Şimdi Ara

ArcheAge Online [ANA KONU]-OYUN ÇIKTI-F2P- (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.365
Cevap
14
Favori
140.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyun steame sonradan geldi bence yeterli oyuncu sayısı vardır. Ayrıca 3-5k online oyuncu sayısı bir mmorpg için gayet yeterli. Eso steamde 3k civarı online oyuncuya sahip mesela ama herkes steamden oynamıyor.
  • DrArcheage Youtube Kanalı

Merhaba arkadaşlar. Archeage Aralık ayında 3.0 güncellemesi ile gelecek ve 2 yeni server açılması planlanıyor. Bundan dolayı ben de oyuna 1 yıl aradan sonra yeniden başlama kararı aldım. Ve bu karar ile birlikte de bir youtube kanalı açmaya karar verdim. Sizi de kanalıma davet ediyorum, incelemek isterseniz başımın üstünde yeriniz var. Şimdiden teşekkürler.

DrArcheage Kanalıma Girişi Buradan Yapabilirsiniz

Örnek Video:

• Bende oyna dediğimde directx sayfası açılıyor ve dx39 la başlayan bir hata veriyor iki gün kurulmasını bekledikten sonra böyle hata almak
  • Allah'ın selamı üzerinize olsun...ETERNAL, 26 Kasim 2008'de kurulmus olup, cesitli oyunlar da boy gostermis ve her zaman ilklere imza atip en iyisini hedeflemis topluluktur.
    ArcheAge oyununda da temellerini atmis, yeni sunucunun acilmasiyla beraber yaninda gelen rekabet ile, ETERNAL ne istedigini bilen, Turk oyuncularini bir araya getirmeyi hedeflemis Turk Guild'idir.
    ArcheAge oyunun da bir cok bireysel Turk oyuncuyla beraber, global guildler de olan Turk oyunculari ETERNAL catisi altinda bir araya getirerek basarilar elde etmeyi hedefledik.
    Gercekten ne istedigini bilen, oyunda bir yerlere gelmek isteyen ve bizimle beraber neseli eglenceli dakikalar paylasmak isteyen oyuncular ile beraber hedefimize dogru kosarak en iyileri ve ilkleri gerceklestirerek devamliligimizi surdurme niyetindeyiz.
    Amacimiz, Guild olarak ArcheAge oynadigimiz sure zarfi icerisinde, tukettigimiz oyun saatinin bizlere "zevk, eglence, nese" olarak yansimasini Bunu daha iyi hale getirebilmek icin, iletisim ve kaynasmak adina ETERNAL ailesi olarak Team Speak kullanmakta ve tuketilen oyun saatini bu sekilde gerek oyun gerek oyun disi sohbetlerlede surdurmekteyiz.
    bize katılmak içinhttps://www.facebook.com/ETERNALLoncasi adlı sayfaya mesaj atarak veyahut '' eternal.ailesi.net '' teamspeak3 adresi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz unutma birlikte güçlüyüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

archeage'den gecen sene vindictive efsanesi geçti

@attakkann1

3.0 yaması için bi bakayım konuya dedim resimlerde kendimi görünce bi hoş oldum.İlk resimde pardideki Melkor bendim .Güzel günlerdi ama oyunun p2w noktasında sınır tanımaması ve oyuncu kitlesinin açgözlülüğü (örnek; bulunduğum klanın dağılması).Oyundan kopmama neden olmuştu.

Hali hazırda oynayan arkadaşlar 3.0 yaması ile yeni sunucuda başlanır mı ne dersiniz p2w olayı aynen devam ediyormu eder mi ?Bilgi verirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni serverler için yeni bir şey deneyecekler gibi gözüküyor. Yeni servelera yanlızca yeni ID lerin girebilmesi , bir süre için transferin mümkün olmaması gibi... Eğer yeni servelerin AĞIR P2W olmayacağına bir emin olsam bu oyuna tekrar dönerim. Hayallerimin oyunu :( 6 ay oynadım bırakmak zorunda kaldım p2w sebebiyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital2

Yeni serverler için yeni bir şey deneyecekler gibi gözüküyor. Yeni servelera yanlızca yeni ID lerin girebilmesi , bir süre için transferin mümkün olmaması gibi... Eğer yeni servelerin AĞIR P2W olmayacağına bir emin olsam bu oyuna tekrar dönerim. Hayallerimin oyunu :( 6 ay oynadım bırakmak zorunda kaldım p2w sebebiyle

Aynı düşünüyorum ama diğer sunuculardan transfer asla olmaması gerektiği düşüncesindeyim ek olarak.

• hamza53 kullanıcısına yanıt
    Adamlarda az bişi zeka varsa , bu müthiş oyunu ve oyuncu potasiyelini ağır P2W ile nasıl kaybettiklerini görmüşlerdir bunun sonucu olarakda bu serverları o kadar p2w yapmazlar... Pokemon GO denen oyun cok parayı cok oyuncudan kazandı. Para veren oynasın vermeyen oynamasın güclenmesin diye bir mantık olamaz. :(
  • Tekrardan iyi forumlar arkadaşlar yeni serverda kebabın gücünü göstermek adına Türk oyuncu arkadaşları tek bi çatı altında toplayıp serverın en iyilerinden olmayı hedefliyoruz.. Yeni servera başlamak gibi bi düşünceniz varsa eğer lütfen bizimle iletişime geçin..ETERNAL
    İletişim adreslerimiz;
    https://www.facebook.com/ArcheageTR
    https://www.facebook.com/ETERNALLoncasi
    Teamspeak3 Adresimiz;
    eternal.ailesi.net

• hamza53 kullanıcısına yanıt
    Vay be Hamza hocam rus Server ında oynamıştık seninle. Ne güzeldi oyun o zaman baya eğlenceliydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açılacak olan yeni serverda oynamak için toplam 127 Kişi sayısına ulaştık ETERNAL Guildi olarak teşekkürler TÜRKİYE şu anda gizli grubumuzda yeni serverda Nui mi Harani mi hangi ırktan başlamalıyız adlı oylama devam ediyor arkadaşlar bize katılmak için

https://www.facebook.com/ETERNALLoncasi
    https://www.facebook.com/ArcheageTR

adlı facebook gruplarına mesaj atabilir veya

eternal.ailesi.net adlı teamspeak3 ip miz üzerinden bağlantıya geçebilirsiniz..

Buda son postumdur oyuna yeniden başlamak isteyen ve yahut yeni bi başlangıç ile güçlü bir birliktelik kurmak isteyen arkadaşlar için kendinize iyi bakın yeni serverda görüşmek üzere

• N2L Kallavi N kullanıcısına yanıt
    Rangorada bulundunuz değil mi siz ? :D Hocam rangoranın başında da güçlü Türk oluşumlar vardı fakat insanımız genelde çıkar üzerinden düşündüğü için devamı gelmemişti. Umarım başarılı olursunuz bende yeni server da başlamayı düşünüyorum. En azından garanti ederim ilk 4-5 ay iyi saracak, ben inanıyorum yeri gelecek hasla spot için kavga edeceğiz :D Trade kasmaktan bıktım alchemy yada printing gitmeyi düşünüyorum yeni server da. 2000 saati geçmişimdir ama her başladığımda ayrı bir hava veriyor, mmorpg budur dedirtiyor insana :D
  • Archeage'i oyunun betasından beri oynuyorum. Bugüne kadar aralıksız oynadım. Şu oyuna p2w diyen arkadaşların oyunda neler yaptığını merak ediyorum. p2w mantığının önüne en çok geçen oyun bence. Oyunun kendisi ayrı güzel, binlerce lira para yatıran adamın yeri gelip senin bir adım ötene geçememesi ayrı güzel. Trion'un başka faillarından bahsedebiliriz ancak p2w bence bunlardan biri değil. Oyuna ilk ay patronum ve bir ara steamde satılan 39liralık kaplanlı paket dışında 1 lira yatırmadım ve oyunun güncel iyi setlerine ve silahlarına sahip oldum hep. Oyunda şans faktörü bu kadar etkiliyken bence bu denli önyargılı yaklaşmayın derim. Ha para yatırmanın hiç mi etkisi yok? Elbette var. Senin bir kere denediğini belki adam 10 kere deniyor ve şansı artıyor haliyle ancak dediğim gibi tutuyor senin o 1 tane denediğin divine'dan legendary'e atıyor.

Örnekleri uzatır giderim ama sıfır p2w isteyen arkadaşlar Lol oynayabilirler. Her oyunda var az çok p2w ancak AA bu yönde eleştirilebilecek bir oyun değil.

Yeni servera gelince de. Yeni iyidir. Değişik bir sistem deneyecekler bakalım nasıl bir karşılık alacaklar göreceğiz. 20 kadar arkadaş yeni serverda başlayacağız. Açıldıktan sonra görüşlerimi paylaşırım yine burada.

• Kronos evet hocam Rangora serverında oynadık daha doğrusu ben 3 ay kadar oynadım oyunda yeniyim sırf bunu oynayabilmek için 2 bilgisayar yaktım 10 yıllıktı ikiside ve dayanamadılar oyuna 2 milyara yeni bi bilgisayar topladım çok şükür kaldırıyor bu zamandan 1 yıl öncesine kadar metin2 oynuyorduk guild olarak ETERNAL olarak metin2 nin en sağlam loncası bizdik diyebilirim hala hani kime sorarsan sor davranış savaş saygı bakımından adamlar parmakla bizi gösterirler biz ekip olmayı başarabildik yıllardır aynı ortamdayız aile gibi birbirimizle elimizden geldikçe toplanıp aynı ortamda bulunuyoruz yiyip içip muhabbet edip dertleşiyoruz gerçek hayattada görüşüyoruz sadece sanaldan ibaret değil metin2 den sonra bi süre lol oynadık bi grup ardından bizim arkadaşlarımız zaten bu oyunu oynuyordu fakat herkesin bilgisayarı kaldırmadıgı için 100 kişinin 10 u oynuyordu diyeyim sana ama artık metin2 kabak tadı verdiği için bi çoğumuz bıraktı 100 kişinin nerden baksan bi 40 50 kadarı archeage e geçti yeni server için bekliyoruz sağolsunlar bizden hariç yeni serverda tek bi çatı altında toplanmak isteyen 100 kadar Türk arkadaşımızda bize katıldılar amaç kebabın gücünü göstermek ne yaparsak birliğimiz için yapıcaz yoksa kişisel olarak bu oyunda çokta büyük bi iddiam yok katılmak isteyen olursa server açılana kadar sizleride guildimize bekleriz elbet bu arkadaşların içinde bireyselden ziyade grup olarak gelenlerde olacak guildimizde ts3 veya oyun üzerinde küfür hakaret türü şeyler yasak bu kuralı çiğneyip atılanlar elbet olacak onunla birlikte gidenlerde elbette olacak herşeyi zaman gösterecek aklımızdaki düünce oyunda TURK veya TURKIYE diye ayrı bi irk oluşturmak planlar dogru giderse yeni server bizim serverımız olucak inşallah hayırlı geceler

• Merhaba arkadaşlar.

Gördümki yeni güncelleme felan geliyormuş oyuna bende dönmeyi düşünenlerdenim ilk açıldığında oynuyordum hatırlayan varsa GÖKTÜRK guildinde baya bi ortamımız oluşmuştu. Şimdi yeni güncelleme ile yeni serverde başlamayı düşünüyorum eski ortam güzeldi umarım yine güzel bi ortam buluruz.

Bırakalı çok olduğu için bazı sorularım olucak bilgili arkadaşların cevaplamasını rica ediyorum

1- Archeage yeni server yine eskisi gibi glyps mi ne onun üzerindenmi giriş yapılacak?
    2- Açılacak olan server isimleri neler? bilgi varmı?
    3- Yeni hesap açılması gerekiyormuş galiba ben yeni bi hesap açtım farklı bi emailden oyunuda indirdim yine 3.0 güncellemesi sonrası bu yeni açtığım hesap ile başlayabilirmiyim yine bi hesap almam gerekicekmi
    4- Malum baya oldu bırakalı en son lvl 50 idi bıraktığımda şuan lvl durumu nedir? Yeni ırklar gelicekmiş eski ırktan bi karakter açsak kötümü olur.

Umarım gereksiz ve fazla soru somamışımdır. Cevaplıyacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

(ayriyetten bi not olsun Kallavi hiç yabancı gelmiyor nickin sanki birlikte oynamıştık)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxarslxx -- 7 Aralık 2016; 11:53:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xxarslxx

Merhaba arkadaşlar.

Gördümki yeni güncelleme felan geliyormuş oyuna bende dönmeyi düşünenlerdenim ilk açıldığında oynuyordum hatırlayan varsa GÖKTÜRK guildinde baya bi ortamımız oluşmuştu. Şimdi yeni güncelleme ile yeni serverde başlamayı düşünüyorum eski ortam güzeldi umarım yine güzel bi ortam buluruz.

Bırakalı çok olduğu için bazı sorularım olucak bilgili arkadaşların cevaplamasını rica ediyorum

1- Archeage yeni server yine eskisi gibi glyps mi ne onun üzerindenmi giriş yapılacak?
    2- Açılacak olan server isimleri neler? bilgi varmı?
    3- Yeni hesap açılması gerekiyormuş galiba ben yeni bi hesap açtım farklı bi emailden oyunuda indirdim yine 3.0 güncellemesi sonrası bu yeni açtığım hesap ile başlayabilirmiyim yine bi hesap almam gerekicekmi
    4- Malum baya oldu bırakalı en son lvl 50 idi bıraktığımda şuan lvl durumu nedir? Yeni ırklar gelicekmiş eski ırktan bi karakter açsak kötümü olur.

Umarım gereksiz ve fazla soru somamışımdır. Cevaplıyacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

(ayriyetten bi not olsun Kallavi hiç yabancı gelmiyor nickin sanki birlikte oynamıştık)

Hayırlı geceler hocam eternal.ailesi.net ts3 ip'miz teamspeak3 programın var mı bilmiyorum yoksa lütfen indir ip istenen kısma eternal.ailesi.net yaz bizim ts3 sunucumuza bağlanacaksın yetkili arkadaşlara yeni server için geldiğini belirtip gerekli kaydını yaptır tüm sorularının cevabını verebilirler şu an iş yerindeyim inşallah sende aramızda olursun yeni serverda

• 1 saat içinde yeni server açılacak inşallah burdan yazdıklarımı görüpte guildimize gelen aramıza katılan herkese teşekkür ederim vira Bismillah
  • N2L Kallavi N kullanıcısına yanıt
    Açıldı açılmasınada giremiyoruzki bilader. Dün girdim oynadım baya bugün saat 12den beri giremiyorum :d almıyor. Sıraya giriyosun sıra bitmek bilmiyor. Darlandım kapattım
  • İnan bende giremedim daha

• Arkadaşlar yeni açılan serverlarda sıkıntı aynımı girilmiyormu yeni başlamak istiyorum ama servera girememe sorunu varsa boşuna indirmeyelim o kadar dosyayı
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.