Şimdi Ara

ARÇELİK EKMEK YAPMA MAKİNESİ 81TL - NETTE EN UCUZ FİYATA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
12.940
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Burdan mı devam ediyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burbarian

Burdan mı devam ediyoruz?

aynen
  • Gece vakti karnıma ağrı girdi gülmekten. Hele o kullanıcı adı freeze80 di sanırım. Onun lafına yarıldım. Ben de bir saat kadar önce mouse pad siparişi vermiştim. Araştırayım da daha ucuz veren bir yer varsa daha havaleyi yapmadan önlem alalım.
  • En ucuz fiyata almışım. Şemsiyeyi açmamışım, açılınca çıkmıyor malum. Hatta konu olarak açayım da ihtiyacı olan faydalansın.
  • Bunuda ben şikayet edip, yeni konumu açayım? Yakıştıramadım, ayıp..
  • Ekmeği nasıl yapiyorlar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelaynak33

Bunuda ben şikayet edip, yeni konumu açayım? Yakıştıramadım, ayıp..

Diğer kullanıcının yaptığı gibi kurallara aykırı birşey varsa hemen şikayet et hocam.

Hatta kurallara aykırı ise söyle direk ben kendim kendimi şikayet edeyim.

Başlık açmayı ve yorum yapmayı bilmeyenler, saygısızca hakaretler ederek başlık açıyorsa, açtığı başlık kilitlenir - silinir, buna alışınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syruse -- 4 Ocak 2012; 3:00:34 >
  • Arkadaşlar üründe iki hazne olduğu doğru fakat ürünle birlikte hem büyük tek hazne, hem de ikili küçük hazne veriliyor, diledğinizi kullanıyorsunuz. Yani bir dezavantajı yok.

Zamanında bayağı araştırmıştım, 99 TL'ye almıştım geçen yıl ve güzel bir ürün, kesinlikle değdi. Eğer ayarı tutturabilirseniz, çok kaliteli ekmekler yapabilirsiniz.(http://ekmeksanati.com/ adresini tavsiye ederim, birçok tarif var ve çok da başarılı oluyor.) Yalnız kendinizi tutamazsanız kilo olarak geri dönebilir, öyle bir zararı var bu makinelerin

Ayrıca Beko Bkk-2510 ile Arçelik 2715'in hiçbir farkı yok bildiğim kadarıyla. Hangisi kampanyada olursa onu alabilirsiniz. Geçen yıl devamlı iki ürün arasında değişen kampanyalar oluyordu. Şu an Arçelik gayet uygun görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j.r.duke -- 4 Ocak 2012; 4:12:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: syruse

quote:

Diğer kullanıcının yaptığı gibi kurallara aykırı birşey varsa hemen şikayet et hocam.

Başlık açmayı ve yorum yapmayı bilmeyenler, saygısızca hakaretler ederek başlık açıyorsa, açtığı başlık kilitlenir - silinir, buna alışınız.

hocam baya uzun süre önce de benzer bişey yapmıştın sanırm :D Pazarland konusunu firma reklamı ya da güvensiz firma diye sildirip konuyu sen açmıştın firma ürünleri gönderince o kadar reklamını yaptık bizi de görürler yazmıştındı hatta

ki ekmek yapma makinesinin eski konusunda da sorun yoktu bence, hb diye açılmış konu, hizlialda daha ucuz olduğunu görünce ilk mesaja onu da eklemişti...

• quote:

Orijinalden alıntı: sonmatrix1

http://www.zumpa.com.tr/Arcelik-K-2705-EY-Ekmek-Yapma-Makinesi,PR-17.html bu sitede fiyatı 72 tl.

aynı model değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: sonmatrix1

http://www.zumpa.com.tr/Arcelik-K-2705-EY-Ekmek-Yapma-Makinesi,PR-17.html bu sitede fiyatı 72 tl.

aynı model değil.

haklısın değişikmiş:)
  • bunun aynısının beko versiyonunu kullanıyoırum... bu kadar mükemmel ekmek yapabileceğini düşünemiyordum...

tam buğday unuyla ekmek yapmanızı tavsiye ederim bu arada...
  • ilanı açan arkadaşa teşekkür ediyorum sipariş verdim fiyat makul geldi

• ben ve is arkadasim iki adet aldik,konuyu acan arkadasa tesekkurler. Aslinda aklimda yoktu ama uygun fiyat olunca dayanamadim. Hizlialdan ilk kez alisveris yapiyorum bakalim ne olacak? Bunlar dist. Garantili mi arkadaslar? Ve kac gunde gelir acaba?
  • Bir türlü 20 TL'yi alamadık. Onun yerine kontör/dakika verip duruyor telefona...
  • Almaya niyetlendim ancak kargo ücreti 11,74 TL? Siz 2 lira kargo ile nasıl aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: syruse

quote:

hocam baya uzun süre önce de benzer bişey yapmıştın sanırm :D Pazarland konusunu firma reklamı ya da güvensiz firma diye sildirip konuyu sen açmıştın firma ürünleri gönderince o kadar reklamını yaptık bizi de görürler yazmıştındı hatta

ki ekmek yapma makinesinin eski konusunda da sorun yoktu bence, hb diye açılmış konu, hizlialda daha ucuz olduğunu görünce ilk mesaja onu da eklemişti...

syruse

açtığım konuda saygısızca bir şey de yoktu firmaya hakaret de yoktu.Dürüstsen ve şerefliysen yaptıştır o konuyu buraya millet görsün.Kişi forum yöneticisi değil cumhurbaşkanı da olsa haddini bilecek,bilmiyorsa acizlik içerisindedir.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.