Şimdi Ara

Arçelik FAS 4000 (Klima temiz hava sistemi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
8.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar az önce reklamda "Arçelik FAS 4000" diye bir ürün gördüm biraz araştırayım dedim ama çok bilgi bulamadım ama anladığım kadarı ile klimanın üstteki hava girişinin o kısıma monte ediliyor ve klima havayı içeriden değilde oradan alıyor. Belkide ben yanlış anlamışımdır bu ürün hakkında bilgisi olan varmı? Birde benim klimalar Toshiba inverter bu ürünü kullanabilmek için illa Arçelik marka klimamı gerekiyor. Konu açıldıysa kusura bakmayın link verilmesi yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xbizx -- 30 Haziran 2013; 21:45:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xbizx

Arkadaşlar az önce reklamda "Arçelik FAS 4000" diye bir ürün gördüm biraz araştırayım dedim ama çok bilgi bulamadım ama anladığım kadarı ile klimanın üstteki hava girişinin o kısıma monte ediliyor ve klima havayı içeriden değilde oradan alıyor. Belkide ben yanlış anlamışımdır bu ürün hakkında bilgisi olan varmı? Birde benim klimalar Toshiba inverter bu ürünü kullanabilmek için illa Arçelik marka klimamı gerekiyor. Konu açıldıysa kusura bakmayın link verilmesi yeterli

Iki modulden olusuyor disaridan aldigi havayi iyonize ederek klima emisine vermekte harici calisip iceriden disariyada hava tahliye edebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_saganak34

quote:

Arkadaşlar az önce reklamda "Arçelik FAS 4000" diye bir ürün gördüm biraz araştırayım dedim ama çok bilgi bulamadım ama anladığım kadarı ile klimanın üstteki hava girişinin o kısıma monte ediliyor ve klima havayı içeriden değilde oradan alıyor. Belkide ben yanlış anlamışımdır bu ürün hakkında bilgisi olan varmı? Birde benim klimalar Toshiba inverter bu ürünü kullanabilmek için illa Arçelik marka klimamı gerekiyor. Konu açıldıysa kusura bakmayın link verilmesi yeterli

Iki modulden olusuyor disaridan aldigi havayi iyonize ederek klima emisine vermekte harici calisip iceriden disariyada hava tahliye edebilir.

Hocam peki sitesinde yazdığı gibi sadece Arçelik inverter klimalarlamı uyumlu ? Birde iki modülden oluşur demişsiniz o zaman iç ve dış modüllerin birbirine bağlantısı için tekrar bir klima tesisatımı gerekiyor. Bizim sitemizde hazır tesisat olduğu için duvarları delemiyoruz ve klimaların hepsi inşaat aşamasında yapılan tesisatlarla tek bir yere gidiyor bu yüzden bu durum benim için çok önemli.

• bu klimalarda sıcak ve soğuk hava veriyormu acaba ?
  • Arç. 270 TLverince ururu sarara oluyor.Güzel icat.Ama ne kadar iş yapar ???? Camı açıp evi havalandırmak daha güzel bence.Ama yinede hoş bir durum. Sadace 9-12 lik inv. seriye uygulanabiliyormuş.Ama unutmayın lavabo sifon hortumu kadar bir borusu vardır.40 mm çapında aşağı yukarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbirol

Arç. 270 TLverince ururu sarara oluyor.Güzel icat.Ama ne kadar iş yapar ???? Camı açıp evi havalandırmak daha güzel bence.Ama yinede hoş bir durum. Sadace 9-12 lik inv. seriye uygulanabiliyormuş.Ama unutmayın lavabo sifon hortumu kadar bir borusu vardır.40 mm çapında aşağı yukarı.

Hocam cevap için teşekkürler. Sadece 9-12 lik inverter seriye uygun derken bu sadece Arçelik marka 9 ve 12 lik serilere mi ? Gündüzleri zaten ara sıra camı açıyorum ama gece yatınca sabah bir kalkıyorum oda havasız ve kuru kalmış sıcaklar başladığından beri hiç iyileşemedim. Birde klimayı öyle çok soğuk ayara falanda almıyorum ondan olsa

• quote:

quote:

Arç. 270 TLverince ururu sarara oluyor.Güzel icat.Ama ne kadar iş yapar ???? Camı açıp evi havalandırmak daha güzel bence.Ama yinede hoş bir durum. Sadace 9-12 lik inv. seriye uygulanabiliyormuş.Ama unutmayın lavabo sifon hortumu kadar bir borusu vardır.40 mm çapında aşağı yukarı.

Hocam cevap için teşekkürler. Sadece 9-12 lik inverter seriye uygun derken bu sadece Arçelik marka 9 ve 12 lik serilere mi ? Gündüzleri zaten ara sıra camı açıyorum ama gece yatınca sabah bir kalkıyorum oda havasız ve kuru kalmış sıcaklar başladığından beri hiç iyileşemedim. Birde klimayı öyle çok soğuk ayara falanda almıyorum ondan olsa

Sadece Arç. 9-12lik inv. serisine uygulanabilyormuş,kendi sitesinde yazıyor.Zaten hortum vs. takma aparatı olmayan iç üniteye uygulamaz.

• quote:

quote:

quote:

Sadece Arç. 9-12lik inv. serisine uygulanabilyormuş,kendi sitesinde yazıyor.Zaten hortum vs. takma aparatı olmayan iç üniteye uygulamaz.

Cevap için teşekkürler hocam.

• Arkadaşlar bu ürünü penceresi olmayan muayenehanemize takmayı düşünüyoruz. Zaten klima almayı planlıyorduk havalandırma olmaması sıkıntıydı bu ürün tam bize hitap ediyor sanırım. Daha yeni çıkmış ama kullanan varsa tecrübeleri paylaşırsa çok seviniriz.
    edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr_kofret -- 3 Temmuz 2013; 14:30:20 >
  • Beyler arçelik fas 4000 kullanan varmı pencere acamadığımız bir odamız var oraya temiz hava alan klima bakıyoruz ne önerirsiniz oda çok büyük değil 20 m2 falan maximum
  • arkadaşlar biz aldık bu sistemi penceresi olmayan ofis için 2 kişi çalışıyoruz içerisi halen havasız laf olsun diye yapılmış bir icat hiçbir faydası yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.