Şimdi Ara

***Mini Fırın Tavsiyesi*** ... arçelik suf-4000 deneyimi ... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
4
Favori
19.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    selam,
    50 lt. sadece korkmaz ve arzum'da var ancak onlarla ilgili olumsuz yorumlar hatırlıyorum ...
    birara 48 lt. arçelik vardı artık üretilmiyor ...
    45 lt. arçelik suf-5000 meb / msgı ve simfer 4552 / 4502 modelleri en iyi seçenekler ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 31 Ekim 2018; 22:5:24 >
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim peki Arçelik 5000 modeli ile Beko’nun karşılığı aynı modeli arasında kalite farkı var mıdır ikisi arasında kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laurin Klement L kullanıcısına yanıt
    ben zamanında incelemiştim kontrol panelinde ve tutma kolunda tasarım farkı vardı ve sadece yakından bakınca anlaşılan küçük şeylerdi, onların dışında arçelik/beko ürünleri aynı ...
    O zaman ikisinden birini alalım. ÖTV de kalktı yarına fiyatlar belli olur 629 liraydı biraz daha düşer sanırım

suf-5000meb 500'ün altına düşebilir ... takip edin genelde bu site iyi yorum alıyor ...https://www.beyazavm.com/urun/arcelik-suf-5000-meb-firin
    bir de mf-44 modeli var eskiden beğenilen bir modeldi şimdi üretimi yok ancak şurada stokta var görünüyor, isterseniz fiyatı takip edin iletişimden kendilerine soru sorabilirsiniz cevap verirler, benim de alış verişim oldu izlenimim olumlu ...https://www.arcesdtm.com/urun/arcelik-mf-44-kei-elektroturbo-mini-firin-inox
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

selam,
    50 lt. sadece korkmaz ve arzum'da var ancak onlarla ilgili olumsuz yorumlar hatırlıyorum ...
    birara 48 lt. arçelik vardı artık üretilmiyor ...
    45 lt. arçelik suf-5000 meb / msgı ve simfer 4552 / 4502 modelleri en iyi seçenekler ...
    48 lt olan Arçelik, aslında 44lt turbo fanlı olan modelin fan sisteminin çıkarılmış haliydi. Ondan hacim farkı vardı hocam. Yoksa kasa ve tepsiler MF44 veya SUF5000 ile aynı.
    Yerli üretimlerde ÖTV olmuyor zaten.
  • quote:

suf-5000meb 500'ün altına düşebilir ... takip edin genelde bu site iyi yorum alıyor ...https://www.beyazavm.com/urun/arcelik-suf-5000-meb-firin
    bir de mf-44 modeli var eskiden beğenilen bir modeldi şimdi üretimi yok ancak şurada stokta var görünüyor, isterseniz fiyatı takip edin iletişimden kendilerine soru sorabilirsiniz cevap verirler, benim de alış verişim oldu izlenimim olumlu ...https://www.arcesdtm.com/urun/arcelik-mf-44-kei-elektroturbo-mini-firin-inox
    Bahsettiğiniz alt kısımın tepsiden çok uzakta kalması olayı suf5000 modelindede varmı acaba ?
  • Legend_84 kullanıcısına yanıt
    suf-5000 modelinin kademeleri doğru tasarlanmış böyle bir sorunu yok, en altta da tepsi rafı var, ayrıca rezistanslar kapalı, temizliği daha kolay, bizimkinin fanı yanda 5000'de arkada ...
    yuvarlak tepsi tel raf üzerine konuyor, ekstra kare tepsi ise direkt rafa giriyor bizimkinde bu eksik ...
    birara arçelik bayiine uğramıştım kare tepsi sordum o zaman 30 liraydı, hazırda bulunmuyor sipariş verirsek getirtiyorlarmış, şimdi gitsem 50 derler, aslında kare tepsi almayı düşünmüştüm ama ilk sayfada belirttiğim gibi başka şekilde çözüm bulunca tepsiyi unuttuk gitti ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 2 Kasım 2018; 15:5:32 >
    Peki sizce Suf5000 ciddi bir fiyatı olmasına rağmen alınmaya değermi ? yoksa aynı ayarlarda daha ucuz markaların ürünlerinimi tercih etmek mantıklı olur ?
    Şimdi Suf5000 alıp yahu zaten iyi pişirmiyor, yada bi tarafı yakıyor bi tarafı pişirmiyor, kekler iyi kabarmıyor vs. deyip keşke bu kadar para vermeseydik durumu olurmu sizce :)
  • Legend_84 kullanıcısına yanıt
    suf 5000 iyi olmasına iyi ancak 500'lü rakamları vermeye değer mi, bu tamamen bütçeye bağlı bir durum, ben suf-4000'i 250'ye almıştım ama sonradan ona bile fazla demiştim ...
    netice itibariyle şimdi alacak olsaydım simfer 4552 veya simfer 4502 modellerinden birini seçerdim, bir de dijital olan simfer 4558 var bunu da seçeneklere ekleyelim, benim önerim bu şekilde ancak siz yine de mağazalarda arçelik ve simfer modellerini inceleyin aklınıza yatanı alın ...
    Bugün baktım 749 liraydı Arçelik’te akşam internet sitesine baktım 578 lira 9 taksitte varmış. Kuzenim memlekette Beko bayisi belki geliş fiyatına ya da az karla verebilir sormakta fayda var geliş fiyatında fazla kar yoktur sanırım

verdiğim linkte kargo dahil 519 liraydı, tabii ki tanıdık bayi varsa sormakta yarar var, 400-450'lik bir fiyata verirse süper olur ...
    O fiyata verebilirse süper olur gerçi Beko tv de bizim şehirdeki bayinin verdiği son fiyatı vermişti akraba da olsa bir yere kadar anlaşılan :)

• quote:

suf-5000 modelinin kademeleri doğru tasarlanmış böyle bir sorunu yok, en altta da tepsi rafı var, ayrıca rezistanslar kapalı, temizliği daha kolay, bizimkinin fanı yanda 5000'de arkada ...
    yuvarlak tepsi tel raf üzerine konuyor, ekstra kare tepsi ise direkt rafa giriyor bizimkinde bu eksik ...
    birara arçelik bayiine uğramıştım kare tepsi sordum o zaman 30 liraydı, hazırda bulunmuyor sipariş verirsek getirtiyorlarmış, şimdi gitsem 50 derler, aslında kare tepsi almayı düşünmüştüm ama ilk sayfada belirttiğim gibi başka şekilde çözüm bulunca tepsiyi unuttuk gitti ...
    Suf-5000mgsı modeli eski mf 44 kei modelinin fan sisteminin geliştirilmiş versiyonu olmuş bir kaç Program değiştirilmiş. Kullanma kılavuzunda okudum suf 5000mgsı modeli aynı anda bir çok tepsiyi pişirebiliyor eski modeli öyle değil. Eski modelinin gücü 2200 Watt iken bu 2400 Watt olmuş. Sanırım arka fanın orada da ısıtıcı var. Sörf programı var. Harika fırın olmuş yeri büyük fırın kadar olamayanlar için mükemmel Seçim. Tam boy fırınlarından hiç eksiği yok aratmaz da
  • Arkadaşlar merhaba, Arçelik suf 5000 mgsı fırında aynı anda iki tepsi börek ya da yemek pişiren oldu mu, tepsi yerlerini değiştirmeden iyi pişiyor mu? Yarın almalıyız lütfen kullananlar cevap versin hiçbir yerde bilgi bulamadım bu konuda...
  • derinsuvari kullanıcısına yanıt
    5000 meb kullanıyorum. MGSI de sadece fanla ısıtma özelliği ve inox olması var. Bizimkinde aynı anda tavuk ve kabak tatlısı yaptım fakat tek dikkat etmeniz gereken şey düz tepsi ile tel ızgarada aynı anda pişirme yapabilirsiniz. Sebebi havanın rahat dolaşabilmesi. Yani iki tane fırını tam kaplayacak tepsi ile pişirme yapamazsınız. Zaten iç hacmi çok büyük olduğu için rahat edersiniz. Gerek ısınma hızı gerek büyüklüğü ile mükemmel bir fırın. Geçen gün haşlanmış tavuğu kapalı fırına koydum. Isınması ve kızarması 20 dakika sürdü, inanamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: derinsuvari

Arkadaşlar merhaba, Arçelik suf 5000 mgsı fırında aynı anda iki tepsi börek ya da yemek pişiren oldu mu, tepsi yerlerini değiştirmeden iyi pişiyor mu? Yarın almalıyız lütfen kullananlar cevap versin hiçbir yerde bilgi bulamadım bu konuda...
    merhaba aldınız mı fırını ?
    mgsı 570 TL
    MEB 470 TL
    arada 100 TL fark var ama hangisi iyiyse onu alalım bence : ) tahmini kaç yıl gider bu tarz ürünler ?
  • çevremde Luxell lx-3675 usta börekçi kullanan 3 aile var, ürünü biraz inceledim işçilik kalitesi arçelik ve simfer modellerine nazaran vasat ama ısıtma performansı çok iyi ... çift tepsili, turbolu, iç aydınlatmalı ... fiyatı uygun ve kullananlar gayet memnun, internette 255'ten başlıyor ...
  • quote:

çevremde Luxell lx-3675 usta börekçi kullanan 3 aile var, ürünü biraz inceledim işçilik kalitesi arçelik ve simfer modellerine nazaran vasat ama ısıtma performansı çok iyi ... çift tepsili, turbolu, iç aydınlatmalı ... fiyatı uygun ve kullananlar gayet memnun, internette 255'ten başlıyor ...
    mini fırın arayanlar;
    üst mesajda bahsettiğim Luxell lx-3675 usta börekçi'yi bugün bizzat denedim, şiddetle ve hararetle öneriyorum ...
    açıkçası ilk bakışta "ucuz mal" izlenimine kapılıyorsunuz ancak performansı onun 2 katı fiyatındaki bizim arçelik'i beşe hem katlar hem çarpar ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 12 Temmuz 2019; 21:18:6 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.