Şimdi Ara

Arçelik.com.tr de beyaz eşya bölümünde gezinirken % 5 indirim verdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
2.636
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar vakıf world kredi kartı 3000 TL üzeri beyaz eşyaya 250 world puan veriyor ayrıca internetten kombo olucak başka kampanyalarda var. Arçelik.com.tr de beyaz eşya bölümünde gezinirken indirimli ürünlerdede geçerli % 5 indirim verdi. İki saat kadar çamaşır makinesi sayfalarında gezdim sepete ekle çıkar derken hali hazırda 400 TL zaten indirimli olan mayıs indirimli olan bir modele % 5 extra indirim verdi. 3800 olan çamaşır makinesi 3250 TL civarına 8 taksit aldım. World puanlarla 2900 civarı olucak tahminen. Annem istiyordu. Kaçırmadım. İhtiyacı olan değerlendirsin.

www.arcelik.com.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyasizmir -- 31 Mayıs 2020; 0:19:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Takipte kalalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üyelik girişi varmıydı inidmri verirken peki

• quote:

Orijinalden alıntı: Hamlet-89

Üyelik girişi varmıydı inidmri verirken peki
    Evet giriş yapmıştım

• Bayilerden de fiyat almadan alım yapmayın derim. Ben daha yeni 4 bin lira civarında ürün aldım 500 tl indirm yaptılar web üzerinden. Web sitesinde ki fiyatlar çok abartı.

• Sanırım üye olmadanda indirim veriyor Arçelik bende bu ara beyaz eşya bakıyorum her girişimde şu kadar saat geçerli diye indirim çıktı karşıma..

• Edit : istanbulbilişim ile sorun yaşayan arkadaşlar için gönderinin bir kısmını sildim.

Arçelik markasını seven biri olarak 2. markası olan altusu kullanıyorum. Çamaşır, bulaşık, buzdolabı. Servis aynı üretim yeri aynı. 2 sene önce aldığım buzdolabı birebir aynısı arçelik markası ile de vardı. Üzerindeki arçelik yazısından ötürü 1000 tl pahalıydı.

2 yıl garantiye ek uygun fiyata +4 yıl daha garanti yaptırabiliyorsunuz. Hala değişmediyse.

Arçelik almayı düşünenlere bir tercih olarak sunarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YaptikBirHataKomiserBey -- 31 Mayıs 2020; 1:9:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• İstanbul bilişim ürünleri göndermiyor ve parasını 5-6 aydır alamayan onbinlerce insan var. Resmi kaldırın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdinc104 -- 31 Mayıs 2020; 0:59:49 >
  • erdinc104 E kullanıcısına yanıt
    Bence de haklisiniz istanbul bilisim cok kisiyi magdur etti alisveris yapilmamasi gereken bir site

Kimse ile tartışmaya gerek yok kaldırırım :) siz üzülmeyin yeter ki ama yine daha ucuzu var emin olun. Ama altus konusunda ısrarcıyım.

• Hocam tartışmak için yazmadım. Sadece firma sıkıntılı onu söylemek istedim. Altus konusunda haklısınız ona katılıyorum. Profiloda aynı durum geçerli bosch alınana kadar profilo alınabilir.

Tamam hocam bende deneyiminize güveniyorum. kimseyi yanlış yönlendirip, mağdur etmek istemem. Bu sebeple o kısmı kaldırdım. :) Tşkr ederim.

Edit: devrik cümle düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YaptikBirHataKomiserBey -- 31 Mayıs 2020; 1:12:33 >
  • akkanatçı A kullanıcısına yanıt
    Hocam yapmadım bilgisi olan arkadaşların ikazı ile paylaşımın o kısmını kaldırdım :)

• Arçelik beko altus grundig birebir aynı modelleri görebilirsiniz. Hepsini arçelik olarak düşünün. Birebir değilse alt sınıf için arçelik beko olarak üretmemiş altus grundig olarak üretmiştir sadece. Beko ile çok olur bu söylediğim. Sadece logo değişiktir

• quote:

Orijinalden alıntı: YaptikBirHataKomiserBey

Edit : istanbulbilişim ile sorun yaşayan arkadaşlar için gönderinin bir kısmını sildim.

Arçelik markasını seven biri olarak 2. markası olan altusu kullanıyorum. Çamaşır, bulaşık, buzdolabı. Servis aynı üretim yeri aynı. 2 sene önce aldığım buzdolabı birebir aynısı arçelik markası ile de vardı. Üzerindeki arçelik yazısından ötürü 1000 tl pahalıydı.

2 yıl garantiye ek uygun fiyata +4 yıl daha garanti yaptırabiliyorsunuz. Hala değişmediyse.

Arçelik almayı düşünenlere bir tercih olarak sunarım.
    Bilgi için teşekkürler. Bende altus (bozyaka tarafında eski çevik kuvvetin aşağısında beyaz eşya pazarı gibi bir yer var altus un en uygun fiyatlı yeri orasıdır) ve grundig takip ediyorum. Hatta kendi evime tercih ediyorum. Hiç bir fark göremedim ek garanti ve manyetik kireç önleyici başlık rivermag siyah renk ayrıca tavsiye ediyorum Ama 20 sene arçelik çamaşır makinesi kullanmış hala bozulmamış olan anneme yada yaşlılara arada fark olmadığını anlatamayız gibi geliyor. Hele 2 taksit için yanlış anlamayın tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyasizmir -- 31 Mayıs 2020; 6:15:29 >

• ilyasizmir kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam bu arada şimdi hesapladım. Çamaşır makinam 8 senelik altus canavar gibi maşaAllah. Aynı tarihte aldığım bulaşık makinasını da 1 sene sonra evlendiği için kız kardeşime vermiştim ben bekardım o zaman. O da hala iyi performans veriyor.

Anneleri teyzelere yedirmek kolay bendeki altusların üzerinde altus biraz altında da arçelik yazıyor. :)

Bunlar arçelik'in altus modeli de :)

8 sene olmuş. MaşaAllah.

• İğne de alsanız garanti uzatma yaptırın mutlaka. Klimanın salınım parçasının bağlı olduğu ufak motor bozulmuş yine servis gelecek. Bu 5. Servis falan. Uzatma yapılmasaydı şimdi 100-150 lira masraf çıkacaktı.

• Geçen hafta 4 parça Arçelik Beyaz eşya aldım, arcelik.com.tr ve bayilerden aldığım fiyata göre epey uyguna geldi. Poslari Arçelik pos u olarak geçtiği için de World puan kampanya sms i geldi. Aynı çamaşır makinesi daha uygun gözüküyor

https://www.markacenter.com/arcelik-9123-n-a-1200-devir-9-kg-camasir-makinesi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.