Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.781
Cevap
40
Favori
369.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, ben Beko 42 LB 8477 marka tv aldım. Biss key giremedim, nasıl girebilirim bilgisi olanlar yardım edebilir mi?
  • okazaki kullanıcısına yanıt
    Hocam bahsettiğiniz model ky-kt şasi olup menü 2477 tuşlayıp biss keylerinizi girebilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arçelik / Beko yeni UHD serisi 9486....sonunda Grundig Almanya sitesinden teknik özelliklerine ulaştım

Cihaz Almanya da Grundig VLX 8481 olarak satışta...

Teknik özellikleri

http://ecx.images-amazon.com/images/I/61QE32FH%2BES.pdf

Şimdilik gördüğüm en önemli eksikliği HEVC (H.265) video sıkıştırma kodeğini desteklememesi...diğer yönlerden iyi bir TV olarak görüyorum ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 21 Aralık 2014; 11:59:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: t-con

Hocam bahsettiğiniz model ky-kt şasi olup menü 2477 tuşlayıp biss keylerinizi girebilirsiniz

Teşekkür ederim.
  • 8477 serisi TV yi kullananlar var mı acaba ? varsa yorum alabilirmiyiz ?
  • Arkadaşlar,
    ARÇELİK 55LS9378 nasıl bir tvdir ?
  • Arçelik/Beko 2015 Curved LED TV (Prototip)

Arçelik/Beko 2015 OLED TV (Prototip)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 23 Aralık 2014; 21:02:17 >

• Merhaba arkadaşlar.. Sorum asıl t-con'a ama diğer arkadaşlar da yardımcı olurlarsa sevinirim.. Forumda arama yaparken rastladım ama.. arçelik led 42lb9377ye arçelikin yaptığı en kral tv demişsiniz.. Sizden ricam 42lb9377 42ls9378 ve 42lb8477 arasında kıyaslama yapabilir misiniz? Babamlara alacağız.. Arada bilgisayar ve tablet bağlantısı yaparız ama genelde tv izlenir uydudan.. Kanal geçiş hızı önemli sayılır aslında.. Bunlar dışında film, smart vs çok nadir olur.. Bu üç tv arasından hangisini önerirsiniz @t-con

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9377 ve 9378 tek çekirdekli işlemci...

8477 çift çekirdekli işlemci (kanal geçişleri daha hızlı)ve daha yeni bir platform...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 25 Aralık 2014; 11:12:33 >
  • çok teşekkürler peki 9377 ve 9378 neden daha pahalı sadece şekil mi yoksa panel kalitesi falan mı daha iyi? sadece dış görünüşse çok saçma pahalı olması
  • Merhabalar hocam aslında 9377 ile 9378 serileri aynı şaseyi kullanır.(J5 Şasi) panelleri farklıdır
    8477 serisi ise (8467-8477) firmanın en son çıkardığı hatta uhd televizyonlardada kullandığı ky-kt şaseyi kullanır. 2 şase arasındaki en önemli fark KY-KT şase çift çekirdek işlemciye sahiptir dolayısıyla kanal geçiş hızı veya interaktif kullanımda KY-KT şase bariz üstündür. Ayrıca KY-KT şasede çoklu kanal taşıma/silme mevcuttur.
    J5 şaseye gelirsek baştada belirttiğim gibi 9378'de kullanılan panel 9377'ye göre daha kalitelidir.
    Özellikle 3 boyut performansı Arçelik gurubunun en iyisidir.
    Ses çıkış gücü (2x15watt) ile yine J5 şase üstündür. Benim için kanal geçiş hızı önemli dersen 8467- 8477 , yok kaliteli bi cihaz olsun dersen 9378 almalısın. 9377'yi kafandan sil
  • çok teşekkürler hocam her ikinize de ayrı ayrı.. 8477 alacağız iki güne bir aksilik olmazsa
  • Bence de en doğrusu 8477 arkadaşım..

9378 de gördüğüm kadarıyla üst seri olduğu için daha kaliteli panel,ses sistemi ve kasa şıklığı var ...

Grundig verilerine göre;

9378, Digi9000 platformunu kullanıyor..

8477, Digi9300 platformunu kullanıyor...

Ayrı platformlar yani..Buna göre en yeni teknolojiyi 8477 serisi kullanıyor ve 3D si de pasif...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 25 Aralık 2014; 19:28:44 >
  • Beyler ilginç bir sorunum var beko led smart tv var bende, mesela film atıyorum sabit harddiskten film uzun olduğunda filmin yarısında kapatıyor videoyu diğer videoya atlıyor, normal kısa videolarda böyle bir şey yapmıyor, çıldıracam artık partlı film aramaktan nasıl düzeltebilirim bunu
  • smylmzr kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam cihazınız büyük ihtimal TP-TF şase sorununuz yazılımsal yazılım güncellemesiyle sorununuz çözülecektir.
    TFGRMR.-.S.-.-.V05.020.00 ) . Son sürüm bu olması lazım.
    http://www.arcelik.com.tr/tv-yazilim-indirme-merkezi.html
  • quote:

Merhaba hocam cihazınız büyük ihtimal TP-TF şase sorununuz yazılımsal yazılım güncellemesiyle sorununuz çözülecektir.
    TFGRMR.-.S.-.-.V05.020.00 ) . Son sürüm bu olması lazım.
    http://www.arcelik.com.tr/tv-yazilim-indirme-merkezi.html

Simdi guncelleme yaptim tv kapandi suan acilmiyor siyah ekran var ama tv acik kapatma isigi acik

Hocam biraz bekleyin açılmazsa kurtarma yazılımı atmanız gerekir
  • Musteri hizmetlerini aradim ilk guncelleme yaptığınızdan bir kac saat beklemeniz gerekiyor dedi. Bir de biraz bekledim fisini cikarip takmistim sorun olmaz insallah

Hocam sorun yok emin olabilirsin biraz sonra açılacaktır.Açılmazsa kurtarma yazılımı var attığında anında açılıyor.
  • quote:

Hocam sorun yok emin olabilirsin biraz sonra açılacaktır.Açılmazsa kurtarma yazılımı var attığında anında açılıyor.

Eyvallah hocam sagolasin biraz daha bekleyelik bakalim nolcak. E tv açılmiyorken yazilim nasil atilacak ki mesela

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.