Şimdi Ara

ArcheAge Unchained 9.3 ArcheAge 2 Öncesi Son Yeni Sunucu 9 Şubat 2023 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
336
Cevap
4
Favori
24.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynen bende ona gore alacam yoksa rdr2 alacam
  • sözde steamde serverlar açılınca çıkacaktı, şimdi amerika serverı açılınca steamde açılacak falan. iyice adilik yaptılar bu konuda, parayı basıp preorder yapanlar şuan oyunda, steamden alacaklar ise bekliyor.

şirket başlar başlamaz adiliklere başladı. hayırlısı bakalım.
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    aynn ole nerde kaldı sımdı esıtlık adamlar aldı baslarını gıttı steamden alacaklar beklesın madem ole cıkarma steam e
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara57

aynn ole nerde kaldı sımdı esıtlık adamlar aldı baslarını gıttı steamden alacaklar beklesın madem ole cıkarma steam e
    yaptıkları büyük aptallık. serverlarda sıra olur, çöker vs. bunlar ilk günler her oyunda olan şeyler ama steamden alacakları böyle aptal yerine koymaları büyük rezillik bence. sırf şu sebepten ötürü insanın içinden oyuna yol veresi geliyor.
  • 10 AM pasific saatine göre denilmiş bir yerde yanı saat 20:00'ı bekleyeceğiz.
  • türkler hangi tarafta
  • Halen yok sanırım steam'de.
  • hala gelmedı ben haranya idi sanırım o tarafta olacagım
  • abi oyun acılana kadar steame getirmedin tamamda bari oyunun acıldıgı saatte ekle steame yayınlansın ya..
  • 9da steam guncelleniyor diye biliyorum 9da gelmez ise dahada gelmez zaten qdamlar farkı koydu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediklerine göre patreon itemlerini steame getirmekte problem yaşıyorlarmış, onun haricinde her şey hazırmış steam için.

• WeiLucas kullanıcısına yanıt
    Bu hafta gelmez o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A92D21C4E

Bu hafta gelmez o zaman
    o kadar uzun sürer mi ya?
  • bu herifler gerçekten mal, 15 gün erteledin çıkışı, bugüne kadar steam'e çıkış problemini düzeltemediysen daha nasıl düzelteceksin?

tam bir rezalet, ben inanmıyorum bu arada. pre order paketi satmak için çıkartmıyorlar olsa gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

bu herifler gerçekten mal, 15 gün erteledin çıkışı, bugüne kadar steam'e çıkış problemini düzeltemediysen daha nasıl düzelteceksin?

tam bir rezalet, ben inanmıyorum bu arada. pre order paketi satmak için çıkartmıyorlar olsa gerek.
    steame pre order paketleride geliyormuş o yüzden sorun yaşanmış öyle diyorlar
  • anlaşılan yarına kaldı.. birde oyunu indirip kurması var, duyduguma göre kurması uzun sürüyormuş.

Daha önce tecrübesi olanlar var mı ? Yeni başlayan acemiler için hangi classı hangi ırkı önerirler?
  • Bilmiyorumda bu saaten sonra oynıyasım kalmadı yarına adamlar end level olur zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A92D21C4E

Bilmiyorumda bu saaten sonra oynıyasım kalmadı yarına adamlar end level olur zaten
    yarın öğlen 1 de yeni avrupa sunucusu açılacakmış. o zamana kadar steam release çıkarsa orada başlarız bu sayede fresh serverda geride kalmadan başlanmış olur. hem 4. server olduğundan sıra da pek beklemeyiz herhalde gerçi steamciler serverı patlatırsa onu bilemem. ama bence iyi bir haber en azından bizim gibi steam bekleyenler için fırsat
  • steam çıkışı Türkiye saati ile bugün 21:00 olarak açıklandı arkadaşlar. detay burada:http://forums.archeagegame.com/showthread.php?355962-Steam-Release-Delay-Notice
  • Ne steammis arkadas pre orderlar end game gelie filan yazmışsınız end levela bile gelemezsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.