Şimdi Ara

ArcheAge Unchained 9.3 ArcheAge 2 Öncesi Son Yeni Sunucu 9 Şubat 2023 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
336
Cevap
4
Favori
24.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: grimesftw

Kyprosa da oynayan Barbarossa Türk topluluğu firmanın yapacağı canlı yayınlar doğrultusunda ikna olurlarsa başlamayı düşünüyorlar.Eğer başlarlarsa haranyada ki sağlam Türk guildi ihtiyacını karşılarlar.
    en kötü 3-5 arkadaş casual bir şekilde takılacağız artık haranya'dan kopamayız hiçbir biçimde
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    Türkiye discorduna gelirseniz guild kuran arkadaşlar tanıtımını yapıyor sizde faydalanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grimesftw

Türkiye discorduna gelirseniz guild kuran arkadaşlar tanıtımını yapıyor sizde faydalanabilirsiniz.
    discorda katıldım

hayırlısıyla 7 arkadaş oturduk konuştuk bugün 30 eylül'de wow'u bırakıp archeage unchained'a başlıyoruz
  • Oyunu wow ve gw2 ile kıyasladığımızda artı ve eksileri nelerdir?
  • N3v3N N kullanıcısına yanıt
    Oyun sandbox mmorpg. World pvpler, ticaret, onlarca class var. Tek tek sayamam şimdi fakat çok ayrıntılı. Merak ettiklerinizi sorarsanız cevaplarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stormfang

Oyun sandbox mmorpg. World pvpler, ticaret, onlarca class var. Tek tek sayamam şimdi fakat çok ayrıntılı. Merak ettiklerinizi sorarsanız cevaplarım
    Combat sistemi hangi oyuna benziyor? Gw2 wow eso bdo ko metin

Casual oyunculara hitap ediyor mu? Gunde 1-2 saat takılarak birnyerlere gelinir mı?

Solo takılarak zevk alınır mı?

Pve mı pvp mı öne çıkıyor oyunda?

Combat wow a benziyor tab target dakat daha karışık alışmak gerekiyor.

Casual olarak zevk alırsın oynarsın sorunsuz.

Pvp ve pve işi oyunda dengeli. Sen nereye yöneltirsen oraya gidiyor aslında.

Solo oynayarak tabiiki zevk alırsın. Ben 3 ay soluksuz oynamıştım ama p2w olayından bırakmıştım. Bu yenilenen haliyle neler olur hep beraber göreceğiz.

• Wow classic baslayacaktim ,archeage'i duyunca vazgectim, traktor yapip ticarete atilirim artik.
    Umarim Steam fiyati makul duzeyde olur.

Combat sistemi tab target.
    Casual oyunculara hitap ediyor eğer life skill, ticaret tarzı aktiviteler yapmayı düşünüyorsanız.Diğer türlü günde 1-2 saat oynayarak iyi bir karakter dizilip end game yapılmaz.
    Solo oynamak zevk verir.1-2 arkadaş ile aile kurup oynamak daha çok zevk verir.
    PvP açık ara öne çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3v3N

Oyunu wow ve gw2 ile kıyasladığımızda artı ve eksileri nelerdir?
    aslında özetlemek mantıklı tek tek listelemeye gerek yok.

wow'un pve'si daha iyi dungeon, raid içerikleri, lore hikaye wow zaten bu konularda rakipsiz.

fakat wow'un pvp'si kötü, housing, farming vs yok. meslekler kötü. class özelleştirmesi yok archeage gibi.

gw2 için de çoğu şey geçerli fakat gw2'nin pvp'si iyidir farklı olarak. bunun yanında gw2 çok casual bir oyun.

archeage çok emek verilen, bu diğer ikisi ise çok emek vermeden de bir yerlere gelinebilen oyunlar. archeage'de ise epey emek vermek gerekli.

aynı zamanda archeage gerçek anlamda bir sandbox oyundur bu ikisine nazaran.
  • Oyuncu sayısı fazla olursa denenebilir. 2-3k online olursa bulaşılmaz. Şuanki mmorpglerin sıkıntısı p2w olması ve oyuncu sayısının azlığı. Wowdan sonra gelen en popüler oyunlar olan eso ffo bdo da steamde 15k online anca oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 6 Eylül 2019; 15:18:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Oyuncu sayısı fazla olursa denenebilir. 2-3k online olursa bulaşılmaz. Şuanki mmorpglerin sıkıntısı p2w olması ve oyuncu sayısının azlığı. Wowdan sonra gelen en popüler oyunlar olan eso ffo bdo da steamde 15k online anca oluyor.
    fakat o steam sayısı

insanlar eso ve final fantasy i steam uzerinden oynamıyor. mantıklıda degil zate steam uzerinden alıp oynamak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

fakat o steam sayısı

insanlar eso ve final fantasy i steam uzerinden oynamıyor. mantıklıda degil zate steam uzerinden alıp oynamak.

Alıntıları Göster
    neden mantıklı olmasın ki hocam? daha iyi fiyata alınabiliyor (en azından bizim gibi fakir ülkeler için ) ve çoğu insan oyun steamde ise steamden almayı tercih eder diye düşünüyorum kütüphane açısından.

ama diğer konuda haklısın çoğu oyun zaten ilk çıktığında kendi sitesi üzerinden satılıyor veya benzeri preorder işlemleri oluyor. zaten oynayacak olanların çoğunluğu ordan yapıştırıp geçtikten sonra steame çıktığı için steam online sayıları pek birşey ifade etmiyor dediğiniz gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

neden mantıklı olmasın ki hocam? daha iyi fiyata alınabiliyor (en azından bizim gibi fakir ülkeler için ) ve çoğu insan oyun steamde ise steamden almayı tercih eder diye düşünüyorum kütüphane açısından.

ama diğer konuda haklısın çoğu oyun zaten ilk çıktığında kendi sitesi üzerinden satılıyor veya benzeri preorder işlemleri oluyor. zaten oynayacak olanların çoğunluğu ordan yapıştırıp geçtikten sonra steame çıktığı için steam online sayıları pek birşey ifade etmiyor dediğiniz gibi

Alıntıları Göster
    şimdi şöyle bir olay var, eger final fantasy steamden aldıgın zaman normal ödeme bile yapamıyorsun. illa steam wallet daki parayı kullanıyor aylık ödeme için. ayrıca square enix çok fazla indirime gidiyor kendi sitesinde.

ha dediginiz dogru bizim gibi ülkelerde ucuza geliyor. Fakat ileride oyunun kendi sitesini kullanmak istediginde , butun oyunu + expansionları bastan almak gerekiyor
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    Eso bdo gibi en popüler mmorpgler bile steamde anca 15k oynanıyor. Wow harici mmorpgleri artık kimse oynamıyor çünkü ya hile oluyor ya da p2w. Archeage ile doğru adımlar atarlarsa wowa güzel alternatif olabilir. Fakat shopta en ufak parayla öne geçmeyi sağlayan item varsa o oyun biter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 6 Eylül 2019; 17:27:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Eso bdo gibi en popüler mmorpgler bile steamde anca 15k oynanıyor. Wow harici mmorpgleri artık kimse oynamıyor çünkü ya hile oluyor ya da p2w. Archeage ile doğru adımlar atarlarsa wowa güzel alternatif olabilir. Fakat shopta en ufak parayla öne geçmeyi sağlayan item varsa o oyun biter.
    elbette, zaten archeage'i oyuncular bu sebeple topluca bıraktı bende o dönemi yaşamış birisiyim. kötü olmuştu. hatta geçen sürede archeage adını andığımda sağlam küfür basardım. üzerinden 5 sene geçti.

adamlar kesinlikle pay 2 win olmayacak diyor. umarım bu sefer hakkını verirler ben 2. bir şans vermek istiyorum.
  • oynamıştım uzakdoğu serverında oyun iyiydi. iyi teşhis yapmışlar sadece zamanlaması benim için sıkıntı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirbag -- 7 Eylül 2019; 16:43:50 >
  • Bende başlamayı düşünüyorumda gw2 ile kıyas edersek gw2 de ki gibi pvp si zevkli mi ?

• Open world mass pvp seviyorsanız çok güzel bir open world mass pvpsi var.Özellikle serverın ilk ayında yapılan pvpler çok keyif veriyor.Ek olarak 1v1 - 5v5 - 10v10 arena ve battlegroundlar mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grimesftw -- 7 Eylül 2019; 18:14:50 >
  • Hocam AAU zaten oyuncu sayısı olarak WoW ile rekabet edemez.Benim tahminim sadece steam üzerinden 10K ya yakın online sayısı göreceğinden yana.Tabii Glyph üzerinden daha fazla kişinin oynayacağı aşikar.Sonuç olarak yeterli kalabalık olacaktır.Benim tavsiyem B2P ArcheAge i denemenizden yana.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.