Şimdi Ara

Arcelik b.duzu fabrikasinda isci atmalar basladi.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
48
Cevap
0
Favori
2.233
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Arcelik b.duzu fabrikasinda isci atmalar basladi.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    643 Mesaj
    [09 Eylül 2020 15:11:08 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    İşçi.emekçi sendikalar dışarıda gösteri olunca hülooğğğğğğ çıkarlar ama bu gibi durumlarda fıssss

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ahmeta60

Cerkezkoye gelicekseniz kadroya alicaz ve gitmek isteyen herkesi goturucez dediler boyle soylemeseler haklisiniz.bir hafta once tekrar tek tek cagirip cerkezkoye gelicekmisiniz diye sordular.

Söz üçar yazı kalır diye bir atasözü var hocam.6 ay sonra kadroya alıcaklarına dair sana bir yazılı belge verildi mi? Atıldığına göre verilmedi.Burada firma'nın şerefsizliği kadar sizin saflığınız da var.Her söylenen olaya inanmıyacaksın,çocuklar inanmıyor artık...

Haklisiniz ama bizimkisi saflik degil umut iste,inanmak zorunda kaliyorsun,aslinda hic umut vermeselerdi sozlesmem bitince cikartilinca uzulmezdim.6 ay cerkezkoyden ev baktik ailemizle yeri geldi cerkezkoye tasinsakmi tasinmasakmi diye tartismalara girdik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Elfelaith kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    4 gün önce büyük bir otomobil parça tedarikçi firmasına gittim. Devamlı çalıştığımız ve ismini veremeyeceğim bu firmada kalabalık bir topluluk vedalaşıyordu. Orada çalışan arkadaş 100 kişinin işten çıkartıldığını söyledi.

İşin tuhafı bu firmaya iş veren firmalarda hep alman firmaları.

İş verenlere kabahat bulacağımıza kendimize kabahat bulmalıyız. Bu ülkeyi bu hale biz getirdik.
    |
    |

Orijinalden alıntı: ahmeta60

Haklisiniz ama bizimkisi saflik degil umut iste,inanmak zorunda kaliyorsun,aslinda hic umut vermeselerdi sozlesmem bitince cikartilinca uzulmezdim.6 ay cerkezkoyden ev baktik ailemizle yeri geldi cerkezkoye tasinsakmi tasinmasakmi diye tartismalara girdik.

Hocam kırdıysam özür dilerim.Benim anlatmak istediğim bu ve bunun gibi şerefsizler varken daha dikkatli olmak gerek.Ah bir yazılı kağıt olsaydı elinizde tazminat hakkınız olurdu.

Tekrar kırdıysam özür dilerim.

Yok kirilmadim,ozurdilemenize gerek yok.adamlar her turlu onlemi almis yazili kagit verirmi hic.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmeta60 -- 5 Aralık 2017; 1:3:40 >
    |
    |
    Elfelaith kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
Sohbet
emek server
bankalar.org
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.