Şimdi Ara

ArcheAge Online [ANA KONU]-OYUN ÇIKTI-F2P- (71. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.365
Cevap
14
Favori
140.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: C.E.O

Hocam beni ekleyin nickim yazıyor sizde yazın bende ekliyeyim ilerde bir guild oluşturabiliriz

Hocam başka bi arkadaş daha geldi bizde onunla beraber bi altındaki server dan başladık kusura bakma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metabisülfit kullanıcısına yanıt
    Bende katilayim zaten okcuya donecektim

• quote:

Bende katilayim zaten okcuya donecektim

Naptınız nuiyi bıraktınız mı ya ?
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Hocam tek serverda duralim diye dedim buyucu sevmedim okcu acicam olmadi orda acarim dedim

• quote:

Hocam tek serverda duralim diye dedim buyucu sevmedim okcu acicam olmadi orda acarim dedim

Tamam hocam, server adini su an hatırlayamadım 30 dkya atarim buraya adini
    @Nymphetaminê biraz öyle oldu hocam bıraktık gibi duruyor o serveri

Eşit: JANUDAR server i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metabisülfit -- 28 Eylül 2014; 0:48:30 >
  • janudar serverinde oynuyoruz oyunu yavaş yavş öğreniyoruz gelmek isteyen varsa türk guildimize gelebilir
  • Mesaja iletişim için gerekli bilgileride yazarsaniz

• Arkadaşlar diğer dolu serverlar yakın zamanda açılır diye düşünüyorum sıra bekleme olayını kaldırmak için yapılmış birşey. Ferrian ve harani türklerinin çoğu dahuta serverında oynuyor. Nui ve elf türk oyuncular ise kyprosa serverında bulunmakta. Kyprosa serverı ise alman oyuncuların istila ettiği bir server. Shatigon ise ispanyol oyuncularının istila ettiği bir yer.

Dahuta ise karışık international oyuncuların bulunduğu en oynanılası server bana göre, ama batıda türk oyuncu hiç göremedim ben doğuda ise türk çok. Eğer yeni açılan serverlarda solo takılacaksanız tabiki karakterleri açıp girin ama türklerle birlikte oynamayı düşünüyorsanız türk guildlerinde veya türklerin katıldığı yabancı guildlerde dahutadaki sınırlamanın kalkmasını beklemenizi öneriyorum.

Oyun şuan muhteşem ilerliyor, belki şuan biz oyunda bir piyonuz çok büyük topluluklar çok büyük işler yapıyor biz nalları topluyoruz fakat buna rağmen oyunun dünyası, ırklar arası toplu quest savaşları mükemmel.

Bazı haritalarda barış süreci olurken bazı haritalarda savaş başlıyor dün halycano haritasında savaş zamanı quest yapayım dedim ve o nedir, her adım başı pvp her adım başı toplu guild savaşları. Her adım başı biri birini kovalıyor sonra kovalayan kovalanıyor öyle manyak bir oyun oluyor şuan pvp konusunda muazzam dolu bir oyun.

Belkide oyun yeni olduğu içindir bu yoğunluk ama ben böyle bir atmosferi hiç bir oyunda görmedim. Open world'ün hası bu oyunda çok oyun oynadım böyle adamı içine çeken oyun görmedim ben. Sabah 4de kalkıp oyuna giriyorum. 40 kişi olduk türk guildi olarak herkes keza öyle sabahın köründe oyuna giriyor millet ektikleri sebzeleri toplamak için.

Bu oyunu öğrenci kardeşlerimize önermiyorum keza en değerli yıllarınızı bu oyunla heba eder hayatınızı söndürür. Ben startdan beri helak oldum işe güce zaman ayıramaz hale geldim.
    Kendini bilen adam yapmaz demeyin bu oyun adamı hapsediyor kendine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 28 Eylül 2014; 8:21:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

Arkadaşlar diğer dolu serverlar yakın zamanda açılır diye düşünüyorum sıra bekleme olayını kaldırmak için yapılmış birşey. Ferrian ve harani türklerinin çoğu dahuta serverında oynuyor. Nui ve elf türk oyuncular ise kyprosa serverında bulunmakta. Kyprosa serverı ise alman oyuncuların istila ettiği bir server. Shatigon ise ispanyol oyuncularının istila ettiği bir yer.

Dahuta ise karışık international oyuncuların bulunduğu en oynanılası server bana göre, ama batıda türk oyuncu hiç göremedim ben doğuda ise türk çok. Eğer yeni açılan serverlarda solo takılacaksanız tabiki karakterleri açıp girin ama türklerle birlikte oynamayı düşünüyorsanız türk guildlerinde veya türklerin katıldığı yabancı guildlerde dahutadaki sınırlamanın kalkmasını beklemenizi öneriyorum.

Oyun şuan muhteşem ilerliyor, belki şuan biz oyunda bir piyonuz çok büyük topluluklar çok büyük işler yapıyor biz nalları topluyoruz fakat buna rağmen oyunun dünyası, ırklar arası toplu quest savaşları mükemmel.

Bazı haritalarda barış süreci olurken bazı haritalarda savaş başlıyor dün halycano haritasında savaş zamanı quest yapayım dedim ve o nedir, her adım başı pvp her adım başı toplu guild savaşları. Her adım başı biri birini kovalıyor sonra kovalayan kovalanıyor öyle manyak bir oyun oluyor şuan pvp konusunda muazzam dolu bir oyun.

Belkide oyun yeni olduğu içindir bu yoğunluk ama ben böyle bir atmosferi hiç bir oyunda görmedim. Open world'ün hası bu oyunda çok oyun oynadım böyle adamı içine çeken oyun görmedim ben. Sabah 4de kalkıp oyuna giriyorum. 40 kişi olduk türk guildi olarak herkes keza öyle sabahın köründe oyuna giriyor millet ektikleri sebzeleri toplamak için.

Bu oyunu öğrenci kardeşlerimize önermiyorum keza en değerli yıllarınızı bu oyunla heba eder hayatınızı söndürür. Ben startdan beri helak oldum işe güce zaman ayıramaz hale geldim.
    Kendini bilen adam yapmaz demeyin bu oyun adamı hapsediyor kendine.

dahutada futilez fena

• Serverlar birkaç hafta öncesine göre gayet rahat, çoğu servera beklemeden girebiliyorsunuz artık. (haftasonu olmasına rağmen)

Fakat geçen haftalardaki yoğunluğun olmaması da ayrı bir konu, keza benim gördüğüm oyuna ilgi yavaş yavaş azalıyor. Gerçekten beğenen kesim oynamaya devam edicek gibi.
  • Bu oyunun türkçe yaması gibi bir şeyi varmı acaba
  • Ariea ydı galiba orada oynuyorum.Glider nasıl alacağız beyleer 12 levelim.Feritin yayınlarından başladım bu oyuna onda var.
  • oyun şu anda iniyor ama sistemim biraz kötü 30-40 arası fps alırım sanırım, sizce 30 40 fps ile oynanır mı oyun? siz kaç fps ile oynuyorsunuz
  • Nuide oynayan kac kısı var sımdı arkadaslar ? Dahuta serveri biraz daha boşalınca oraya geçeceğim sanırım orda başlamıştım zatean
  • Oyunda PVP den başka hiç bi halt yok. Şu anda oyunun en güzel tarafı denizlere açılmak. Ne dungeon var ne Raid. 50 level oluyorsunuz herkesin üstünde aynı armor aynı weapon. Herkes birbirinin aynı görünüyor. Çiftçi olmak için de 50 level kasmıyoruz sonuçta ekin ekip hasat yapalım. İnsan bi dungeon koyar bi raid koyar. Sailing olmasa oyun çöp, acilen yeni içerik eklenmesi lazım.
  • Arkadaşlar oyuna yeni başladım.Craft yapmaya çalışıyorum da.Moonlght archeum essence nerden bulabilirim, bi türlü nerden olduğunu bulamadım?
    Ayrıca f2p ler craft yapabiliyor di mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WystRoupzt

janudar serverinde oynuyoruz oyunu yavaş yavş öğreniyoruz gelmek isteyen varsa türk guildimize gelebilir

Janudardayım ben de.15level.Bilgi paylaşımı yapabiliceğim arkadaşlar olsa güzel olur:)
    Nick sunplum
  • Grape Meat ve License göreviyle uğraşıyorum param bitti 32 tane grape im yok nasıl alıcam ya
  • janudar da elf açacağım oyunu şimdi yükledim

daha önce dota ve lol oynadım sadece.elf seçeceğim.

hergün 7/24 online ım yardım etmek isteyen olursa sevinirim ?

eğer oyunu seversem en tepeye çıkarım abartısız çünkü zamanım fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: FJieQuen.RAA

janudar da elf açacağım oyunu şimdi yükledim

daha önce dota ve lol oynadım sadece.elf seçeceğim.

hergün 7/24 online ım yardım etmek isteyen olursa sevinirim ?

eğer oyunu seversem en tepeye çıkarım abartısız çünkü zamanım fazla

Hocam ben firran im yani tam tersi adalardayiz

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.