Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.781
Cevap
40
Favori
369.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • panelin 4 köşesinden ışık sızması konusunda yaklaşık 20 yıldır alışveriş yaptığımız bayi Ankara Bölge müdürlüğü nezdinde girişimde bulundu.Başka bir bayinin showroom'unda aynı tv'de problem yoktu.Sonucunu bekliyorum.Işık sızması nedeniyle 1 aylık sürede tv'yi değitiren oldu mu bölgeden ses çıkmazsa müşteri hizmetlerine başvuracağım.ekte gece cep telefonu ile çektiğim video'dan bir foto var ileri gelenler bakıp yorum yazarsa sevinirim.koyu sahnelerde 4 köşeden ışık sızıyor.Lütfen incelerken sadece köşeleri dikkate alın ışık sızmasını tam anlayabilmek için karanlıkta videoyu flaşla çekmek zorunda kaldım.En kısa zamanda yanıtlarınızı bekliyorum..[simage][/simage]

• geçenlerde a47 lep 6b model tv aldık. 3d performansı hem filmlerde hem de oyunlarda gaet iyi. normal hd yayınları 3dye çevirdiğimde ise derinlik iyi. fakat cihazın wifi performansı kötü ve ayrıca bu cihzda dlna özelliği var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melek63

geçenlerde a47 lep 6b model tv aldık. 3d performansı hem filmlerde hem de oyunlarda gaet iyi. normal hd yayınları 3dye çevirdiğimde ise derinlik iyi. fakat cihazın wifi performansı kötü ve ayrıca bu cihzda dlna özelliği var mı?

dlna cihazda var. ben çok güzel kullanıyorum: bilgisayardaki videoları tv'de izleyebiliyorum. videolar 720p'den yüksek çözünürlükte ise yani 1080p ise örneğin, sorun çıkıyor: takılmalar oluyor. ama kullanım kılavuzunda bunu belirtmişler: modemin n bağlantısının olması gerektiğini yazmışlar. n bağlantısı da diğer bağlantı türlerinden daha hızlı. benim modem de n bağlantı hızını desteklemiyor.
    bence de 3d kalitesi çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemyisgolvey

quote:

geçenlerde a47 lep 6b model tv aldık. 3d performansı hem filmlerde hem de oyunlarda gaet iyi. normal hd yayınları 3dye çevirdiğimde ise derinlik iyi. fakat cihazın wifi performansı kötü ve ayrıca bu cihzda dlna özelliği var mı?

dlna cihazda var. ben çok güzel kullanıyorum: bilgisayardaki videoları tv'de izleyebiliyorum. videolar 720p'den yüksek çözünürlükte ise yani 1080p ise örneğin, sorun çıkıyor: takılmalar oluyor. ama kullanım kılavuzunda bunu belirtmişler: modemin n bağlantısının olması gerektiğini yazmışlar. n bağlantısı da diğer bağlantı türlerinden daha hızlı. benim modem de n bağlantı hızını desteklemiyor.

smart özelliklerin içerindeymiş dlna yeni gördüm. ama bağlantıyı kuramadm biraz kurcalamam gerek sanırım.sendeki yazılım sürümü ne şuan ?

• quote:

quote:

quote:

smart özelliklerin içerindeymiş dlna yeni gördüm. ama bağlantıyı kuramadm biraz kurcalamam gerek sanırım.sendeki yazılım sürümü ne şuan ?

windows 8 kullanıyorum. paylaşımlardan medya paylaşımlarını açmanız yeterli olur sanırım.

bu mümkün olmazsa, samsung all share diye bir program var.
    http://www.samsung.com/global/allshare/pcsw/

seyretmek istediğiniz videoları, bilgisayardaki belgelerim klasörü içindeki videolar klasörüne koyuyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemyisgolvey -- 9 Şubat 2013; 21:06:36 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

windows 8 kullanıyorum. paylaşımlardan medya paylaşımlarını açmanız yeterli olur sanırım.
    bir de, samsung all share diye bir program var. o da yüklü.
    http://www.samsung.com/global/allshare/pcsw/

seyretmek istediğiniz videoları, bilgisayardaki belgelerim klasörü içindeki videolar klasörüne koyuyorsunuz.

sağol birader dediğin gibi yaptım ve eriştim belgelere.

• arkadaşlar daha önce konuşuldu ama bende beko f82-208 led tv var.ntv spor trt hd maçları izleyemiyorum..
    her hangi bir program çıktı mı acaba bunun için..biss şifresi olmuyor maalesef..
  • TV'ye tarayıcı filan koysalar çok daha iyi olacak sadece tvde kayıtlı sıtelere gırıyor baska bırsey yaptıgı yok
  • tv yi herhanggii bbii kanalda kapatiyorum ama hep trt1 ile aciliyor bu ayar mi yyadaa hatta mi.buu sorunuu cözen var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: medetres

quote:

Orijinalden alıntı: brak92

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

Orijinalden alıntı: nodar

quote:

Orijinalden alıntı: cyberkuvvet

evet arkadaşlar beko 3D led tvlerde biss key girmeyi anlatacağım.

1-menü tuşuna basıp , kaynak ayarı bölümüne geliyoruz.Ve 2011 tuşluyoruz.Bu işlemi hangi kanalı açıcaksanız yapmanız lazım. (NTVSpor , Idman Azerbaycan v.s.)
    2-biss penceresi açılıcaktır.Sonrasında ekle bölümünden 16 haneli biss keyleri giriyoruz.
    3-Yanlız şuna dikkat edin.Tv versiyon v04.004.00 olması lazım şuanki son firmware'dür.

BİSS KEYLER

Idman Azerbaycan (1234560065432100) - UEFA - ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇLARI
    Ntvspor (A021230035461400) - İSPANYA LİGİ

Bir eklemede ben yapayım!

AzTv Azerbaycan Kanalı İtalya ligini veriyor biss keyi idman ile aynı ama keyi maç esnasında her kanala ayrı ayrı girilmesi gerek.

idman keyleri değişti bu ayın basında sıkıntı yaşayan oldumu?

Frekansı 10964 olarak değil 10965 frekansı ile ekleyin yeni şifreler;
    Az tv
    001fff 01 123456c96543219c
    İdman
    001fff 05 3453450034534500

Bu şifrelerle açılıyor hocam sıkıntı yok tekrar deneyin.

arkadaşlar arçelik a37-lep-6b tv de biss olayını yapamıyorum..kaynak ayarına girip 2011 yapıyorum fakat menü açılmıyor..yardımlarınızı bekliyorum

tv açıkken "MENÜ" basın ilk ikon görüntü ayarları çıkacak o durumdayken hızlı şeklide kumandadan "2011" tuşlayın çıkacaktır.örneğin NTVspor üzerindeyken yapın hemen açılacaktır .deneyin olacaktır iyi seyirler.

arkadaşlar daha önce konuşuldu ama bende beko f82-208 led tv var.ntv spor trt hd maçları izleyemiyorum..
    her hangi bir program çıktı mı acaba bunun için..biss şifresi olmuyor maalesef..

• quote:

Cihazınız hayırlı olsun,cihazda WİFİ var lakin modem le arasında duvar varsa pek verimli olmuyor benim tv duvarda asılı yan odadaki WİFİ yi algılamıyor kablolu kullanıyorum,DLNA özelliği mevcut kullanma kılavuzunu okuyarak dlna özelliği ile pc den paylaşım yapabilirsiniz.keyifli seyirler dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aysenbebe

TV'ye tarayıcı filan koysalar çok daha iyi olacak sadece tvde kayıtlı sıtelere gırıyor baska bırsey yaptıgı yok

maalesef smart özelliği(onlar inter@ktif ) diyorlar youtube ve facebook dışında pek işe yarar kanal yok yerli muadili vestelde bile içerik daha fazla web browser özelliği yok dediğiniz gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpercanxxx

tv yi herhanggii bbii kanalda kapatiyorum ama hep trt1 ile aciliyor bu ayar mi yyadaa hatta mi.buu sorunuu cözen var mi

ilginç ben hangi kanalda kapatırsam orda açılıyor,favori kanal oluşturmuş olabilirsiniz kontrol ediniz
  • quote:

quote:

Cihazınız hayırlı olsun,cihazda WİFİ var lakin modem le arasında duvar varsa pek verimli olmuyor benim tv duvarda asılı yan odadaki WİFİ yi algılamıyor kablolu kullanıyorum,DLNA özelliği mevcut kullanma kılavuzunu okuyarak dlna özelliği ile pc den paylaşım yapabilirsiniz.keyifli seyirler dilerim.

teşekkür ederim birader. modem 2 metre önde bazen görmediği oluyor ama kablo çektim hallettim.dlna özelliğinide başardım. cihaz gerçekten kaliteli cihaz.sadece yazılımla web browser yükleseler ve birde şu haunted forest 3d yi bulabilsem harika olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: gungun

panelin 4 köşesinden ışık sızması konusunda yaklaşık 20 yıldır alışveriş yaptığımız bayi Ankara Bölge müdürlüğü nezdinde girişimde bulundu.Başka bir bayinin showroom'unda aynı tv'de problem yoktu.Sonucunu bekliyorum.Işık sızması nedeniyle 1 aylık sürede tv'yi değitiren oldu mu bölgeden ses çıkmazsa müşteri hizmetlerine başvuracağım.ekte gece cep telefonu ile çektiğim video'dan bir foto var ileri gelenler bakıp yorum yazarsa sevinirim.koyu sahnelerde 4 köşeden ışık sızıyor.Lütfen incelerken sadece köşeleri dikkate alın ışık sızmasını tam anlayabilmek için karanlıkta videoyu flaşla çekmek zorunda kaldım.En kısa zamanda yanıtlarınızı bekliyorum..[simage][/simage]

4 bin tl lik samsungda bile oluyor arceliktede olmasi normal ama servise haber verin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

Orijinalden alıntı: gungun

panelin 4 köşesinden ışık sızması konusunda yaklaşık 20 yıldır alışveriş yaptığımız bayi Ankara Bölge müdürlüğü nezdinde girişimde bulundu.Başka bir bayinin showroom'unda aynı tv'de problem yoktu.Sonucunu bekliyorum.Işık sızması nedeniyle 1 aylık sürede tv'yi değitiren oldu mu bölgeden ses çıkmazsa müşteri hizmetlerine başvuracağım.ekte gece cep telefonu ile çektiğim video'dan bir foto var ileri gelenler bakıp yorum yazarsa sevinirim.koyu sahnelerde 4 köşeden ışık sızıyor.Lütfen incelerken sadece köşeleri dikkate alın ışık sızmasını tam anlayabilmek için karanlıkta videoyu flaşla çekmek zorunda kaldım.En kısa zamanda yanıtlarınızı bekliyorum..[simage][/simage]

4 bin tl lik samsungda bile oluyor arceliktede olmasi normal ama servise haber verin

Öncelikle hayırlı olsun,bu sızma sorunu maalesef led tv lerde henüz aşılamayan bir konudur,diğer markalarda da vardır.(samsung lg vb) ama aslolan kullanıcıyı rahatsız edip etmemesi ki sizde bayağı yoğun görülüyor,Arçelik-Beko bu konuda servis olarak hızlı çözüm üreten kuruluşlardır 2 günlük cihazı bile değiştirdiklerini biliyorum siz servisle irtibata geçin çözüme ulaşacaksınız eminim, ürün değişimi yada ücret garantisi şeklinde olabilir,keyifli seyirler dilerim

• Bende 82-210 led vardı köşelerde o şekilde ışık sızmaları vardı değiştirttim direkt yenisi geldi ancak onun yerine üzerine ücret ödeyip 40Leg6b aldım. Onda da Digitürk CI+ modül kullanıyordum Cihazıda problem oluştu tekrardan başlatılacak diye hata veriyordu ancak servis yeni sürümünü yükleyip düzeldi şimdi herhangi bir problemi yok gayette memnunum ama o ışık sızması bunda da var garantisinin bitmesine az kala müşteri hizmetlerini arayıp çağrı açtırıp onuda değiştirtirim :D Not olarak belirteyim herhangi bir arızanız olursa direkt Müşteri Hizmetlerini arayın o şekilde daha çok ilgileniyorlar servisler için + puan bunlar bilginiz olsun :))
  • slm arkadaşlar ben beko F 94 525 lcd tv aldım..şşimdi ntvspor, idman tv, az tv vb kanallar şifreleniyo bazen..bu şifreleri nasıl çözebilirim..çok aradım ama key bölümünü bulamadım.bana yardımcı olurmusunuz çok acil akşama maç varda
  • quote:

Orijinalden alıntı: eresmer

slm arkadaşlar ben beko F 94 525 lcd tv aldım..şşimdi ntvspor, idman tv, az tv vb kanallar şifreleniyo bazen..bu şifreleri nasıl çözebilirim..çok aradım ama key bölümünü bulamadım.bana yardımcı olurmusunuz çok acil akşama maç varda

Örneğin NTVSpor şifreliyken kumandadan MENÜ ye basıp ardından 2011 tuşlayın biss key bölümü açılacaktır. İnternetten bulduğunuz keyleri girip kanalları açabilirsiniz.
  • sadece bu kadarmı..az önce normal bi kanalın üzerinde denedim olmadı..ntvspor şuan şifreli değil şuan denedim yine olmadı..key menüsünün çıkması için kanalın şifrelimi olması gerek :???
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.