Şimdi Ara

Arçelik, LG, Bosh, Samsung vs. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bosh marka bulaşık makinası aldık her şey iyi hoş da 3 senede ömrünü nasıl bitirir yaaa...
  • Arkadaslar Garanti konusunda farklar var. Bazi parcalar Garanti girmiyor bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

quote:

Orijinalden alıntı: code7

özellikler..görünüm..kullanışlığı ve fiyatı bakımından bence LG ...

bu linkten bakabilirsin >> LG F1481TD 8 Kg Çamaşır Makinesi

samsung'un makineleri 3 yıl garantili Lg'nin niye 2yıl ki???

Lg de 10 yıl motor garantisi var...garanti karşılaştırması yapacak olsak..arçelikde 5 yıl falan diye hatırlıyorum..ama arçelik kullananları yorumlarına bakın makineler 5 yılda 10 defa servise gitmiştir..burda arçeliği örnek gösterdim..smsung kullanmadan birşey diyemeyiz..3 yıl garanti veriyor ama 3 yılda kaç defa bozulcak?
    bunu bilemeyiz....

• arçeliğin servis yönünden 1 kaç eksikliği var şöyleki çamaşır makinesi için gelen ilk teknisyen boş boş bakıp gitmişti ve telefonunu unutmuştu sonra memnuyeti sorunca memnun kalmadığımızı söyleyip daha yakında bi servis gönderdiler bence çok daha başarılılar en azından güler yüzlüler geçen bulaşık makinesinin pompası tıkandı 5 dk da halledip gitti ve sorunu tek seferde çözdü çamaşır makinesinin pompası bozuldu hemen değiştirdi hiç baştan sağma yapmadılar eminimki başka bir sorun olsa onuda hemen halledecekler ve artık çamaşır makinelerinde eskisine nazaran belli bölgelerde kalitesizlik yaptığını bana arçeliğin teknisyeni söyledi bozuldumu makine çağır yapsınlar 7 yıl garanti boşunamı yapıldı

• edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaos25 -- 8 Mayıs 2012; 10:48:37 >
  • Baktımki herkesin görüşü ve deneyimleri farklı farklı haklı olarak herkes yaşadığı deneyimi biliyor.

WAS20763TR aldım 1.685 TL 10 taksit 3 ay ertelemeli.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.