Şimdi Ara

Arctic Liquid Freezer 240mm Alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, Amazon'dan 80 euro civarına bu sıvı soğutma sistemini almayı düşünüyorum.
    Alırsam eğer pişman olurmuyum sizce, yoksa hava soğutma için kaliteli fanlar almak daha mı iyi olur.
    Pompanın bozulması yada sıvı damlatma gibi şeylerle ilerde karşılaşırmıyım
    Anakartıma ve işlemcime bi zarar vermesini istemem açıkçası.
    Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

• Yanlış hatırlamıyorsam bir ara 65€ civarı bir fiyata düşmüştü. Şimdi o fiyata al diyemem :D
    Ama 4 fanıyla iyi bir soğutucudur.
  • Aldım kullanıyorum. FX 9590 'ı soğutuyorum.Tavsiye edilir.
  • yunusbeen kullanıcısına yanıt
    Nerden aldınız kaça ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şaşkınspor

Nerden aldınız kaça ?

Amazon.de den 10 euro indirim çekiyle 58 USD ye almıştım.O zaman kargo gümrük vergisi sınırı 75 Euro idi. ve 29 Euro üzerine kargo ücretsizdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusbeen

quote:

Nerden aldınız kaça ?

Amazon.de den 10 euro indirim çekiyle 58 USD ye almıştım.O zaman kargo gümrük vergisi sınırı 75 Euro idi. ve 29 Euro üzerine kargo ücretsizdi.

Bende fx 8350 için almayı düşünüyorum ama kararsızım. 4.7 ghz de kullanıyorum. oyun için nasıl olur acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CagriErcan

quote:

Orijinalden alıntı: yunusbeen

quote:

Nerden aldınız kaça ?

Bende fx 8350 için almayı düşünüyorum ama kararsızım. 4.7 ghz de kullanıyorum. oyun için nasıl olur acaba?

Ben menunum bugün hava Mersin'de 42 derece, oda içinde ise 39 derece idi.Hiç klima ya da soğutma olmamasına rağmen sıcaklık 55 dereceyi geçmedi.Kasa üstüne gelecek şekilde montajını yapın, eğer yan şekilde montajını yaparsanız çok sağlıklı olmuyor,bilginiz olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.