Şimdi Ara

arçelik dgk 22 ey prmx kombi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
4.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar evimdeki mevcut durumdan dolayı kompak ölçülerde bir kombi almam gerekiyor. evim dubleks yoğuşmalı alacağım. derinliğin en fazla 30 cm olması gerekiyor. araştırmalarım sonucu arçelik dgk 22 ey prmx kombiyi buldum. 22000 kcal. ama özelliklerini hiç anlamıyorum. özelliklerini belirten tabloları resim olarak paylaşıyorum. kombi hakkında iyi kötü idare eder bir yorum yaparsanız sevinirim.arçelik dgk 22 ey prmx kombi

• arkadaşlar yardım. bilgisi olan varsa lütfen cevap versin
  • rehber40 R kullanıcısına yanıt
    arçelik'ın polonyada ürettiğin bir kombi,kronik sorunu yok altus alr 25 premix hemen hemen aynı kombidir ve daha ucuzdur

https://www.cimri.com/kombiler/en-ucuz-altus-alr-25-premix-yogusmali-kombi-fiyatlari,13586608
  • Baymak a ürettiğini de bir yerlerde okumuştum sanırım.. emin değilim..
  • arçelik'in baymak'a ürettiği model arçelik dgk y 20 prmx (baymak duo tec)
    polonya da üretilen ise arçelik dgk 22 ey prmx

arçelik dgk y 20 prmx (baymak duo tec)

• sonuç olarak beni sıkıntıya düşürecek bir kombi değil dimi. özelliklerini hiç anlamıyorum. verilen değerler yeterli mi değil mi bir fikrim yok. internette 1900 civarında fiyatı var. ben eskişehirde 2000 liraya buldum. macera aramayıp burdan alacam galiba
  • rehber40 R kullanıcısına yanıt
    arçelik in iki premix yoğ kombisi de sıkıntıya düşürmez,sizin almak istediğiniz polonya üretimli güzel bir cihaz.modülasyon aralığı geniş,ana eşanjörü silikon kaplı alüminyumdur yani korozyona karşı dayanıklıdır
    1900-2000lira fiyat uygun.ayrıca yedek parçada arçelik gibi bir dev var arkasında
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. bugün bi firmadan warmhaus enerma 28 için 2500 fiyat verdiler ama eskişehirde doğru düzgün muhattap bulamadım. satıcısı yok. siparişle getiriyolar. fabrikayı aradım açan yok. iyi bi ürün galiba ama çok tereddütüm var. arçeliğede iyi dediniz. riske girmeyip arçeliği alacam sanırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.