Şimdi Ara

ARÇELİK BÖLGESEL SICAK FIRSATLARI (İLK MESAJ GÜNCEL)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
19
Favori
16.684
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arçelik Yeni internet sitesi tasarımına geçti, artık tüm kampanyaları;https://www.arcelik.com.tr/kampanyalar/ sayfasından öğrenebiliyoruz, bu sebeple bu sayfayı sadece İnternet sitesinde yer almayan bölgesel-yayımlanmamış kampanyalar ile güncelleyeceğim.

Güncel kampanyalar;
    1) Arçelik İzmir, Aydın, Manisa, Antalya, Isparta, Burdur, Muğla, Afyon, Kütahya, Uşak, Denizli...illerindeki bayilerimiz için asistin kartsız işlem entegrasyonu kullanılarak 21 Haziran 2017 – 31 Temmuz 2017 tarihlerinde 2020 NY (7217620114), 2052 DY (7247620114) ve 2060 DD (7501020075) model derin dondurucularda 200 TL’lik indirim kampanyası tanımlanmıştır.

2) İzmir iline özel çamaşır makinesi kategorisini hareketlendirmek adına 07 – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında 7103 Y (7168350100) model çamaşır makinesi alan tüketicilere seçili kea ürünleri hediye & indirimli kampanyası tanımlanmıştır.
    Seçili kea ürünleri:

8937371100 3280 C
    8835071100 K 1251

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltendymion -- 11 Temmuz 2017; 18:42:17 >

• Üzerinize alınmayın. Bir haber gördüm.

Otv yok diyerek neler yapılıyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyaz eşya alacağım ama 580 lt 3100 küsüre arçelik alacağıma 683 lt a++ profilo buzdolabı var 2700 civarı kargo dahil. Bosch siemens fabrikasında yapılıyor bilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Üzerinize alınmayın. Bir haber gördüm.

Otv yok diyerek neler yapılıyor...

+1.
  • NoFrost buzdolaplarında kampanyanız yok mu acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Madde 5-6 ve 7'de indirimli No-frost buzdolabı fırsat ürünlerini yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltendymion -- 4 Mart 2017; 15:40:23 >
  • ltendymion L kullanıcısına yanıt
    Onlar bütçemizi aşıyor malesef 1500e kadar bakınıorum

• inexo kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Aslında haklısınız fakat bu firmaların değil hükumetin ayıbı.
    Firmalar Kur artışını Ocak ve şubat ayı başında fiyatlarına %8 ila 10 arası yansıttılar, fakat Enflasyonun yükseleceğini ve çıkacak kriz nedeniyle refarandumda Evet oylarında azalma yaşanacağını öngören hükumet yetkilileri müthiş bir ara formül bularak 3 Şubat'ta 1 şubattan geçerli olarak. Zorunlu ihtiyaç olan Beyaz eşya'dan alınan %6,7 ÖTV'yi geçici olarak (30 Nisan'a kadar) kaldırarak bir nevi enflasyonun etkilerini nisan sonuna ertelediler. Yani eğer beyaz eşya ihtiyacınız var ise Nisan sonuna kadar alın yoksa refarandum sonucu ne çıkarsa çıksın kur böyle devam ederse(ki edeceğe benziyor) tekrar ÖTV geri geldiğinde fiyatların artması kaçınılmaz olacak. Yani ÖTV yok ama Enflasyon var.

• 6 nolu kampanyaniz 2923 tl ye satılıyor.http://www.arcbayicatalbas.com/Arcelik-2476-CEI-A-Kombi-No-Frost-Buzdolabi,PR-5088.html?ref=akakce&source=mobil&v=1.21.5

• Bu telve makineleri cok pahalilandi 2 senede

• dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Yeni bir model var, bize geldi ama her bayii'de var mı bilmiyorum. 5070 NF modeli Arçelik.com.tr'de yok. internette şurada buldum özelliklerini;http://www.asilev.com.tr/Arcelik-5070-NF-Buzdolabi,PR-1922.html Biz 1399 TL'ye YKB kartlarına 12 taksitle satıyoruz, tabi her bayii kendi fiyatını belirleyecektir. Tek kötü yanı Made in Thailand
  • Bizde simens buzdolabı var hiç iyi değil
    Arçelikte eski kalite yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 4 Mart 2017; 14:51:4 >
  • donanımhaberiçin D kullanıcısına yanıt
    internetten Beyaz eşya alınmasını pek tavsiye etmiyorum, sebepleri çok fazla, şu anda o konuyu yazmayacağım. Yakınınızdaki Arçelik bayii ile görüşüp ödemenize göre iskontolar alabilirsiniz. Benim yazdığım fiyatlar Arçeliğin önerdiği maksimum peşin ve ya Peşin fiyatına kredi kartına taksitli fiyatlarıdır.
  • ltendymion L kullanıcısına yanıt
    Hmm evt biliorum o modeli, 4-5 yıl öncesi bir model ancak bu fiyata bu model de çok yüksek malesef. 1000-1100 civarı olabilirse niyetlenebilirim.

• 666azazel kullanıcısına yanıt
    Fiyatı umursamam kalite önemli diyorsanız önerim Miele. Ben Bosch kullanıyorum, bizim sattığımız Arçeliklerden bir farkı yok kalite olarak. Arkadaşımda Siemens var, biraz daha iyi gibi ama fiyat ve parça sıkıntılı, Alman üretimi olanlar sağlam ama bulmak zor ve parçası pahalı, Annemde Hotpoint var kalitesi eh işte dedirtiyor, bozulsa servisi sıkıntılı, parçaları yine ithal. Vestel-Indesit-LG-Samsung'a hiç girmiyorum, çünkü bilmiyorum kalitelerini.
  • göktuğbey kullanıcısına yanıt
    Telve makineleri Arçeliğin adet olarak en çok sattığı ürün evet haklısınız fiyatı yüksek ve gittikçe yükseliyor. Bu arada ilk mesaja yazmadım sıcak bir fırsat olarak değerlendiremediğim için ama 3190 P Telve 649 TL yerine 134 TL paro indirimi ile 515 TL tavsiye edilen Perakende fiyat ile satılıyor. Fiyat evet pahalı, kasım ayında indirimli 349 TL'ye satıyorduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltendymion -- 4 Mart 2017; 15:56:42 >
  • malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    Güzel ürün, fiyatı da uygun ama Buzdolabını internetten alma taraftarı değilim, profilo bayii varsa çevrende gidip kendin görüp F/P karşılaştırıp almak daha mantıklı bence. Kalite olarak Arçelik-Beko ile hemen hemen aynıdır ama Profilo'nun yedek parça fiyatları da Bosch-Siemens gibi pahalıdır, parçalar ithal geliyor, Çerkezköy ya da Manisa'da birleştiriliyor diye biliyorum. %100 Made in Almanya olan Siemens'leri saymıyorum tabi onlar kalite olarak 3-5 gömlek üstün.
  • herşeyim profio(bosch-siemens yani) kafam rahat

• M-D-Luffy kullanıcısına yanıt
    BSH grup beyaz eşyada güzel ürün yapıyorlar ama Bosch-siemens tercih ederim. Aynı grup nasılsa diye Arçelik yerine Altus almak gibi geliyor bana profilo almak.
  • Buzdolabında arçelik iyidir

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.