Şimdi Ara

ARÇELİK 8127N SERİSİ HAKKINDA yorum lütfen (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
2
Favori
18.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun, bu makineyi ben de beğeniyorum. Biz de beyazını almayı düşünüyoruz.
  • Dış görünüşüne aldanıp satın olanlar aslında çok büyük bir hata yapıyor.Fiyatını asla hak etmiyor.Bir de BLDC motor değildi sanki bu modeller.Acaba sonradan mı bu motor tipine geçtiler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: badcatbad

quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

Valla geçen ay kampanyadan aldık bizde iyi denk geldi açıkcası. Arçelik bayide peşin 2000 tl dediler, bende resmi sitede 1550 nasıl bu kadar fark olur deyince, görevli gitti geldi, gitti geldi 1799 dedi, sonra siteye bakınca suratı biraz asılarak aynı fiyattan veririm dedi.

9 kilo düşünüyorduk ama hanım pembe rengini görünce 1 kilo eksik olsun 8 kg pembe olsun istedi

eşim çok memnun, çok sessiz ve hızlı. Buhar modu çok güzelmiş. 14dk hızlı yıkama var.Bizim mutfağın kapısı yok makine salona yakın tv açıkken sıkma yaptığını duymuyoruz bile. Görüntüsü çok hoş dokunmatık ekran, ışıklar..

Ama ne yalan söyleyim şimdiki fiyatı verip almazdım.

sıkıntı olmazsa bi inceleme yapabiirmisiniz? sıkarken dengeleme anını vıdeoya cekıp ve makınenın birkaç fotosunu koyarmısıız?

Ne sıkıntısı, şimdilik fotoğraflarını koyuyorum, boşken çalıştırmıyım dedim, ilk yıkamada sıkma anını da videoya çeker eklerim.
     ARÇELİK 8127N SERİSİ HAKKINDA yorum lütfen ARÇELİK 8127N SERİSİ HAKKINDA yorum lütfen ARÇELİK 8127N SERİSİ HAKKINDA yorum lütfen

makıne cok guzel hayırlı olsun.kazan tasarımı değişmiş.

• Sıkmada cok cok sesli bir makine ,kapaklarda su akıtma ve ön körüklerde ilk yıl içinde yırtılma problemleri vardı.parasal olarak 1400 tl ye alınabılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

Dış görünüşüne aldanıp satın olanlar aslında çok büyük bir hata yapıyor.Fiyatını asla hak etmiyor.Bir de BLDC motor değildi sanki bu modeller.Acaba sonradan mı bu motor tipine geçtiler?

neredeyse 2 senedir kullandığımız 8124 hst bldc motorlu onda varsa bunda illaki vardır

makinanız hayırlı olsun beğendiğim bir seri...
  • quote:

Orijinalden alıntı: can kırıkları.

quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

Dış görünüşüne aldanıp satın olanlar aslında çok büyük bir hata yapıyor.Fiyatını asla hak etmiyor.Bir de BLDC motor değildi sanki bu modeller.Acaba sonradan mı bu motor tipine geçtiler?

neredeyse 2 senedir kullandığımız 8124 hst bldc motorlu onda varsa bunda illaki vardır

makinanız hayırlı olsun beğendiğim bir seri...

Hayır biliyorum da forumda ses seviyeleri yüksek yorumu vardı onun için sordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu modelde de BLDC motor kullanılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Bu modelde de BLDC motor kullanılıyor.

Sizin yorumunuzda sanırım klasik tip motor kullanılıyor ifadesi vardı. Acaba ben mi karıştırdım ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet; bu modeller ilk çıktığında yıkamadaki ses seviyesi 56dB olduğundan fırçalı motor olmasından şüphelenmiştim. Sonradan araştırdığımda BLDC olduğunu gördüm.

• quote:

Evet; bu modeller ilk çıktığında yıkamadaki ses seviyesi 56dB olduğundan fırçalı motor olmasından şüphelenmiştim. Sonradan araştırdığımda BLDC olduğunu gördüm.

bide sıkmada güya 66 db lık model var.

http://www.arcelik.com.tr/camasir-makineleri-8-kg-8124-HSYE-Camasir-Makinesi.html

bordo ve beyazı 67 db mış
  • quote:

quote:

Evet; bu modeller ilk çıktığında yıkamadaki ses seviyesi 56dB olduğundan fırçalı motor olmasından şüphelenmiştim. Sonradan araştırdığımda BLDC olduğunu gördüm.

http://www.arcelik.com.tr/camasir-makineleri-8-kg-8124-HSYE-Camasir-Makinesi.html

O MODELİN 7 kg ımını kullandım aman allahım evleri sular bastı sonunda değişim yaptılar..

7 KG LİK MAKİNA çekmeceden su bırakıyor yerlere.

• Teşekkür ediyorum arkadaşlar, videoyu ekleyeceğim unutmadım, kirli çamaşır olmasını bekliyoruz. 8 kg denmesine rağmen 9kg alıyo zaten üzerinde 8-9 kg yazıyor.
    Hanım perdeleri yıkadı, 400 devirde yıkıyınca çekmedim videoyu sarsıntı ve ses ölçümü için dolu halde 1200 devirde çekeceğim.
  • quote:

Teşekkür ediyorum arkadaşlar, videoyu ekleyeceğim unutmadım, kirli çamaşır olmasını bekliyoruz. 8 kg denmesine rağmen 9kg alıyo zaten üzerinde 8-9 kg yazıyor.
    Hanım perdeleri yıkadı, 400 devirde yıkıyınca çekmedim videoyu sarsıntı ve ses ölçümü için dolu halde 1200 devirde çekeceğim.

9 kg almıyor o sadece 9 kg için deterjan dozaj önerisi.

• quote:

quote:

66 db olması imkansız zaten yıkamadada 53 db ama sıkmada 66 o iş yaş maalesef en fazla 72 db dir o makina

ayrıca bu testleri makina boşken yapıyorlar çamaşır koyunca sesi 2 katına çıkacaktır

@badcatbad

makina tam olarak zaten 8 kg yıkamıyor canın dediği gibi o deterjan dozaj önermesi

• ben sadece bosch a güvenırım gecen akrabaya aldıgımız ı dos 49/71 db 65 lt den buyuk kazanlı ve yalıtım+ çelık amortısör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 9 Mayıs 2013; 13:45:53 >
  • neden benim buraya yazdığım cevap silindi. neden arçelik hakkında iyi kelimeler olumlu düşüncüler yazılınca siliniyor anlamış değilim. gerçekten çoğu kişinin işine gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: crv92

neden benim buraya yazdığım cevap silindi. neden arçelik hakkında iyi kelimeler olumlu düşüncüler yazılınca siliniyor anlamış değilim. gerçekten çoğu kişinin işine gelmiyor

normaldir ben alışkınım
  • istedikleri kadar silsinler yine harfine kadar herşeyi aynen yazıcam. ben arçelikten çooook memnunun kim ne derse desin. işleri güçleri yok arçelik şöyle böyle. yanlış hatırlamıyosam can bey herkese önerdiği aegsi yastıkta dengesizlikten sıkamaya geçmemişti sonradan 400 devire sıkmaya almışta öyle sıkmış. benm 8104 HT öyle deil işte eğer dengesizse 700 devirden yukarıya kendisi otomatik çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crv92

istedikleri kadar silsinler yine harfine kadar herşeyi aynen yazıcam. ben arçelikten çooook memnunun kim ne derse desin. işleri güçleri yok arçelik şöyle böyle. yanlış hatırlamıyosam can bey herkese önerdiği aegsi yastıkta dengesizlikten sıkamaya geçmemişti sonradan 400 devire sıkmaya almışta öyle sıkmış. benm 8104 HT öyle deil işte eğer dengesizse 700 devirden yukarıya kendisi otomatik çıkmıyor.

bende memnunum ama in love yi bekleseydim de demiyor değilim hani
  • arçelik iyi bir marka ben arçelikten aldığım hiçbir şeyden sorun yaşamadım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.