Şimdi Ara

Arçelik 6263 bulaşık makinesi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bulaşık makinesi bugüne kadar gayet güzel çalışıyordu, bugün su tahliyesinin bağlı olduğu lavabo su gider hortumunu değiştirdim, değiştirdikten sonra makinenin suyu boşaltmadığını gördüm ve kontrol ettim, su giderinin bağlı olduğu yerdeki tıpayı çıkarmayı unutmuşum :D
    Herneyse, tıpayı çıkardım bulaşık makinesinin hortumunu taktım ve makine çalışıp içindeki suyu boşalttı (yani pompa yanmamış) fakat program bir türlü bitmedi, pompa hep çalışır durumda sanki. Makineyi tekrar başlatamıyoruz, menüler-düğmeler çalışıyor ama makine bir türlü yıkamaya geçmiyor, bu esnada pompa sesine benzer bir ses daimi olarak geliyor. Fikri olan?

Ekleme; O ses pompanın sesiymiş, Pompa devamlı çalışıyor, makinaya ayrıca su ekledim onuda boşalttı fakat su boşaltma için çalışan pompanın işleyişi durmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabani -- 22 Haziran 2015; 22:31:57 >

• Makineninizin alt paneline bir nedenden dolayı su birikmiş ve makineniz su Kaçağı hatasına geçmiş. Makineyi öne veya arkaya doğru eğerek tabanda biriken suyun dışarı akmasını sağlayın ve tekrar deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 22 Haziran 2015; 22:48:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam olarak yazdığınız gibi olmuş, dediklerinizi yapınca makine tekrar çalışır hale geldi, teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.