Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.781
Cevap
40
Favori
369.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eresmer

sadece bu kadarmı..az önce normal bi kanalın üzerinde denedim olmadı..ntvspor şuan şifreli değil şuan denedim yine olmadı..key menüsünün çıkması için kanalın şifrelimi olması gerek :???

biss key ekranının çıkması için kanalın şifreli olmasına gerek yok. menü + 2011 tuşladığınızda çıkması gerekiyor. Belki model kaynaklı uyumsuzluk olabilir. Smart tv değil sanırım.

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız
  • hayır kaç kere denedim olmuyo galiba değilll...peki başka bi çözümü yokmu bununn
  • quote:

Orijinalden alıntı: eresmer

hayır kaç kere denedim olmuyo galiba değilll...peki başka bi çözümü yokmu bununn

Modelinizi internetten araştırdım lakin, arçelik 106 525 modeli kullanan biri müşteri hizmetlerinden öğrendiği kadarıyla bu modedel biss giriş özelliğinin bulunmadığını söylemişler. Bilmediğimiz bir çözüm yok ise receiver tek çare maalesef.

Kaynak:http://www.turkey f o r u m.com/satforum/showthread.php?t=684043 (boşlukları kapatın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamburada -- 13 Şubat 2013; 21:02:52 >
  • arkadaşlar arçelik a37-lep-6b tv de kanal taşıma işlemi yapamıyorum."kanal taşımak için favori moduna geçin" uyarısı çıkıyor.daha önce favori modunda olmadığım halde rahatlıkla taşıma yapabiliyordum ama şuan yapamıyorum.yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: medetres

quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

Orijinalden alıntı: gungun

panelin 4 köşesinden ışık sızması konusunda yaklaşık 20 yıldır alışveriş yaptığımız bayi Ankara Bölge müdürlüğü nezdinde girişimde bulundu.Başka bir bayinin showroom'unda aynı tv'de problem yoktu.Sonucunu bekliyorum.Işık sızması nedeniyle 1 aylık sürede tv'yi değitiren oldu mu bölgeden ses çıkmazsa müşteri hizmetlerine başvuracağım.ekte gece cep telefonu ile çektiğim video'dan bir foto var ileri gelenler bakıp yorum yazarsa sevinirim.koyu sahnelerde 4 köşeden ışık sızıyor.Lütfen incelerken sadece köşeleri dikkate alın ışık sızmasını tam anlayabilmek için karanlıkta videoyu flaşla çekmek zorunda kaldım.En kısa zamanda yanıtlarınızı bekliyorum..[simage][/simage]

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız

4 bin tl lik samsungda bile oluyor arceliktede olmasi normal ama servise haber verin

Öncelikle hayırlı olsun,bu sızma sorunu maalesef led tv lerde henüz aşılamayan bir konudur,diğer markalarda da vardır.(samsung lg vb) ama aslolan kullanıcıyı rahatsız edip etmemesi ki sizde bayağı yoğun görülüyor,Arçelik-Beko bu konuda servis olarak hızlı çözüm üreten kuruluşlardır 2 günlük cihazı bile değiştirdiklerini biliyorum siz servisle irtibata geçin çözüme ulaşacaksınız eminim, ürün değişimi yada ücret garantisi şeklinde olabilir,keyifli seyirler dilerim

Herkese ilgisi için teşekkür ederim.a55 lep 6b olan tv'yi 24 Ocak tarihinde montajladılar.Işık sızması sorununu 1 gün sonra servise haber vermiştim.Onlar ''tüm led tv'de var arıza değil dediler''ısrarım sonucu eve eleman gönderip normal dediler .Müşteri Hizmetleri'ne başvurdum.24 saat geçmeden servisten benim de tanıdığım başteknisyen bize geldi ayrıca başka bir tv getirdiler.Amaçları hepsi aynı demekti ancak sorunu gördüle(getirdikleri tv'de sızma sorunu yoktu)ve değişim için rapor yazdılar.Fabrika değişim için aynı gün onay verdi.Şimdi yeni ürünü bekliyorum.Başteknisyene rica ettim bizzat o getirip kuracak.Bana yeni gelecek ürün için tavsiyeleriniz nelerdir.Yanıtlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gungun -- 14 Şubat 2013; 16:22:22 >
  • almayın arkadaşım o fiyata lg samsung bişeler alın pişman olursunuz almayın üstüne basa basa söylüyorum almayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Un4Given35

almayın arkadaşım o fiyata lg samsung bişeler alın pişman olursunuz almayın üstüne basa basa söylüyorum almayın

Arkadaşım almayın diyorsun sebeb? forumda Smasung lg vb sorunlarda muhatab bile bulamıyorsunuz en azından çözüm üretilip gerekirse de değişim yapılıyor siz bu kadar kısa sürede Samsung değişim duydunuz mu servise bile ulaşamazsınız istanbul'da 2 adet servisleri var tv için beko benim babam değil koça gerektiğinde eleştiride yaparım ama almayın üstüne basarak söylüyorsunuz ,Ben kullanıyorum tüplü tv den lede geçtim 3-d si olsun diğer tüm özelliklerini de kendimce kullanıyorum işimi de görüyor ben fiyat olarak ta 47 inc olanını 1750 nakite kendimce uygun aldım gerisi laf-ı güzaftır.
  • arcelik 40 inç led 3d tv görüntüde bi sikinti var gibi..göruntude sanki hizli kareler atlatamiyor devami geriden geliyor.gölgesi var gibi..bunu yasayip sorunu gideren var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpercanxxx

arcelik 40 inç led 3d tv görüntüde bi sikinti var gibi..göruntude sanki hizli kareler atlatamiyor devami geriden geliyor.gölgesi var gibi..bunu yasayip sorunu gideren var mi

bende a47 lep 6b modeli var. ne 3d ne hd ne sd de bir görüntü problemi yok....
  • Bende guruba bugün itibari ile B42 LEP 6B ile katılmış oldum. Ancak üni dolayı daha televizyonu göremedim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rallyman61

Bende guruba bugün itibari ile B42 LEP 6B ile katılmış oldum. Ancak üni dolayı daha televizyonu göremedim :)

hayırlı uğurlu olsun. güle güle kullan. tadını çıkarmaya bak
  • yorumlara baktığım zaman youtube bazen giremediğini söyleyen arkadaşlar var.
    sanırım ben çözümü buldum.
    eğer tarih ve saat ayarı yapılmamışsa youtube girmiyor
    tarih ve saat ayarı yaptıktan sonra youtube giriyor.
  • Ben de bu beko nun smart özellikli 3d li tvlerini araştırdım.dün bayiiden B42 -LEP-6B 106 ekran led televizyona baktım.görüntü kalitesi gerçekten mükemmeldi.6 adet gözlük veriyorlar.kablosuz internet var.Benim asıl bu ürüne bakma sebebim 1 yıllık lig tv hediyesi var.hesap ettim aşağı yukarı senelik 350-400 tl lig tv.bu üründe bedavaya geliyor.
    Yalnız bayii en son 2000 tl ye bıraktı bu televizyonu.Sabah internetten araştırayım dedim gittigidiyorda şuan 1799 tl ye satılıyor.Fiyat çok uygun 1 senelik lig tv olunca da baya cazip oluyor
    bu Tvlerden kullananlar nasıl tavsiye ederler mi bu ürünü?

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu-sistemleri/beko-b42-lep-6b-led-tv-3d-dahili-uydu-6-gozluk-78024471
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_impossible

Ben de bu beko nun smart özellikli 3d li tvlerini araştırdım.dün bayiiden B42 -LEP-6B 106 ekran led televizyona baktım.görüntü kalitesi gerçekten mükemmeldi.6 adet gözlük veriyorlar.kablosuz internet var.Benim asıl bu ürüne bakma sebebim 1 yıllık lig tv hediyesi var.hesap ettim aşağı yukarı senelik 350-400 tl lig tv.bu üründe bedavaya geliyor.
    Yalnız bayii en son 2000 tl ye bıraktı bu televizyonu.Sabah internetten araştırayım dedim gittigidiyorda şuan 1799 tl ye satılıyor.Fiyat çok uygun 1 senelik lig tv olunca da baya cazip oluyor

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu-sistemleri/beko-b42-lep-6b-led-tv-3d-dahili-uydu-6-gozluk-78024471

Babam 1200 e almış. Arkadaşı bayi müdürü lig tv istememiş birde tanıdık olunca bu fiyata vermişler. Yanında kablosuz modemi hediye olarak vermişler. eğer 1200 gibi bir rakama almasaydık bunu kolay kolay aldırmazdım.

Üni okuduğum için şehir dışındayım. Hafta sonu eve gidince evdeki canavar pc'yi takıp full hd oyun oynamak için can atıyorum. Güzelde 5.1 ses sistemim var.

Şuan için tek sorun HDMI kablosu. Bu konuda ne alacağıma daha karar veremedim.
  • Merhaba arkadaslar,

Daha once soruldumu bilmiyorum, Beko b42-lep-6b led tv'nin D-smart destegi var mi? Yani dahili uydu alicisinda D-smart calisiyor mu?
  • bunu dsmart ya da arçelik bayisine sorarsanız daha doğru olur sanırım ya da kullanlar varsa da buradan da söyleyebilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 21 Şubat 2013; 1:16:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pritz21

Merhaba arkadaslar,

Daha once soruldumu bilmiyorum, Beko b42-lep-6b led tv'nin D-smart destegi var mi? Yani dahili uydu alicisinda D-smart calisiyor mu?

çalışır d smart modülü arkadaki girişe takarsanız kullanabilirisiniz,çünkü digitürk çalışıyor
  • Tv'nin içindeki uydu alıcısı d-smart desteklıyormu ?
  • quote:

Ben de bu beko nun smart özellikli 3d li tvlerini araştırdım.dün bayiiden B42 -LEP-6B 106 ekran led televizyona baktım.görüntü kalitesi gerçekten mükemmeldi.6 adet gözlük veriyorlar.kablosuz internet var.Benim asıl bu ürüne bakma sebebim 1 yıllık lig tv hediyesi var.hesap ettim aşağı yukarı senelik 350-400 tl lig tv.bu üründe bedavaya geliyor.

2000 TL'mi düşünmeden al derim ben aldım 2400'e lig tvsi içinde
  • quote:

beko ile arçelik arasında fark yok ise o televizyon pahalı. ben a47 lep 6b yi 1600 e aldım. üstelik lig tv hediyesi var...
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.