar yenileyip 1-1,5 yılda 50 liralık macununu bitiriyor. Macunun kalitesinden, kullanım ömründen, sıcaklığı görünce suya döndüğünden haberi olmayan ve en önemlisi performansının ciddi fark ettiğinden haberi olmayan adamlar var.

|
    |
  • Yarbay
    5068 Mesaj

Arctic Mx-4 yakın zamanda bende aldım ,kontrol edim poşet kısmını :) hepsiburadan almıştım BİLGİSAYARPAZARIM Dükkandan

|
    |
  • Yarbay
    2945 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

fiyat perofrmans diye mx4 aldım, yaptığım karşılaştırmalara göre elimde ki macun orjinal olabilir ama en doğru cevabı arctic vericek eğer tickete cevap gelirse. mastergel maker nano elmas almayı düşünüyordum 1.5 gram olduğunu duyunca vazgeçtim. bu arada dediğiniz gibi 4 5 ayda suya dönüşme olayı olacağını sanmıyorum zamanında aldığım zaman bile senelerce dayanıyo sanırım aliexpressde ki 10 15 liralık macunlardan bahsediyorsunuz @Arisaka

arkasında ki qr kodu çalışıyor mu hocam? ön taraftakini taratınca arctic web sitesine atıyor ama arka tarafındakini okumuyor. @ridvan1903

• Yarbay
    5068 Mesaj

Hocam suya dönüşme mecazıdır , yani özelliği kalmıyor demek macunun ben öyle anladım :)

Ev gidim bakım kesin fake olana denk geldim bende :)

|
    |
    m f i kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    21006 Mesaj

Dist. akortek.

Ben biosisten almıştım, onlarda akortekten alıyor. Artic macun alacaksanız distten almanızda yarar var, bu pazar mantıgındaki sitelerde tadı kaçmış durumda bu tip ürünlerin.

• Yarbay
    2945 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Dist. akortek.

Ben biosisten almıştım, onlarda akortekten alıyor. Artic macun alacaksanız distten almanızda yarar var, bu pazar mantıgındaki sitelerde tadı kaçmış durumda bu tip ürünlerin.

hocam arkasında ki qr code çalışıyor mu? bende sadece önünde ki çalışıyor. poşetlimiydi sizin ki?

https://www.reddit.com/r/buildapc/comments/jremx1/fake_arctic_mx4_please_be_aware/

bu konudakilere uyuyor mu acaba

|
    |

• Yüzbaşı
    302 Mesaj

Merhaba.

Sizin konunuzu görünce Aralık ayında N11 üzerinden Bilgisayarpazarım satıcısından aldığım MX-4 macunu inceledim.

Sizin videoda gösterdiğinizle aynı. Ancak arkadaki barkodu okutunca sitesine yönlendirdi ve çekilişe de katıldım.

Orijinal olduğunu düşünürken katılım işlemlerinin tamamlanmasından sonra sitede ürünün sahte olduğu uyarısı çıktı. 

Açıkçası macunun performansından oldukça memnunum ama ürün muhtemelen sahte. 

• Yarbay
    12044 Mesaj
    Teknobiyotikten aldığım 8gr mx-4 orjinal çıktı barkod okutup çekilişe katıldım sitesinden sorunsuz.

https://www.teknobiyotik.com/arctic-mx-4-en-yuksek-performansli-termal-macun-8gr-ar-actcp00008b.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    12044 Mesaj

👍

|
    |
  • Yarbay
    2945 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: std350

Merhaba.

Sizin konunuzu görünce Aralık ayında N11 üzerinden Bilgisayarpazarım satıcısından aldığım MX-4 macunu inceledim.

Sizin videoda gösterdiğinizle aynı. Ancak arkadaki barkodu okutunca sitesine yönlendirdi ve çekilişe de katıldım.

Orijinal olduğunu düşünürken katılım işlemlerinin tamamlanmasından sonra sitede ürünün sahte olduğu uyarısı çıktı. 

Açıkçası macunun performansından oldukça memnunum ama ürün muhtemelen sahte. 

Hocam n11 canlı desteğe bağlan ürünün sahte olduğunun ekran görüntüsü at para iadesi alırsın.

Ben öyle yaptım ertesi gün aradılar hesabıma 60 tl kupon yüklediler üründe bende kaldı, gerçi kalmasının bi manası yok sahte ürünü bilgisayarıma sürmem.

Ürünün videosunu çekip arctic'e mail atmıştım gelen cevap bu şekilde.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/4c/82/c2/4c82c236e276ce609ed69f0b4833d070.png&t=0&width=480&text=1

• Yarbay
    2945 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Teşekkürler hocam indirim kovalıcam, alacağım yer belli oldu o zaman. teknobiyotik yada amazon, hepsiburada gibi yerlerden kendi satışlarından alıcam.

|
    |
    Timeguard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    302 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: m f i

Hocam n11 canlı desteğe bağlan ürünün sahte olduğunun ekran görüntüsü at para iadesi alırsın.

Ben öyle yaptım ertesi gün aradılar hesabıma 60 tl kupon yüklediler üründe bende kaldı, gerçi kalmasının bi manası yok sahte ürünü bilgisayarıma sürmem.

Ürünün videosunu çekip arctic'e mail atmıştım gelen cevap bu şekilde.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/4c/82/c2/4c82c236e276ce609ed69f0b4833d070.png&t=0&width=480&text=1

Alıntıları Göster

Merhaba.

Canlı destekten kayıt açtırdım. Dönüş yapacaklar. Sonucundan bilgi veririm.

Bu arada daha önce dediğim gibi ben macunu kullandım. MX-4 incelemelerinde gördüğüm macunlara göre daha sert ve kuru kıvamlı. Şu aşamada performans yönünden bir sıkıntısı yok ama sonrasında ne olur bilemiyorum.

|
    |

• Yarbay
    10796 Mesaj

benim önceden aldığım kullandıklarımında arka poşetlerindeki qr kod yerini tırnakla kazıyınca çıkmadı. ama burda verilen resimler aynı tutuyor bende çözemedim sahtemiymiş değilmiymiş.

3 cü ay 2020 de n11 den almıstım. detaybilgisayar satıcısı .

Arctic MX-4 2019 Edition 4 gr Termal Macun Fiyatları ve Özellikleri (n11.com)

8 ci ay 20020 de

HB dan bilgisyarpazarım satıcısındanda aldım.

Arctic Mx-4 2019 Termal Macun 4 gr Yorumları (hepsiburada.com)

su an şunu tavsiye ediyorum. alıp kullandım.

HB Deniport

Thermal Grizzly Kryonaut 5.5 gr Termal Macun TG-K-001-R 12,5 Fiyatı (hepsiburada.com)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvatore_volkan -- 26 Nisan 2021; 15:45:14 >

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
En ucuz kedi maması fiyatları
eksikgedik.com
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.