Şimdi Ara

Arc S Veri Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün akşam itibari ile hiçbir sorun yokken bugün mobil şebeke üzerinden bir türlü internete giremiyorum. Mobil verileri açtığım zaman görünen "H" harfi pil göstergesinin yanında belirmiyor ama kapattığımda ise mobil veri etkin değil uyarısı alıyorum. Internet paketimi daha yeni aldım ve telefonuda fabrika ayarlarına geri döndürdüm fakat yinede düzelmedi maalesef. Yardımcı olabilecek var mıdır ?

• internet ayarları yapılmamış olabilir ayarlar >sony ericsson>internet ayarları kısmını tıklayın ve aayarları ibdirsin teelfon olmazsa hangi hattı kullanıyorsanız müşteri hizmetlerine başvurun
  • Internet ayarlarıda yapılı ama telefondan mı yoksa hattan dolayı mı çözemedim doğrusu.
  • ikiside olabilir :) başka bir telefonda deneme imkanınız varsa deneyin yoksa müşteri hizmetlerini arayın hatda da problem yoksa telefonda vardır proble yazılım onarma yapabilirsiniz
  • Ferfecir kullanıcısına yanıt
    aynısı bende de olmustu sorunsuzca bağlanan mobil veri bir gün aniden bağlanmamaya basladı.hiç bir sey yapmadım 1-2 gün sonra düzeldi.hattım avea bu arada.sorun da avea ile ilgili bence zira bağlanmadığı sırada vodafone hat taktığımda anında bağlandı mobil veri.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.