Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.781
Cevap
40
Favori
369.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dlna ile bağlanamayanlar virüs programlarının güvenlik duvarını kapatınca bağlanabilirler.
  • benim tv beko b47-lep-6wv bir türlü trt1 hd kanalını ekliyemiyorum bilen varsa yardım edebilirmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezgin0

benim tv beko b47-lep-6wv bir türlü trt1 hd kanalını ekliyemiyorum bilen varsa yardım edebilirmi.

yayınları nerden alıyorsunuz kablolumu yoksa uydudanmı
  • selam elle kanal arama bölümünden yani dijital manuel arama da sadece bu frekansı aratırsan trt1 hd de dahil bütün kanalları ne kadar kanal varsa hepsini bulacaktır frekans bu 12729\H\30000 ve ağ arama yada şebeke arama seçeneği olacaktır orada aktif yapacaksın yani açık seçeceksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frekansın ortasındaki H harfi Yatay demektir

• Tek tek frekans girip kanal aramada zorlanıyorsanız yada cihazınız otamatik taramada bazı kanalları bulamıyorsa çözüm bu arkadaşlar tek frekansla bütün kanallar ı bulabilirsiniz frekans 12729\H\30000 H yatay V Dikey demektir normalde cihazınızda kayıtlıdır elle tarama moduna gelerek bu frekansın üzerine geliyorsunuz yoksa tp yani transporter kısmına yeni olarak ekleyin şebeke yada ağ açık olarak seçiyorsunuz ve tarama yapıyorsunuz tüm kanalları tek frekansla bulmuş oluyorsunuz bu yöntem bütün uydu cihazları için geçerleidir

• yok arkadaşlar taptım çıkmadı
  • arkadaşlar servis gelip kurdu fabrika ayarlarına getirdim tv yi fakat servisin yaptığı gibi görüntü ayarlarını yapamadım görüntü ve ince ayarlarını bilen varsa tazabilirmi.
  • arkadaslar 2 gün önce beko b42 lep 6b aldık fakat usb den filim izlerken filimin ortalarında filim tekrar başa sarıyor sebebi nedir bilen bir arkadas bizi bilgilendirir mi?
  • böyle bir para bizden istenmedi fakat 35 tl canak ayarı için istediler.bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezgin0

arkadaşlar servis gelip kurdu fabrika ayarlarına getirdim tv yi fakat servisin yaptığı gibi görüntü ayarlarını yapamadım görüntü ve ince ayarlarını bilen varsa tazabilirmi.

Kumanda daki Menü tuşunun altındaki Tools tuşuna bas hazır görüntü ve ses ayarları var orda Canlı Doğal Spor Film ve Eko gibi ordan birini seçebilirsin en iyi sonuçu veriyor bu hazır ayarlar ince ayarlarlarla uğraşmana gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agreenblue -- 15 Mart 2013; 14:07:14 >
  • B22 LW 3320, 55 ekran led tv yeni aldım. USB bağlantısını gerçekleştirdiğimde müzik ve resimleri gösteriyor, filmleri göstermiyor. Kullanım kılavuzuna baktım "Seçilmiş Veri Formatı(ses, resim) diye bir ibare bulunuyor. Televizyon, film formatlarını destekliyor mu desteklemiyor mu bunu öğrenmek istiyorum. Bilgisi olanlar yardım ederlerse sevinirim. İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GRN7

arkadaslar 2 gün önce beko b42 lep 6b aldık fakat usb den filim izlerken filimin ortalarında filim tekrar başa sarıyor sebebi nedir bilen bir arkadas bizi bilgilendirir mi?

bende a47 lep 6b tv var. hiçbir usbde ve filmde öyle sıkıntım olmadı. eğer bazı filmler ise film sorunludur,bütüm filmler yapıyorssa başka usb deneyin yine devam ederse sorun tvdedir, geçmiş olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpine.

B22 LW 3320, 55 ekran led tv yeni aldım. USB bağlantısını gerçekleştirdiğimde müzik ve resimleri gösteriyor, filmleri göstermiyor. Kullanım kılavuzuna baktım "Seçilmiş Veri Formatı(ses, resim) diye bir ibare bulunuyor. Televizyon, film formatlarını destekliyor mu desteklemiyor mu bunu öğrenmek istiyorum. Bilgisi olanlar yardım ederlerse sevinirim. İyi forumlar.

menüden usb veya hdd seçince açılan pencerede USB de olan video-müzik ve resim bölümleri görülür,film görülmüyorsa desteklenmeyen bir formattır dolayısıyla izlenmez,tv bir çok film formatını destekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: medetres

quote:

Orijinalden alıntı: Alpine.

B22 LW 3320, 55 ekran led tv yeni aldım. USB bağlantısını gerçekleştirdiğimde müzik ve resimleri gösteriyor, filmleri göstermiyor. Kullanım kılavuzuna baktım "Seçilmiş Veri Formatı(ses, resim) diye bir ibare bulunuyor. Televizyon, film formatlarını destekliyor mu desteklemiyor mu bunu öğrenmek istiyorum. Bilgisi olanlar yardım ederlerse sevinirim. İyi forumlar.

menüden usb veya hdd seçince açılan pencerede USB de olan video-müzik ve resim bölümleri görülür,film görülmüyorsa desteklenmeyen bir formattır dolayısıyla izlenmez,tv bir çok film formatını destekler

Teşekkürler hocam. USB e girdiğimde sadece resim ve müzik seçeneği çıkıyor. Filmi desteklemiyor galiba.

• merhaba arkadaşlar bende geçen yıl arçelik A46-LEG 3b 117 ekran tv aldım (A46-LEG 6b de olabilir emin değilim). tv den oldukça memnunum görüntüler muhteşem pixel hatasına hiç denk gelmedim, 3d formatlı filmleri izlemek muhteşem. Fakat internetten indirdiğim 1080 p filmleri usb ile izlerken 1 saat dolunca video yu kesiyor pcden izlerken sıkıntı olmuyor. sadece 1080 p filmlerde sıkıntı yapıyor ve çoğunlukla 1 saati doldurmadan sıkıntı yapmıyor çözemedim ve nettede bir yorum bulamadım. sıkıntıyı yaşayan veya sorunu çözmemde yardımcı olabilecek olan varmı ?(Bugün oğluma Rio yu izletmek istedim 1saat 35 dakika sürüyor film 1 saat 06 dakika 57 saniyede videoyu kesiyor ve başa sarıyor o saniyeyi hiç bir şekilde atlata mıyorum veya ileriye saramıyorum.)
  • Beko 42 LEB 6B içinde digiturk uydusu olan tv den aldık 1 buçuk hafta oldu herşey iyi güzel tv den memnunum ama lig tv maçı vardı gaziantep maçıdan baktım şifreli kanal yazıyodu . İlk bir ay bütün kanallar açık değilmiydi normalde ? Lütfen akşam Galatasaray maçı var biri yorum atarsa sevinirim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet97089

Beko 42 LEB 6B içinde digiturk uydusu olan tv den aldık 1 buçuk hafta oldu herşey iyi güzel tv den memnunum ama lig tv maçı vardı gaziantep maçıdan baktım şifreli kanal yazıyodu . İlk bir ay bütün kanallar açık değilmiydi normalde ? Lütfen akşam Galatasaray maçı var biri yorum atarsa sevinirim .

en gerçek yorumu arçelik çağrı merkezi verecektir.
    444 0 888
  • arçelik a40leg6w televizyonumu alalı 6 ay oldu. yaklaşık dört aydır televizyonun sol üst köşesine yakın bir yerde kırmızı nokta oluştu. sorum servisi arasam onarabilirler mi? yada televizyon alıp götürüp günlerce bekletirler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanovat -- 2 Nisan 2013; 17:34:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanovat

arçelik a40leg6w televizyonumu alalı 6 ay oldu. yaklaşık dört aydır televizyonun sol üst köşesine yakın bir yerde kırmızı nokta oluştu. sorum servisi arasam onarabilirler mi? yada televizyon alıp götürüp günlerce bekletirler mi?

arçelik çağrı merkezi 444 0 888 arayın en yakın servise yönlendirirler oradan gerekli bilgiyi alabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.