Şimdi Ara

Arche Age mi ESO mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar birkaç arkadasımla birlikte bu 2 oyundan birine baslamayı düsünüyoruz.Endgame de bi amac olan yani max levele ulasınca oyunun bitmedigi pvpsi saglam olan bi oyun istiyoruz.Bu iki oyun hakkında cok olumlu ve cok olumsuz elestiriler okudum.Aranızda oynayan var mı hangisini tavsiye edersiniz.Artıları eksileri nelerdir.

• Oynamadım archeage p2w diyorlar öyleyse direk sil aklından. Oynancak oyunlar belli eso , gw2 , wow vb.
  • Arche Age mi ESO mu diyorsan ben Eso derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 23 Temmuz 2016; 23:42:00 >
  • ESO da adam kalmadı cabal 2 çıkıncaya kadar vakit geçirmek için girmişti millet ESO yu ben de çok beğeniyorum
  • Her iki oyunda farklı sistemleri olan oyunlar ama içerik adına çok fazla beklenti içerisindeysen bence archeage. Ama benim olayım direk pvp ben bıkmadan sıkılmadan pvp yaparım diyorsan eso ki esoda içerik olarak çok zengin olmasına rağmen archeage kadar değil. Şimdi nedenlerine gelirsek bir kaç cümle ile şunları söylerim. Archeage dediğim gibi içerik olarak çok fazla şey sunuyor. BUnların başında craft, korsancılık, trade, pvp, openworld, gibi gibi. Esoda ise bu durum yine buna benzer ama biraz daha kısıtlı gibi diğerine nazaran. Her iki oyunda süper ama şimdi her iki oyunada para verilmesi gerekiyor. Archeage p2w gibi dursada aslında aylık ödemesini yapınca bir çok kısıt kalkıyor ve gerekli olan birçok şeye sahip oluyorsun. Esoda keza onun gibi dlcleri alman gerekiyor ve aylık ödemeni yapman gerekiyor. Sana kalmış bir şey bir kaç video işini kolaylaştırır zaten.
  • ESO Tavsiye Ederim
  • 2000 saatten fazla oynadım sakın archeage oynama geçen zamanına üzülürsün. VPN ile Black desert dene yada bless online gelecek sene sonuna onu bekle.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.