Şimdi Ara

Archeage - EU - Dahuta Serverında - Pre-Release Founder's Pack'li Satılık Account

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Level 50 olan karakterdeki skiller aşağıdaki gibidir;
    50 Defence
    50 Auromancy
    50 Archery
    50 Shadowplay
    38 Vitalism
    37 Occultism
    37 Songcraft

86k Carpantery (Max skill 90k dolayısıyla her staff - bow ve scepter'ın son seviyesinde silah yapabilirisniz)
    24k Logging
    19.830 Commerce
    19.740 Masonry
    16k Mining
    10k Gathering
    9.5k Larceny

350g

Account'da şu yerlerde farmlar mevcuttur; Auroria'da 16x16 Large Farm ve 16x16 Large farm Mahadevi Pumpkin Garden

Warehouse slots and bag slotları full scrollanmıştır, ana karakterde 350g'luk Archeum Crystals, 100g'luk Lumbers ve 25g'luk Fine Lumbers vardır.

Yine ana karakter 10k Honor Point'e, 4/7 GHA Armor'a, Enchant edilmiş Hasla Bow'a, Rank 6 PVP Necklace'a, tüm statlara +7 veren Jury Cloak'a , Farm Cart'a, Harpor Clipper'a, Level 43 Horse ve level 20 üstü 3 diğer 3 pet'e sahiptir, eşek bunlardan biridir.

Ayrıca bu hesapta 3 tane alt karakter vardır bunların Level'ları 15 ile 18 arasıdır, çoğunlukla Worker (Labor) Potlarını içmek için kullanıyorum, bu alt karakterlerden 2si farm questlerinin tamamını yapmış ve hem küçük hem büyük farma sahiptir, sadece son alt karakterde bu gerçekleştirilmedi, dilerseniz gerçekleştirebilirsiniz.

Ana karakter Dahuta Serverındaki saygın ve 300 member'a sahip hem pve hem pvp hemde trade'de aktif bir guildde bulunmaktadır.

Karakterlerde bulunan kurulu tüm farmlar iyi lokasyonlar bulunmakta ve tüm karakterlerde toplam 80'i aşkın Tax Cert. bulunmakta beraber hepsinde Özel Glider - +3 Stat veren özel title ve diğer Founder's Pack'e ait itemlar mevcuttur.

Patron Status'ü 10.01.2014 tarihinde sonlanacaktır.

Özel Mesajdan bana tekliflerinizi iletebilirsiniz, satış hakkında hangi yolla yapacağımızı konuşabiliriz.

Ekran görüntüleri aşağıdadır;
    Glyph Ekranı
    Server Login Ekranı
    Ana karakter Login Ekranı, 8x8 ve 16x16 Farmları kurulu olan
    Level 18 Alt Karakter, 8x8 Farmı kurulu, 16x16 Farmı boşta olan
    Level 15 Alt Karakter, 16x16 Farmı kurulu, 8x8 Farmı boşta olan
    Level 15 Alt Karakter, farm questleri yapılmamış olan

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mberks -- 17 Kasım 2014; 6:27:29 >

• Hocam alıcı değilim. PC de oyun oynamıyorum ama MMORPG leri seviyorum. Zaten PC de oynadığım tek tür, konsolda olmadığı için..

Fakat karakter güzel ve emek verilmiş gibi görünüyor. Satma sebebiniz nedir? Archeage oynamaya başlasam mı diye düşünüyordum da, bu kadar kısa sürede neden hesap satışı başladı göründüğü kadar eğlenceli bir oyun değil mi?
  • Selam mesajı geç gördüm,
    Satma sebebim aslında eski bir MMORPG'yim dolayısıyla eski hissettiğim oyun aşkını bulurum sanmıştım oyunla ilgili olmayıp benimle ilgili bir durummuş :D o sebeple soğudum oyunlardan bende bari satim de hem bana hem başkalarına yararı olsun dedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.