Şimdi Ara

ArcheAge Unchained 9.3 ArcheAge 2 Öncesi Son Yeni Sunucu 9 Şubat 2023 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
336
Cevap
4
Favori
24.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wow ile hiçbir mmorpg rekabet edemez orası ayrı mesele. Benim demek istediğim wowdan sonra gelen en popüler mmorpglerde bile çok az oyuncu olduğu. Archeage de 10k civarı steamde online olursa ve sunucu sayısı az olursa güzel olur. Birkaç mmorpg daha çıkacaktı onların çıkması archeage i etkiler. Bless online çıktığında 40k civarı oynayan vardı herhalde ama kapanması da o kadar hızlı oldu. Çünkü oyun kötüydü. Archeage ile böyle sağlam kitleyi çekip p2w olmadan devam ederler umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyunun oyuncu sayısı konusunda tek belirleyici şeyi pay 2 win'e dönüp dönmeyeceği. döndüğü an serverlar boşalır p2w'e dönmezse sıra bekleriz servera girerken
  • Albion online ya yeni başlamıştım halbuki..tam anlamıyla cozemeden yeni bir oyuna yelken açacağım anlasilan

• N3v3N N kullanıcısına yanıt
    Hocam tek kaybınız 30 eylüle kadar öldürdüğünüz vakit olur.Israrla altını çiziyorum içerisinde p2w ögesi bulunmayan ArcheAge yer yerinden oynatır.Denemenizde fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Wow ile hiçbir mmorpg rekabet edemez orası ayrı mesele. Benim demek istediğim wowdan sonra gelen en popüler mmorpglerde bile çok az oyuncu olduğu. Archeage de 10k civarı steamde online olursa ve sunucu sayısı az olursa güzel olur. Birkaç mmorpg daha çıkacaktı onların çıkması archeage i etkiler. Bless online çıktığında 40k civarı oynayan vardı herhalde ama kapanması da o kadar hızlı oldu. Çünkü oyun kötüydü. Archeage ile böyle sağlam kitleyi çekip p2w olmadan devam ederler umarım.
    Archeage, bless Online gibi olmaz. Çünkü Bless Online kapalı bir kutuydu. İnsanlar satın aldı denedi ve poktan bir oyun olduğunu gördü ve hızla öldü. Acheage ise biraz araştırdığım zaman oyunun iyi bir oyun olduğunu görebiliyoruz. Eski tarihli yorumlara da baktığımda oyunu bırakanlar oyuna hiç pok atmamış. Ağır p2w öğeler yüzünden oyundan ayrıldıklarını yazmışlar. Yani Archeage'i bitiren oyunun kendi olmamış firmanın açgözlülüğü olmuş. Eğer söylendiği gibi %0 p2w olursa bu oyun sağlam bir kitleye ulaşır. Oyunu öncesinde hiç oynamamıştım. 3-4 gündür araştırıyorum ve izliyorum. Oyun gerçekten güzel bir oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuwobe

Archeage, bless Online gibi olmaz. Çünkü Bless Online kapalı bir kutuydu. İnsanlar satın aldı denedi ve poktan bir oyun olduğunu gördü ve hızla öldü. Acheage ise biraz araştırdığım zaman oyunun iyi bir oyun olduğunu görebiliyoruz. Eski tarihli yorumlara da baktığımda oyunu bırakanlar oyuna hiç pok atmamış. Ağır p2w öğeler yüzünden oyundan ayrıldıklarını yazmışlar. Yani Archeage'i bitiren oyunun kendi olmamış firmanın açgözlülüğü olmuş. Eğer söylendiği gibi %0 p2w olursa bu oyun sağlam bir kitleye ulaşır. Oyunu öncesinde hiç oynamamıştım. 3-4 gündür araştırıyorum ve izliyorum. Oyun gerçekten güzel bir oyun.

Alıntıları Göster
    bless kapalı bir kutu degildi. oyun zaten daha onceden 3 kere çıkmıstı. problem insanların 4. defa aynı aptal şirkete guvenmesiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

bless kapalı bir kutu degildi. oyun zaten daha onceden 3 kere çıkmıstı. problem insanların 4. defa aynı aptal şirkete guvenmesiydi

Alıntıları Göster
    Hmm. Doğrudur. Evveliyatını bilmiyorum. Steam'da gördüm satın aldım iyide para verdim. Ancak oynadığım en aptal oyundu. O oyuna nasıl para verdim hala şaşırıyorum.
  • Aynen Bless EU/NA'ya çıkmadan 3 kere patlamıştı zaten, akıbeti çoktan belliydi, B2P modelinde oyunu satarak iyi kar yaptı adamlar.
  • Alman firması oyunu komple mı almış yoksa yayıncı mı olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: N3v3N

Alman firması oyunu komple mı almış yoksa yayıncı mı olacak?
    oyunun asıl sahibi koreli developer xlgames. yayıncısı gamigo oldu trion'u satın almışlar

trion da çok rezil bir firmaydı gerçi gamigo'yu da pek bilmem ama adamlar pay 2 win olmayacağına dair söz verdiler. bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

oyunun asıl sahibi koreli developer xlgames. yayıncısı gamigo oldu trion'u satın almışlar

trion da çok rezil bir firmaydı gerçi gamigo'yu da pek bilmem ama adamlar pay 2 win olmayacağına dair söz verdiler. bakalım.

Alıntıları Göster
    reddit de yazılanlara göre gamigo nun butun mmoları pay2win miş
  • quote:

Alıntıları Göster
    doğrudur ama bu oyun p2w olduğunda sonuçta kimse oynamayacak. yani yaparlarsa kendi topuklarına sıkarlar. aynısını trion yaptı oyunu 1 ayda %80 oyuncu bıraktı. bırakmayanlar ise oyuna para yatırmış olanlar ve bu sebeple bırakamayanlardı.

hala daha oynayan vardır, geçen günlerde girdim serverlarına bomboş.

söz vermişler p2w konusunda, tutarlar umarım sözlerini

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

doğrudur ama bu oyun p2w olduğunda sonuçta kimse oynamayacak. yani yaparlarsa kendi topuklarına sıkarlar. aynısını trion yaptı oyunu 1 ayda %80 oyuncu bıraktı. bırakmayanlar ise oyuna para yatırmış olanlar ve bu sebeple bırakamayanlardı.

hala daha oynayan vardır, geçen günlerde girdim serverlarına bomboş.

söz vermişler p2w konusunda, tutarlar umarım sözlerini

Alıntıları Göster
    hocam trionda defalarca söz verdi fakat her yeni server aynı oldu

fakat gamigo nun şöyle bir avantajı var p2w archeage kapanmayacak, şöyle düşünecekler sanırım; p2w oynamak isteyen eski oyuna gitsin, normal halini oynamak isteyenlerde Unchained.

en azından ilk 5 ay p2w olmasında oynamak isteyenler rahat eglensin

• Parasızlıktan wow oynayamıyoruz. P2w değil diye gw2 oyna oyna artık kaç yıldır onunda da suyu çıktı. Archeage p2w olmasında bir mmorpg oynayalım ya. dolar yüzünden mmorpg nin kralını oynayamıyoruz. karaktersiz blizzard.
  • Türkçe reklam vermeyi biliyorlar. Türkiye de wow kitlesi var bunu öngörüp Türkiye özel fiyatlandırma yapabilirler. Bizim kitle bunu istemiyor asıl. Kitle bunu dillendirse sürekli belki bişeyler olabilir. Şurda MMORPG deyince çok kapsamlı işler yapmışlığımız var clan olarak fakat kimse kusra bakmasın 30 40 kişiye gelin ayda 90 TL verin wow oynayalım demeye yüzüm yok. O kadar gerekli mi ? Kitle orda, atmosferi yaşamak için gerekli. Yoksa pve agırlıklı bi oyun için aylıo ücret vermem.

• quote:

hocam trionda defalarca söz verdi fakat her yeni server aynı oldu

fakat gamigo nun şöyle bir avantajı var p2w archeage kapanmayacak, şöyle düşünecekler sanırım; p2w oynamak isteyen eski oyuna gitsin, normal halini oynamak isteyenlerde Unchained.

en azından ilk 5 ay p2w olmasında oynamak isteyenler rahat eglensin

Alıntıları Göster
    doğru hiçbir firmaya güven olmaz gerçekten ama p2w kapanmayacak dediğiniz gibi hocam, şuan ki yayıncılar da açıklamalarında dürüst gibiler. sonuç olarak onlar kaybedecekler. bu sefer de oyun p2w'e dönerse bir allahın kulu bu oyuna girmez. son şans yani ben ümitliyim.

• Gamigo'nun yaptığı canlı yayınları takip ederseniz kendilerinden çok emin konuştuklarını görürsünüz.Aynı anda hem B2P serverlar açık olacak hem P2W serverlar açık olacak.İsteyen istediği yerde oynayacak.Ayrıca B2P server oyunu tekrardan canlandırmak için son şansları kolay kolay heba edeceklerini düşünmüyorum.
  • quote:

Alıntıları Göster
    b2p bir oyun paralı olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koks34

b2p bir oyun paralı olmaz

Alıntıları Göster
    black desert
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.