Şimdi Ara

Arçelik K 1581 Katı Meyve Sıkıcısı nasıldır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
9.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Arçelik K 1581 Katı Meyve Sıkıcısı nasıldır ?
    Arkadaşlar katı meyve sıkacağı alacağım ve epeydir yurt dışında olan bir modeli takip ediyorum.Takip ettiğim marka Coway juicepresso fiyatı 600-900 TL arası . Fakat geçenlerde Arçelik'in çıkardığı bir meyve sıkacağını gördüm modeli K 1581 benim takip ettiğim ürününü tıpa tıp aynısı fakat performans,kalite bakımından aynı mı kullanışlı mı internette hiç bir bilgi bulamadım.

Bu meyve sıkacağını kullanan arkadaşlar var ise yorumlarını alabilirmiyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legendh -- 22 Nisan 2013; 15:00:45 >

• bende Coway juicepresso ürününü çok araştırmıştım . fiyatı yüksekti fakat heryerde bulunmayan bir üründü vazgeçtim .
    ama arçeliğin bu ürünü tamamen coway ile aynı .
    deneyen arkadaşlar varsa bilgilendirirlerse iyi olur. kasası rengi herşeyi aynı fakat verimliliği nasıl ????
    Coway juicepresso meyveyi parçalayarak değil sıkarak suyunu çıkartıyor. arçelikse aynı ise almayı düşünüyorum
  • Bende Coway Juicepresso modelini araştırıyordum.Coway'in bütün videolarını izledim diyebilirim.Sonunda Arçelik'in bu modelini gördüm ve satın aldım gerçekten süper sıkıyor çim suyu bile denedim onun bile suyunu çıkardı.Sonuç olarak yaklaşık 3 aydır kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim Coway'in videolarını referans alarak alabilirsin tamamen aynı sessiz olması sabah evde herkes uyurken bile sıkmana imkan sağlıyor.

Sıktığım sebze ve meyvalar:kavun, karpuz, portakal, hindistan cevizi (yağlı olduğundan temizlenmesi zor), ananas, böğürtlen, şeftali, elma, erik (çekirdeğine çıkarmayı unutmayın cihaza zarar verebilir), üzüm, kivi, çilek, domates, maydanoz, ıspanak, çim.

Eksileri : Meyve haznesi küçük meyveler bölmek gerekiyor,temizliği biraz zaman alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legendh -- 18 Ağustos 2013; 17:11:02 >
  • bende merak ediyorym bu paranın hakkını verir mi diye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legendh

Bende Coway Juicepresso modelini araştırıyordum.Coway'in bütün videolarını izledim diyebilirim.Sonunda Arçelik'in bu modelini gördüm ve satın aldım gerçekten süper sıkıyor çim suyu bile denedim onun bile suyunu çıkardı.Sonuç olarak yaklaşık 3 aydır kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim Coway'in videolarını referans alarak alabilirsin tamamen aynı sessiz olması sabah evde herkes uyurken bile sıkmana imkan sağlıyor.

Sıktığım sebze ve meyvalar:kavun, karpuz, portakal, hindistan cevizi (yağlı olduğundan temizlenmesi zor), ananas, böğürtlen, şeftali, elma, erik (çekirdeğine çıkarmayı unutmayın cihaza zarar verebilir), üzüm, kivi, çilek, domates, maydanoz, ıspanak, çim.

Eksileri : Meyve haznesi küçük meyveler bölmek gerekiyor,temizliği biraz zaman alıyor.

selamlar,

3 kişi mesajlaşmışsınız da :)

nasıl son durum nedir?
    Bu arada Hotpointin de bir makinası var aynı sekilde.
    http://www.youtube.com/watch?v=PmBEpeQ8ZJY

makinayı kullananların son yorumlarını merak ediyorum, tam standart philips alacaktım ki, bıcaksız diye bunu gordum.
    bıcaklılara gore su cıkarma performansı ve temizleme performansı nasıldır? saglık acısından gercekten fark var mıdır sıkma ile bıcak arasında?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 7 Aralık 2013; 11:43:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Bende Coway Juicepresso modelini araştırıyordum.Coway'in bütün videolarını izledim diyebilirim.Sonunda Arçelik'in bu modelini gördüm ve satın aldım gerçekten süper sıkıyor çim suyu bile denedim onun bile suyunu çıkardı.Sonuç olarak yaklaşık 3 aydır kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim Coway'in videolarını referans alarak alabilirsin tamamen aynı sessiz olması sabah evde herkes uyurken bile sıkmana imkan sağlıyor.

selamlar,

nasıl son durum nedir?

makinayı kullananların son yorumlarını merak ediyorum, tam standart philips alacaktım ki, bıcaksız diye bunu gordum.
    bıcaklılara gore su cıkarma performansı ve temizleme performansı nasıldır? saglık acısından gercekten fark var mıdır sıkma ile bıcak arasında?

hocam hotpointin bu yeni urunu ile bu arcelik arasinda kaldim.
    hala beklemekteyim.

ama ikidinden birini alacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• the-infinite kullanıcısına yanıt
    hocam ben de oyle dusunuyorum ama bu model arcelik bayilerinde gnelde yok.. bir türlü göremedim.. özel bi model oldugundan stokta tutmuyorlar.
    N11 deki Arçeliksatıcılarına yazdım yok mu elinizde diye..cuknu goremedim orda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the-infinite

quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

selamlar,

nasıl son durum nedir?

hocam hotpointin bu yeni urunu ile bu arcelik arasinda kaldim.
    hala beklemekteyim.

ama ikidinden birini alacagim.

Alıntıları Göster
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 7 Aralık 2013; 17:04:34 >

• Gerçekten değişik bir makinaymış.
    Bu alet havuç suyuda çıkarabiliyor mu peki.
  • Hotpoint kedi olali fare tutmuş superr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 8 Aralık 2013; 18:53:37 >
  • arkadaşlar hotpoint markalı yeni nesil katı meyve sıkacağı kullanan varmı almayı düşünüyorum
  • Legendh kullanıcısına yanıt
    Aradaşlar Hotpointin ürünü alınır mı acaba Arçelikle kıyaslarsak fiyat farkına değer mi?http://www.n11.com/hotpoint-ariston-sj-4010-ax0-kati-meyve-presi-P16769774

Arçelik güzel olmasına güzel ama baya pahalı. Bİri hotpointle kıyaslayabilir mi?
  • sıkıyor, dogruyor, kıyma -makarna bile yapıyor

olay budur derim, TR'de yok düşük modellerinide fahiş bir fiyata satıyorlar, makina güzel fakat yeşilliklerde dikkat etmek gerekiyor

arçelik veya aristonun neden uygulama videosu yok anlamadım , varda ben mi göremedim yoksa
  • Değerli forum üyeleri,
    Hotpoint ürününü aldım, ilk kez bu marka ile tanışıyorum. Son söyleyeceğimi ilk söyleyeyim SAKIN BULAŞMAYI!
    Ben hayatımda bu kadar ilgisiz, iş ahlakından yoksun çalışana sahip başka bir firma görmedim. Sebebi: ürünü internet üzerinden aldım. Paketini açtığımda, cihazın arkasından yarım çay bardağı kadar makine yağı kaçağı olduğunu tespit ettim. Bu tarz bir cihazda yağın ne işi var anlayamadım gerçekten. Firma ile irtibata geçtim, cihazı Manisa fabrikalarına göndermemi istediler. 2 Gün içinde de değişim garantisi veriyor firma (tabiki palavra). En az 10 kez telefon ile çağrı merkezlerini aradım, iki mail attım, geçen süre tam bir ayı buldu. Ama sonuç yok! İnanılmaz, sanki çin malı en uyduruk bir firma ve ürünü ile uğraştığınızı sanırsınız. Çağrı merkezinde çalışan zavallı elemanların eline standart yazıları vermişler, onlarda papağan gibi basma kalıp aynı lafları tekrarlayıp duruyorlar. (Cihazınız incelendi, değişime tabi tutulacak, kargo ile gönderilmek üzere arkadaşlarımız sizinle irtibata geçecek) Bu çile yaşanırken meğerse cihaz bana gönderilmiş kimsenin haberi yok. En son aramamda ağzıma geleni söyledikten sonra, birisi durumu inceleyerek beni bir saat sonra aradı. "ürün kargoya verildi, 2 gün içinde adresinize teslim edilecektir" dedi. Üçüncü gün gelen giden olmayınca, ben kargoya uğrayarak akıbetini öğrenmek istedim. Adamlar "daha dün geri iade işlemi yapıldı" deyince şok oldum. Ne zaman geldi, ne zaman geri gitti? deyince, meğerse işin iç yüzü o zaman ortaya çıktı. Bir hafta sonra ürün bana gönderilmiş, onca zaman sinir harbi vs. boşuna imiş. Bu arada Yurtiçi Kargonun da "geldik, adreste bulamadık" gibi komik yalan beyanıyla karşılaştım. Ne apartman kapısına nede daire kapısına bırakılan bir not olamadan böyle bir ifadeye başvurmaları ayrı bir tiyatro. Murphy kanunu yine işledi: bir iş ters gidecekse, mutlaka ters gider. Peki neden o kadar zaman (3 Hafta) deponuzda beklettiniz deyince, "firma ile görüştük gelip şubeden alınacak dediler" dediler muhteremler. Belki bundan herkesin haberi var ama bir tek benim haberim yok maalesef. Bu kadar yaşanan olaydan sonra, kimse kusura bakmasında, hiç birinin samimiyetine inanamıyorum. Son bomba; ürünü aldığım yerle irtibata geçip iade işlemini başlatmak istedim. Ancak arkadaşlar, durumun izahı olmamakla birlikte yine de kargoyu tekrar adresime gönderebilmek için girişimde bulunabileceklerini söylediler. Peki dedim o halde (iyi ki de böyle davranmışım, iddialarımda beni yanıltmadıkları için bu sefer hakikaten teşekkür ediyorum. Bu sayede bir sistemin tüm foyası meydana çıktı). 2 gün sonra ürün elime ulaştı, açınca ne görelim. Gönderdiğim ürün aynen bana iade edilerek değişim yapılmış. Bre insafsızlar, be iş ahlakından yoksun zavallılar, bari yağı-pisliği tozunu silin-temizleyinde öyle gönderin. Hiç olmazsa yemesek te gargara yaparız. İddia edecek bir durumumuz olmaz. Kepazelik ayaklarına dolanacak ya... Ayrıca, belki taşıma esnasında oldu bilemem, değişiklik olmuş haklarını da yemeyelim. Bir köşesinden 3 cm. civarında plastik aksamını kırarak geri iade etmişler. Durumu İtalya merkezdeki CEO larına mesajla (İngilizce) bildirdim. Ne olacak, ses seda yok elbette. Zavallı İtalyanın İngilizceden anlamayacağını düşünerek bu sefer Fransızca mesaj gönderdim ve sitemimi ilettim. Gerçekten haklıymışım, bu mesaja 1 saat içinde cevap verdi majesteleri. Müşteri memnuniyeti kapsamında telefonla bir hanımefendi aradı bir müddet sonra. Yalandan notları alıp, durumu üstlerine aktaracağını ifade etti. O gün bu gün arayan yok, soran hiç yok. "Ne diyon lan sen?" diye hesap soran yok.
    Özetin Özeti: Sinir sahibi olmak istemiyorsanız, yada kendi paranızla rezil olmak istemiyorsanız, bu kafada çalışma düzenine sahip olan bir firma ile kesinlikle muhatap olmayın.

• İade (değişim sonucu gönderilen) cihazın ne halde olduğuna ilişkin resimleri de göndereyim, herkes kararını versin.

Arçelik K 1581 Katı Meyve Sıkıcısı nasıldır ? Arçelik K 1581 Katı Meyve Sıkıcısı nasıldır ? Arçelik K 1581 Katı Meyve Sıkıcısı nasıldır ?

• Hotpoint SJ 4010 AX0 Katı Meyve Sıkacağı elime geçtiği anki (orijinal!!!?) halini de göndereyim de kıyaslama imkanı olsun. Belki şerefli bir çalışanı çıkar da bu platform sayesinde haberdar olur.
     Arçelik K 1581 Katı Meyve Sıkıcısı nasıldır ? Arçelik K 1581 Katı Meyve Sıkıcısı nasıldır ? Arçelik K 1581 Katı Meyve Sıkıcısı nasıldır ? Arçelik K 1581 Katı Meyve Sıkıcısı nasıldır ? Arçelik K 1581 Katı Meyve Sıkıcısı nasıldır ?

• Gecmis olsun Hotpoint Adam gibi beyaz esya uretemiyor bide kucuk ev aletlerine girmis verilen paraya yazik.

• geçmiş olsun da bu hot pointi neden tercih ettiniz anlam veremedim, seramiğine baktım tüy gibi çok hafif :) asıl görevi yapan o parçadır .
  • Arçelik hotpoint ayni kati meyve cihazini kendi isimlerini basarak fason yaptiriyor

• arkadaşlar KATI MEYVE SIKACAĞINDA KURU ÜZÜMLERİDE PARÇALAMAK MÜMKÜNMÜ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHARINGAN -- 23 Ocak 2014; 2:57:26 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.