Şimdi Ara

Arçelik bulaşık makinası iade - değişim yapmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yaklaşık 1 yıl önce aldigim arçelik bulaşık makinasi güzel yikamadigi için 4 kez servis geldi. 2 kere Pervanelerini degistirdi. Sonuc yine aynı. 5. Kez cagirdigimda Bursa bölge sorumlusu geldi ve evde bulaşık yikadi. Bizzat başında bekledi. Kontrolünü yaptı, kendi gözleriyle gördü ama birkezde siz yıkayın sorun varsa bildirin bize makinanizi alıp detayli kontrol edelim dediler.

İlgi alaka mükemmel ama icraat sıfır. Ben makinamin servise gidip yapılmasını istemiyorum çünkü biktirdilar.

İade yada değişim için ne yapabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir yıl içinde 4 kere servis geldiyse tüketici hakem heyetine verebilirsiniz. Servis kağıtlarını falan saklayın. Bu konuyu arçelik ile konuşun. Sıkıntı yaparlarsa hakem heyetine verin karar sizin lehinize çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Bir yıl içinde 4 kere servis geldiyse tüketici hakem heyetine verebilirsiniz. Servis kağıtlarını falan saklayın. Bu konuyu arçelik ile konuşun. Sıkıntı yaparlarsa hakem heyetine verin karar sizin lehinize çıkar.

Hepsinde farklı farklı arıza yazmışlardır kesin . Her zaman servislerin kullandığı taktik bu . İnşAllah sizi üzmeyecek şekilde sonuçlanır. Yeni ürün vermeyi hiç teklif etmediler mi ?
  • Servis kağıtları var ama tabi servis bu yapacağı belli olmaz. Servisi aradım bugün durumu ilettim ve değişim ya da iade istediğimi belirttim. Pazartesi sizinle iletişime geçeceğiz dediler. Bakalım pazartesi neler olacak?

Ben yine ümitli değilim ama nasıl bir yol izleyeceğim onu düşünüyorum. Yardımlar için teşekkürler.
  • Tüketici hakem heyetine servis kağıtları ile müracaat edin hiç üşenmeyin, %100 değişim veya para iadesi alırsınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.