Şimdi Ara

Archeage Private Server(3.0 Revelation)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanlış duymadınız arkadaşlar Archeage Oyunun Tek private serverı çıktı ArcheRage projesi oyun şuanda açık indiriyorum server özelliklerinden bahsedeceğim

Şuan 3.5 üzerinde çalışıyorlar yakında 3.5 gelecek

Server Rates
    EXP: 5x, DROP: 2x, Labor: 2x, Crafting Speed: 2x, Growth Speed: 2x
    Features
    - Fully working 3.0 Revelation content
    - Server based in France, so EU community should have no problems with latency!(Server hostu avrupada)
    - Free Patron Subscription forever.(Ücretsiz Patron veriliyor)
    - Increased Honor gain.
    - Cheap Shop

Kayıt Olma Ve indirme yeri

https://ru.archerage.to/

Oyundan resimler

Sınırsız Patron buffu

Ve oyunda Excalibur international Guildindeyim Sizide Bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 13 Haziran 2018; 1:52:36 >

• Oyuna girdim buda benden ss server çok iyi 0 bug diyebiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Koks34

Oyuna girdim buda benden ss server çok iyi 0 bug diyebiliriz

hala oynuyormusun hocam bende indiriyorum memnunmusun?
  • kardes bu oyuna popülasyon lazım, tek basına mı oynucan
  • Redditte en kalabalık private server olarak bu serverın adı geçiyor.Oynayan arkadaşlar biraz bilgi verebilir mi ?

Edit : Zaten tek private server buymuş.Oyuncu popülasyonu olarakda gayet kalabalık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grimesftw -- 26 Nisan 2017; 14:26:48 >
  • zaten başka bir private server da yok çok güzel tavsiye ederim herkese bir arkadaşla oynamaktayız şuanda nick Fenriz nuia tarafındayım
  • Nasıl kayıt olunup indirileceği hakkında iki resim hazırladım.Konu sahibi konuya eklerse sevinirim.
    Kayıt olma :

İndirme :

Önemli dipnot : Oyunun indirirken Torrentten indirmenizi tavsiye ediyorum.Launcher üzerinden indirirken hızda sürekli düşmeler meydana geliyor stabil bir hızda indirmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grimesftw -- 28 Nisan 2017; 15:9:35 >
  • Peki bunu Orjinal oyunun üstünemi kuruyoz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lwish

3 kişi Nuia tarafında başladık. Oyundan ulaşmak isterseniz nickim ; Lwish .

hocam sen su videolari ceken eleman degil miydin? vindictivede

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • windows 10 kullanıyorum oyunu D ye kurdum dili ingilizce yapamadım.Yardım edecek var mı
  • hallettim...
  • oyunu denedim...
    Cok sık oyundan attı beni...
    Bağlantı sırasında karaktere tıkladıgımda sıyah pencere loading ekranına donmedıgı ıcın bırkac denemeden sonra oyuna gırebıldım herseferınde...
    genelde oyun orjınalı gıbı gorunuyor. Ancak Acık arttırmada hıc bır ıtem cıkmadı aramamda.
    Simdilik oyun hakkındakı fıkrım negatıf...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutlug

oyunu denedim...
    Cok sık oyundan attı beni...
    Bağlantı sırasında karaktere tıkladıgımda sıyah pencere loading ekranına donmedıgı ıcın bırkac denemeden sonra oyuna gırebıldım herseferınde...
    genelde oyun orjınalı gıbı gorunuyor. Ancak Acık arttırmada hıc bır ıtem cıkmadı aramamda.
    Simdilik oyun hakkındakı fıkrım negatıf...

merhaba bende 1 haftadır oynuyorum ama herhangibir problem yaşamadım baglantı lag vs gibisinden. açık arttırma olayına gelirsek dil farkından kaynaklı birşey o rusca oldugu için çıkmıyor eşyalar.
  • Oyunu indiriyorum oynaycak arkadaşlar yada oynayan arkadaşlar varsa ulaşsın.
  • Oynayan varsa eklesin beni beraber takılalım nick Kirei
  • Oyunda Excalibur İnternational Guildindeyim sağolsunlar yardım ediyorlar guilde player ihtiyacımız var gelmek isteyen Nuia da açsın guilde alırız
  • Ben oyunda haranya ırkındayım, nick Hyaden şimdilik. Oyuncu sayısı elle tutulur tahmini olarka kaç ki ? Çünki orjinal ArcheAge almış başını gitmiş, burada en azından yeni gibi sayılır, yahut patron bedava hele ki. Beni biraz aydınlatır mısınız ?
  • MavisMahia kullanıcısına yanıt
    Archeage nin fresh start serverleri var onlara basla. Hatta biri daha yeni açıldı diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence gereksiz, başladım ve bıraktım. Sebep oyunu para için oynayanlar nedeni ile.
  • Hala oynanıyor mu? Online sayısı nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.