Şimdi Ara

ArcheAge Online [ANA KONU]-OYUN ÇIKTI-F2P- (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.365
Cevap
14
Favori
140.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: C.E.O

Hocam nickler nedir benim Radolphe

Nymphetamine benim nickim.

Sen kaç levelsin lcass ne ?
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Shaman 10 level

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Bi arkadaşla beraber nui de firran ırkıyız
    Birde ilk 3 gün patron veriyor diyorlardı , bende patron falan yok bilgisi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: metabisülfit

Bi arkadaşla beraber nui de firran ırkıyız
    Birde ilk 3 gün patron veriyor diyorlardı , bende patron falan yok bilgisi olan var mı

Yanlış bilmiyorsam bir hata yüzünden olmuştu o patronlar.Hatta benim arkadaşa 3 aylık patron mu ne gelmişti ama 2 gün sonra düzeldi.
  • erdem3463 kullanıcısına yanıt
    Hadiya Kötü oldu bu , en azından bi korkuluğum olur diye sevinmiştim
  • Arkadaşlar merhabalar, ben oyuna başlamak istiyorum ama şuan indirip deneyecek vaktim yok ki malum giriş sıkıntılı oyuna birde, oynayan arkadaşlara sorum şu oyuna aylık 15 dolar vermeye değer mi sizce, pvp sistemi mekanikler çok önemli benim için. Bu arada bu soru sorulduysa da kusuruma bakmayın hepsini okuyamadım :/
  • Hocam geçen hafta serverlara girmek için çok bekliyorduk ama su an ben EUda Nui serverinda başladım sıra nerdeyse hiç olmadı ,aylık 15 dolar vermenize de gerek yok oyun içinde kazanılan paraylada patron alınabiliyormuş, Pvp sistemi ve karkater mekaniğini ben beğendim ,Wow gibi aylık ücret isteyen online oyunları oynamadım ama su ana kadar oynadığım tüm online oyunlarda büyücüyseniz pvp de işiniz bitiktir Ama bu oyunda 2 saat önce bi savaşçı tarzı biriyle pvp yaptım 15 lwl di ben 13 lwldim adam benim yanıma gelemeden adamı kestim Yani bu adamın şansıyla alakalı olabilir yada adamınskiller kötütdür sebebini tam bilmiyorum

• Oyunda nasıl korsan olabiliyoruz ? Murderer ile alakalı bir şey varmış galiba %20 mi yada %80 yaptığımızda falan oluyormuş ama neye göre veya nasıl ?
  • vindictive

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natsu Dragneel

Oyunda nasıl korsan olabiliyoruz ? Murderer ile alakalı bir şey varmış galiba %20 mi yada %80 yaptığımızda falan oluyormuş ama neye göre veya nasıl ?

3000 suç puanını aşınca korsan oluyorsunuz hocam.
  • Arkadaşlar öğrenmesi kolay bir mage build söyler misiniz
  • Hocam beni ekleyin nickim yazıyor sizde yazın bende ekliyeyim ilerde bir guild oluşturabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.A.Cooper -- 27 Eylül 2014; 10:27:46 >
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    Peki bu suç puanı nasıl kasılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natsu Dragneel

Peki bu suç puanı nasıl kasılıyor.

insanların ekinini çalıyosun, kendi ırkından adamları öldürüyorsun vs sürekli suç işlemen lazım yani.
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    Bu kendi ırkından kişileri nasıl öldürüyoruz ?
  • Hangi sunucuyu tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: knightsever

Hangi sunucuyu tavsiye edersiniz?

Şu anda son açılan 3 server dışında karakter açılmıyor.Yani 3'lüden birinde başlayabilirsiniz.Ya da bekleyin dolu serverların birinde açın , size kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem3463

quote:

Orijinalden alıntı: knightsever

Hangi sunucuyu tavsiye edersiniz?

Şu anda son açılan 3 server dışında karakter açılmıyor.Yani 3'lüden birinde başlayabilirsiniz.Ya da bekleyin dolu serverların birinde açın , size kalmış.

Teşekkür ederim, Nui'de açtım.
  • Melissara da oynayan yok mu?
    Iconic 17 Level Cultist'im.
  • İndiriyorum akşam deneyeceğim çok merak ettim.
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.