Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Arçelik 24000 BTU Plasma Özellikli klima

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
1.124
Tıklama
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> Diğer >> Arçelik 24000 BTU Plasma Özellikli klima
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2887 Mesaj
    Katılım Zamanı
    24 Haziran 2006

1 Not
    Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Arçelik 24000 BTU Plasma Özellikli klima
    Klima çok az kullanılmış olup sorunsuzdur , sökülü vaziyette depoda durmaktadır . YER : ANKARA

PAZARLIK PAYI YOKTUR FİYAT SONDUR

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 1800 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
    |
    Prensip gereği referans tutmuyorum ve başkasına referans olmuyorum , iki kişi arasında olan alışverişin başkaları tarafından bilinmesine ya da örnek olmasına gerek yok, ürün alırken önce parayı aktarırım sonra ürünü alırım , aynı şekilde ben bir ürün satarken önce ücret hesaba yatar , ardından ürün kargoya verilir .
  • Yarbay
    4207 Mesaj
    Referanslar: 162

Katılım Zamanı
    14 Aralık 2005

Durum
    Forumda değil

Merhabalar , klimanın tam modeli nedir acaba ? dış ünite , bakır boruları vs. tüm ekipmanı mevcut mu ?
    Katılım Zamanı
    24 Haziran 2006

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: technician77

Merhabalar , klimanın tam modeli nedir acaba ? dış ünite , bakır boruları vs. tüm ekipmanı mevcut mu ?
    Dış ünitesiz klima mı olur hocam ? elbette var , bakır boruları montaj esnasında eskileri takılmaz zaten yenilenmesi gerek , kumandası vs tertemiz duruyor , plasma serisi diye geçiyor
    |
    |
    Prensip gereği referans tutmuyorum ve başkasına referans olmuyorum , iki kişi arasında olan alışverişin başkaları tarafından bilinmesine ya da örnek olmasına gerek yok, ürün alırken önce parayı aktarırım sonra ürünü alırım , aynı şekilde ben bir ürün satarken önce ücret hesaba yatar , ardından ürün kargoya verilir .
  • Çavuş
    45 Mesaj
    Katılım Zamanı
    10 Haziran 2005

Durum
    Forumda değil

Kaç yıllık makina?
    Sorunsuz olduğunu nasıl anlayacağız montaj yaptırmadan?
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
son dakika
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.